Sevgilinin Kim Olmasını İsterdin?

55liefsane

New member
gencodaki özge tabiki ben onu kabadayıdada izledim çok sexi bi kız allah sahiplerine bağışlasın:D.:D:D sahiplerine dedim tv aleminde nedense bi kişinin bi sahibi olmuyou

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
napim elalemin sevgilisini hayranı olduu adamı ya =) bana benim aşkım yeter oda benim artistim :melek

SAHRANİL

Altın Üye
nicolas cage

jared leto

charlie sheen

3ünede bayılıyorum ama en çok nicolası isterdim hastayım sana nicolassss

kıslardanda avatarımdaki nana osakiyle sevgili olmak isterdimm

çok açık sözlüyüm bende

nana osaki ve nicolas cidden hastayım bu ikisine.jaret ve charlidende vazgeçemiyorum.napacammm

eşim nicolas cage e izin veriyor.biletini dahi ben alırım merak etme sen yeterki git dio.daha ne olsun dimi

turan_efe

♥♥ Romantik Serseri ♥♥

:aşk :aşk :aşk :aşk Gülşen Bubikoğlu :aşk :aşk :aşk :aşk

Bazen sözler susar gözler konuşur...

sercancnar

New member
nil karaibrahimgil diyecektim ama sahiplenen olmuş bu seferlik affediyorum neyse... o zamaaaaan cameron diazzzzzzzzzzzzzzzzzz... wooooow

иιgнт gσиєя

мя.ѕємραтι¢σ
Rie Rasmussen (avatara bile koydum)bu kadına bayılıyorum tanışacam kafama koydum evlenecem kadin model ama fazla tanınmıyo(aslında tanınıyoda kendimi avutuyom) o yüzden çok mutluyum ama görenlerde wow bu insanmı die bi soru soruyolar bozuluyom:mad::Sopa harbi aşık oldum ben :D

daha resimleri varda paylaşmam kıskanıyorum :)

:aşk:melek:victory:goz::utan:sigara::hhaşık

sahiplenmeyin küserim :D

icemen

New member
ya ben resmini koyamadım yok çünkü bi kez cafede gördüm aşık oldum yaa. gözümü ayıramadım. ismini de bilmiyorum ama ben bi isim buldum ona Gamze diyorum ona. (gamzeleri vardı). gelir diye hergün uğruyorum ama bi türlü karşılaşamadım. bitirdi beni yaa

Joy Ramo

ѕσυи∂ вℓ&#
ALLAH Ima şükürlker oLsunki O Dertden KurtuLdum Keşke Diye Bir Sorunum Kalmadı Görüpte Sevip Evlendim Rabbime Şükürler oLsun Keşke oLmadı Hiç Avatardakide Benim Oglumdur Bu Arada :) Junior Name EFE FEHİM

HTML