Sevgiliyi Unutmak için ilk 10 adım

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
unutmak ıstediğin kişi aşık oldugun (hoşlandıgın yada sevdiğin değil yada daha az bir sevgı değil) kişiyse cok zor.Öle dısarıdan atıp tutmayla olmaz. yaşamak gerekır.
5 senelik sevgılınız var ve birbirinize bu kadar zaman aşıksınız ve ayrılın sonra hemen unutun. yok yaa...
Sen onu benım kulahıma anlat.eften püften ilişkileri herkes bitirir.

Ben burda gercek aşkdan bahsedıyorum.Yaşamayan bılemez

emertcan

New member
Bnde sefglmden bir sure soora ayrılcam gbi gorunuo,yada bana ööle gelio.Smdiden unutmaya calısıorm.Senn yazdıklarına karsılık bi cvp vermek istiyorum

1-Onu görmesende zaten hep aklındadır
2-Hiç aklından cıkmas zaten
3-Hep iyi yönyle dusunursn hic kötü yanları aklına gelmez
4-Kötü bir davranısını dusunmek istersn ama hep yaptığı gusel davranslar gelr aklına
5-Ömrünün sonuna kadar onu seveceğini söylersn
6-O’ndan ölmesini isteyecek kadar nefret edecek,az sonra kollarında ölmek isteyecek kadar çok seveceksin…
7-Onu unutmak için artık sevmiyorum gbi sözler sarfeceksin ama sadece sözde kalacağını sende biliceksin
8-Birileri sana bir şeyler anlatacak durmadan…
“Önemli olan sağlık.”
“Yaşamak güzel.”
“Boşver,her şey unutulur.”
Sen hiç birini duymayacaksın…
9-Moralin yerine gelsn die hareketli müzikler dinleyeme calısacaksn ama hep slow a kayıcaksın.Tüm şarkılar sana yazılmış gibi gelicek
10-Ona ait eşyaları atmak isteyeceksn belki unutmama yardımcı olr diye düşüneceksin.Ama ondan kalan hatıra diye atamayacaksın;aksine resimleri hediyeleri v.s yanından ayırmayacaksın...

hmmok

New member
bende her gün msnden siliorm sonra diğer gün tekrar ekliyorm. tabi o bunun farkında değil. sürekli engelli ama online oldugunu görmek bile insanı kıpır kıpır ediyo. unutulcak gibide değil. acaba gercekten unutulurmu diye düşünüyorum hep. herkes 1 senede falan tamamen unutuyosun yniden asık olunca hiç bir şey kalmıyor diyorlar. bakalım görücez ne olcak sonunda :)

HTML