sevdiğine ilk görüşmende ne verirsin???

sevdiğine ilk görüşmende ne verirsin???

• Kullanılan toplam oy
    82

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
wala ben bise vermem ne wercem önce cıkmaya başlayalım öle....

o0o_o0o

New member
bi kız olarak bana ilk buluşmada hediye getiren kişiyle ben asla sevgili falan olmam... ve bana asla çiçek almasın uyuz oluyorum.en nefret ettiğim şeydir. :p

sucken

New member
bi kız olarak bana ilk buluşmada hediye getiren kişiyle ben asla sevgili falan olmam... ve bana asla çiçek almasın uyuz oluyorum.en nefret ettiğim şeydir. :p
sen nası bi sevgili istersin peki? başka bişey istiyorsun anladığım kadarıyla
ya dayak istiyosunn ya başka bişey

LOOPUSED

Altın Üye
açtırma kutuyu söyletme kötüyüü:)))

mistisizm

New member
bu soruyu çoğu sevgili olarak anlamıştır diye düşünüom sevdiğimle ilk görüşmemde ne götürebilirim ki soruya bak çıkmadığım kıza ne hediyesi götürcem ancak sahilde çingene çok ısrar ederse sevgilim olmadığını anlatamassam bi çiçek tutuştururum eline:)

o0o_o0o

New member
sen nası bi sevgili istersin peki? başka bişey istiyorsun anladığım kadarıyla
ya dayak istiyosunn ya başka bişey
bu kabalığını beni tanımamış olmana veriyorum :goz: ama ben şöyle düşünüyorum ilk görüşmede bana hediye alması beni parasıyla etkilemeye çalıştığını düşündürür ve bu hiç hoş değil... çiçek konusuna gelince, sevmek zorunda mıyım_??

thesword

New member
Kendimin çizdiği bi adet karakalem portresi olabilir, yada tek bir gül, yada origamiden yapılmış bi gül, o gün aklıma ne eserse :)

thesword

New member
Eğer sevdiğimse zaten kalbimi ona çoktan vermişimdir. Ne yaparsa yapsın yanında olacağım biridir. Sevdiğimide bildiğine göre anlamı onun için büyük olacak, ama para ile beni etkilemeye çalışıyo dedirtmeyecek kadarda basit olacak bir hediye götürmeyi isterim. :melek

HTML