Sevgiliniz,Nişanlınız veya Eşinizle nasıl tanıştınız

hs0507

New member
işte aşk hikayem

bundan 3 yıl önece liseyi yeni bitirmiştim bi internet cafede işe başladım
msn ve chat alemine fazlasıyla meraklıydım bir çok arkadaşlık sitesine üye oldum
en son ekolay.net in arkadaşlık bölümüne şans eseri paralı üye oldum
ordan bir çok kişiye msj gönderdim bir çoğundan ses çıkmadı sadece birtanesinden güzel bi cevap geldi adı melissa ydı tanıştık hergün konuşuyodur dertleşiyorduk
bana kendini göstermiyordu ben sabır ettim elbet birgün gösterecek diye
aradan aylar geçtin ve bir gün işi bırakmak zorunda kaldım bu arada msn adresimde hack lenmişti geri almam epey bi zamanımı aldı onun için birçok msn açtım hiçbirinden ses çıkmadı hiç birini kabul etmemiş ve bir gün msnmi geri aldım
maillere baktığımda ondan gelen bir mail vardı beni özlediğini falan yazıyodu bende güzel bi cevap yazdım bir sürü gülden oluşan çok güzel bi mail yazdım
ve bir kaç gün sonra hastayım diye bahane uydurup işi bıraktım
kendisi iş yerinde nete girdiği için sabah erkenden nete giriyordu
bende sabah erkenden kalkıp onu karılıyordum
veeeeeeee bir gün uyandığımda her ne olduysa hatırlamıyorum seni bu yüzden seviyorum dedim oda bende seni seviyorum dedi ama arkdaşça değil nasıl yani dedim sana aşığım dedi orda kala kaldım
ne diyeceğimi bilemedim kal geldi
ben b şey yazamadım ama o yazdı dedi eğer sen sevmiyosan bu söylediklerimi unut özür diledi falan yok dedim ben seni en başından beri seviyorum ama söyleyemedim senin söylemen beni çok şaşırtı ve sonunda kendini bana gösterdi zanten çok seviyordum hepten tutuldum
bir gün izmire geleceğini söyledi bende sabırsızlıkla bekliyorum bir sürü hazırlık falan hediyeler aldık sonuç hanfediden ses seda yok bir kaç gün sonra görüştük neden gelmedin diyince bana ters çıktı sana hesapmı verecem falan
sanki konuşan o değildi ben olduğum yere kala kaldım ne telefoonlara cevap veriyor nede maillerime perişan durumda kaldım
birgün onun tel numarası netten ararken ninesin ev tel nosunu buldum cep numarasını istedim ama vermedi dedim bari benim numarımı ona ver tamam dedi ama aramadı beni ondan tel beklerken başka biri aradı bir bayan bian o sandım ama değilmiş her ihtimale karşı nosunu sakladım aramayın ca bu sefer arayan noyu ben aradım ve dedim gerçek doğru söyle senmisin dedim malesef dedi o an yıkıldım
baktım bi daha aradı ve dedi ben aradığın kişi olabilirmiyim bende dedim inanmam için eski günlerden bir kaç şey söyle dedi unuttum bende dedim üzgünüm sen değilsin ve kappattım
sonra bi daha aradım ve ismini sordum
biri bitti derken bir tane başladı
sanırım aşk konusunda çok şanlıyım

bLue__qirL

Banned
bnmki hikayemde sahilde gezerken oldu bi dk dedi bnde efendim dedim isminiz melek mi dedi hyr dedim ne dedi seda dedim sizi okul arkadaşıma bnzettimde ondan sordum kusura bakmayın dedi bnde önemli değil diyip yoluma devam edicektimki 1-2 dk nız varmı dedi bnde şaşkınlı ewt dedim işte tanışmaya fln başladık sonra ben artık gidiyim dedim size bir daha nasıl ulaşabilirim dedi bnde niçin dedi bşy demedi
tel. alabilirmiyim dedi bnde normal de vermem ilk tanıştığım kişiye nie verim ama o zmn vermişim işte iikide vermişim ewe giderken msjlar atmaya başladı msjlar süperdi snra aradan 1 hfta fln geçti buluşabilirmiyiz bi sakıncası yoksa dedi bnde yok dedim ama malesef işim var demiştim ekmiştim onu nihayetinde ilk tanışmıştım in mi cin mi nerden biliyim sonra hergün buluışalımmı demey başladı beni sewdini deliler gibi aşık oldunu fln söyledi bn ilk başlarda hoşlanmıyodum ama 2. buluşmada abayı yaktım öle işte

HTML