:) sevgilinizin ayaklarını yıkarmısınız? (:

LİOŋ

New member
Ya kardeşim karı koca arasında özel fantazili şeyler bunlar.......... isteyen yıkar isteyen masaj yapar isteyen de başka şeyyy yawwwwwww :D:D:D:D

free!

artık yok...
şimdi ispik yada şef laf sokar ama söliyim
ben yıkardım kardeşim, ve onunda benimkini yıkamayacağı ihtimalini vermiyorum. ne yani altı üstü bi ayak..
bu kadar eminim:)

ispik tek gecelikleri yıkar iğrenç insan :)

edit: fetish vardı forumda :p hala duruyosa ona sormalı :p

sirine

New member
Allah göstermesin de elleri sakatlanmadığı sürece yıkamam
ama isterse benimkileri yıkayabilir ona izin var

βèŁĩéVê ™

New member
DeeRPaRtY' Alıntı:
Bu KadınLar KızLar Ne Kadar Cirkef Yaw..

Örf we Adet'Lerimise Uyun biras..
Ben Karıya Karı Demem Karı AyakLarımı Yıkamadıktan Sonra :'D
Helal Olsun :D En doğrusunu sen söylemişsin..Yıkamayan kadına kadın denmez :D

DeeRPaRtY

IRC Operator
Yok βèŁĩéVê ™ BunLarda Örf we Adet KaLmamıS :)

NushiLLe UsLanmayanı EtmeLi Tektir, Tektir iLe UsLanmayanın Sonu Kötektir :eek:

εگмεя

Fuzuli Üye
ya gececeqsin bu işLeri hic bir erqeq yada bayan yıqamaz..

sanmam en fazla cicim ayLarında sonra diğer aylar gelince oooo :sigara:

gı¢ıq кız

New member
DeeRPaRtY' Alıntı:
βèŁĩéVê ™ BunLara 5 öqün Dayak wercen. Başka türLü oLmas :)

yahu ne anlamaz adamlarsınızn siz yaa yada işinize gelmiyo sadece bayanlar için açılmış bir konu değil bu siz erkekelr içinde geçerli yıkarmısnız yıkamazmısınız

sen deeparty yıkarmısın :eek:

CHI€F

Kalpsiz
freemitnick' Alıntı:
şimdi ispik yada şef laf sokar ama söliyim
beni karıstırma olm ben yazınca bana cevap veremeyince annemi karıstırıolar :):):) yok annemin evinde o kadar rahatmıymısım falanmıs fiş mekanmış ah annem hh e girsede konussa :sigara:

βèŁĩéVê ™

New member
gı¢ıq кız' Alıntı:
yahu ne anlamaz adamlarsınızn siz yaa yada işinize gelmiyo sadece bayanlar için açılmış bir konu değil bu siz erkekelr içinde geçerli yıkarmısnız yıkamazmısınız

sen deeparty yıkarmısın :eek:

Yaw sen anlamıyorsun asıl.. Demek ki biz yıkamayı kabul ediyoruz ki bu şekilde konuşuyoruz Cıx Cıx

Ayak Fetishimiyim Neyim Bende :D

[me|2wi$]

H & M
ya sewen insan yapar kardeşim..erkeği kadını yoq bu işin..hem böLe şeyLer aradaqi sewgi bağını kuwwetLendirir..bu da bi payLaşım sonuçta = Pp en azından ben böLe düşünüorum..her aLLahın günü geL ayağımı yıka diCeq haLimis yoq ztn...gereqtiğinde yapıLır karşıLıqLı taby :sigara:

+++++++++++++ sewgiLim iÇin diiL ewLeneceğim kişi iÇin geÇerLidir söLediqLerim..sewgiLimin ayağını nerde yıqiCamqi ztn yoq sewgiLim fLn : ))))))))))

free!

artık yok...
yaw oda bi ilişkidir, yani ne biliim sırf eğlence olsun diye birlikte yaptığınız birşey gibi..
yada ne bilim birinin sana masaj yapması gibi, hastayken ilaç getirmesi gibi,
çorba içirmesi gibi.. zati öle bişi istediğin zaman ya gerçekten ihtiyacın vardır yada karşındakini denemek için istemişsindir. sadistliğine yapılmaz, yapılırsa zaten bu ayak yıkamak değil apaçık adam kullanmaktır.

DeeRPaRtY

IRC Operator
βèŁĩéVê ™' Alıntı:

Yaw sen anlamıyorsun asıl.. Demek ki biz yıkamayı kabul ediyoruz ki bu şekilde konuşuyoruz Cıx Cıx

Ayak Fetishimiyim Neyim Bende :D

Bu MuhabbetLer Yabancı qeLmio Bana :cool: :D

βèŁĩéVê ™ AyarLa Su işi ARtık.. işimis war qücümüs war :)

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
evlilik hayatında çiftlerin birbirlerine karşı olumlu tutumu bazen bu tarz olayları kabul etmez yanlız ben şunu belirtim gerçekten aradığım kişi ile evlenebilmişsem yıkarım kardeş ne olacak elim mi kopacak ama öyle hergünde değil sadece romantik gecelerimizde o da benimkini yıkar başka şeylerde olabilir tabi:p

iSpiK

Kadim Dost
simdi deselerki kız arkadasınla duş a girmek istermisiniz yada badem yağı neyiyle tüm vücuduna masaj yaparmısınız deseler burda karsı cıkan erkeklerın hangısı karsı cıkcan onu merak edıom e tabi masaj yaparken yok kardesim prensip dizden alta inmem derseniz o ayrı : ))

ben yıkarım nıye yıkamıcam.. kendı ayagımdan daha ii dir onun ayagını yıkamak en azından benımkınden daha temizdir :D

HTML