:) sevgilinizin ayaklarını yıkarmısınız? (:

gı¢ıq кız

New member
aklıma bişi geldi paylaşam dedim

sevgiliniz yada eşiniz farketmez

dedik: hayatım ayaklarımı yıkarmısın?

sizde ona: ........................ derim. :eek:

noktalı yeri doldurun bakalım.

ilk ben doldurayım madem konuyu ben açtım benim cevabım; :Sopa

HAYIR :D :D :D :mad:

εگмεя

Fuzuli Üye
hayaTTa aSLa kesinLiqLE yıqamam

az Yesinde beyfendi kendine u$aq tutsun

ama o istiyorsa benimQiLerini yıqayabiLir

CHI€F

Kalpsiz
siz yıkamayın yıkamayın yıkattıracak birileri elbet bulunur sonra kocalarımızı nie elinizde tutamıosunuz die ağlanırsınız dahada cok ağlanırsınız :sigara:

εگмεя

Fuzuli Üye
öLe kocaya ba$Larım ben beni hizmetçimi aLIYOR hiç aLMasın daha iyi

gitsin anası yıqasın

CHI€F

Kalpsiz
hizmetçinin açılımı nedir ??? bi kadın kocasına hizmet etmeyecekse neden onunla evlenir hem her sey karsılıklı ayak yıkanır karsılıında ne bilim ev islerinde yardım falan ama kadın milletinn kafası o kadar çalısmadıından az yesinde kendine hizmetçi tutsun gibi düz mantıkla yasamaya devam ... dediğim gibi ayaklarını yıkamak için hizmetçi tutar sonra nie hizmetçiyle düsüp kalkıo die ağlanmak yok ama :sigara:

εگмεя

Fuzuli Üye
way anam wayyy $unLara baq sanqi anaLırının ewLerinde böLe rahaTLaR :sigara:

gı¢ıq кız

New member
hasta olmadığı sürece yıkamam

not: chıef bu soru sadece bayanlar içn sorulmadı erkekler içinde soruldu sen olsan yıkarmıydın eşinin ayağını

alish

вυяαq αℓι&#1
Herkes Kendi Ayagını Yıqasın Bea.. Eğer Bir Ayaq Yıqamaktan Acizse Zaten Benim Eşim OLamaz ;)

DeeRPaRtY

IRC Operator
Bu KadınLar KızLar Ne Kadar Cirkef Yaw..

Örf we Adet'Lerimise Uyun biras..
Ben Karıya Karı Demem Karı AyakLarımı Yıkamadıktan Sonra :'D

[me|2wi$]

H & M
keyif iÇin diiL ama gereqiosa...hee bi de aynı şeqiLde o da bnim ayaqLarımı yıkayabiLeCeq potansiyeLe sahipse yıqarım..ne war bunda herşey karşıLıqLı :sigara:

gı¢ıq кız

New member
DeeRPaRtY' Alıntı:
Bu KadınLar KızLar Ne Kadar Cirkef Yaw..

Örf we Adet'Lerimise Uyun biras..
Ben Karıya Karı Demem Karı AyakLarımı Yıkamadıktan Sonra :'D

hahahaha bittim bu söze lem sende karının ayaklarını yıkayacanmı :sigara:

bunun örf ve adetle alakası yok bikerem

ikRa

Banned
bencede nerde eski Türk hanımları ayakta yıkar komple banyo da yaptırır devir bozuldu kardesim

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Bii kere o karı kelimesi bence hiçde doğru değil.. herkesin eli ayağı var kendi işini kendini görebilir herkes

frescO_SEM

New member
walla ben öyle birsey istemem karımdan ama ayaklarıma masaj yapar mısın derim mesela

buna da birsey demessin dimi esmer? :p

benkopele

Banned
böyle provatif konular açmaya hiç gerek yok. burda yazılanların çoğu zaten olmaycak şeyler. çünkü kadın kocasına öyle diyemez. erkekde kadınından öyle birşey istemez zaten korkmayın.
ve bazı bayanların yazdıklarıda günümüzdeki gençliğin nereye gideceği ve nasıl bir gelecekle karşılaşacağı çok açıktır.
eskiden kadınlar kocalarına hizmet ediyorlardı da kocaları da boş mu duruyorlardı. bunun geri kafalılıkla hiç bir alakası yok.
bakınız geçmişe tarihe herşey karşılıklı olmuştur.
kaındlar zor şartlarda cepheye mermi silah yemek taşırken erkeklerde o zor ortamlarda cephede kalmışlardır.
erkeklerin yaptıkları buluşlar kadınların günlük yaşamını kolaylaştırmak için olmuştur. belki o buluşlar basit şeylerdi ama sağladığı kolaylıklar... sizin yorumlarınıza bırakıyorum
şunu unutmayın ki hayat müşterektir.

HTML