Sensiz Bir Gecenin Sabahına Doğru..

Romantizma

New member
Yine başladı sensiz bir gece, yanımda bulunan sadece iki şey var,hayalin ve sanki gölgem gibi yanımdan ayrılmayan kadehim...Çok zor oluyor sensiz sabahlara kadar ayakta durmak,zaten her gece başaramıyorum merak etme,bazen gecenin üçünde bazen beşinde bazen daha ikinci kadehimde dalıp gidiyorum rüyalar alemine,İnatla girmiyorsun rüyalarıma seni ne kadar düşünsemde,ve ne kadar bir saniyecikte olsa görmek istesemde,Arada çıkıp sokaklara dolaşıyorum gecenin bir yarısında,çaresiz insanlar görüyorum,tıpkı ben gibi.
İlk zamanlar geçer oğlum takma desemde,yavaş yavaş başladı hayattan beklentisizlikler,Seni hergün başkasının kollarında düşünsemde ne sevgimden bir şey azaldı nede seni bir gün olsun görmek istememden,
Ne gururu....Aşkta gurur olmaz derler ya,inan güzelim bende ne gurur kaldı ne bişey.Ama senin o zavallı gururun,bitti dersem bi daha dönmem deyişlerin kaldı acı hatıra olarak bende...
Senin için çok kolay unutmak,tıpkı bi peçete gibi karşına çıkanlar,senin ömründe.Kullanıp kullanıp yere atarsın bir daha eline almamacasına.
Çok zor oluyor seni aklımdan bir saniye olsada atmaya çalışmak.Nedir beni sana bu kadar bağlayan,Saçma sapan bi hırs mı ? Seni elde edememenin hırsı mı ? Aylardır günlerdir hep bu sorunun cevabını arıyorum kendi kendime ve dolup boşalan kadehlerimde..Ama bulamıyorum...
Sen şimdi biliyorum ki en derin uykulardasın,sensiz geçen dolu dolu bir saat te yerini bir başka dakikaya,başka saate bırakıyor. Bu böyle ne kadar sürecek bilmiyorum. Daha ne kadar bekleyeceğim sensiz gelecek sabaları.
Kimbilir,sen şimdi kendine yeni bir sevgili bulmuşsundur ve sevgi dolu mesajlar, sahte gülücüklü dolu gözlerle ona bakıyosundur.Çevrene kahkaha atıyosundur bakın ben güçlüyüm der gibisinden.Ama unutma sevgili,bunlarda gelip geçecek ömründe,yastığına başını koyduğunda yanında mutlaka sevdiğin birini arayacaksın,işte ozaman iş işten çoktan geçmiş olacak,Ve biliyorum ki sen de benim gibi o günü göremeyeceksin...

by Romantizma..

pasaklı

New member
Çok zor oluyor seni aklımdan bir saniye olsada atmaya çalışmak.Nedir beni sana bu kadar bağlayan,Saçma sapan bi hırs mı ? Seni elde edememenin hırsı mı ? Aylardır günlerdir hep bu sorunun cevabını arıyorum kendi kendime ve dolup boşalan kadehlerimde..Ama bulamıyorum...
burasi bana uygun : (

harika yazmissin ya yuregine saglik ama uzulme zamanla kapaniyomus tum yaralar oyle diyolar

Gєηco

Altın Üye
çok güzel yazmışsın kardeşim okuyunca duygulandım ellerine sağlık.devamını bekleriz

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Evet çok güzel olmuş devamını merakla bekliyoruz eline sağlık..

Romantizma

New member
Selamlar arkadaşlar,

Elimde daha onlarca yazı war, yavaş yavaş sizlerle paylaşacağım. ve yazılarımı bu sayfada güncelleyeceğim..

İlginiz için teşekkürler..

Romantizma

New member
Uyuyamıyorum,evet ... sabahın dördü ve ben hala daha uyuyamıyorum aylardır yatağın içinde sağa sola dönmekten bitap olmuş bi şekilde bu satırları yazmaya başlıyorum..
Görüyormusun hayat..Herşeyin ilacı zaman nerdesin.yada buradaysan neden bi faydasını göremiyorum , bak kalbimdeki yara günden güne daha da büyüyor ...
Kendi kendini avutma şeklimi yoksa zamanla herşey düzelir demeler,...Yok hayır ben avunamıyorum....çünkü,seni göremediğim her günün ardından sana daha da çok bağlanıyorum hiç çözülmemecesine,ve seni en son gördüğüm gecenin altı yüz üçüncü günün sabahına doğru ilerliyorum..

Hep bigün biyerde karşılaşma umudu ile yaşadım,Ne zaman biyerlere gidecek olsam belki seni görürüm umudu...Bu şehir mi çok büyük diyorum, kaç zaman geçti iki saniyecik te olsa göremedim... Ardından birsürü soru takılıyor kafama , yoksa sevgim mi çok küçük diyorum , kalbimin sesi kendimden öteye gidemiyor ve sana duyuramıyorum..

Arada sırada arkadaşlardan mutlu olduğun haberlerini almak bile beni sevindiriyor,Senin iyi olduğunu bilmek..Güzel bir hayata,yaşama sahip olduğunu duymak..Kendimde bulamadığım huzuru,mutluluğu senin sevinçlerinle yaşıyorum gözlerimi kapadığımda hayalinle..

Aradan geçen bunca aydan sonra merak ediyorum doğrusu karakterinin ve senin ne kadar değiştiğini..O, şirin, masum güzelliğin , gözlerinde ki parıltılar, beni benden alan gülüşlerinin hala duruyormu eşsizsizliğinde...Yoksa sende acılar ile mi kavruldun benim gibi aylarca..Bütün masumluğunu beni benden alan tavırlarını mı yitirdin ? Bunun için mi merak edip te bir kere aramıyorsun,Ben eski ben değilim lafını ima edercesine..

Bak başladı güneş, etrafı aydınlatmaya yavaş yavaş..İçimdeki huzur terk ediyor beni usul usul ,...

Evet güzelim sana günaydın, Senin saatlerin başlıyor artık,gez toz eğlen, Benim zamanıma daha çok var , şimdilik hoşçakal dememe izin ver ve hep gülümse....

Geri gelicem...

by Romantizma

Gєηco

Altın Üye
teşekürler kardeşim yazıların gerçekten hoş aynı başlıkta paylaşman daha bi güzel..

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Evet çok güzel gerçekten eline sağlık..

Romantizma

New member
Genco ve Prenses ;

İlginiz için saolun , elimden geldiğince bu başlık altında yazılarımı güncellemeye devam edeceğim..

Romantizma

New member
Bir zamanlar bir söz okumuştum bir kitapta “Ben seni başka adamlara aşık kadınlarla sevişirken düşünüyorum”.O zaman düşünmüştüm uzun uzun nasıl olur böyle bir şey diye ama bugün daha iyi anladım bu sözün ne demek olduğunu.Bugün başka bir kadınla seviştim ama aklım,gönlüm sendeydi bugün daha iyi anladım bu söz ne demekmiş.Ben seni başka kadınlarda ararken yitirmişim ömrümü meğerse.

Yıllar geçti oysa değil mi elini tutmayalı o güzel gözlerine bakmayalı.Bugün başkasıyla evlisin ama ben hala sendeyim,senin peşindeyim.Yıllar ne getirirse getirsin neler çıkarırsa çıkarsın karşıma ben hala seni seviyor sana tüketiyor olacağım nefesimi.Biliyorum hiçbir zaman bilmeyeceksin ne düşündüğümü ne hissettiğimi sana. ayrıldıktan sonra ama her zaman aynıydı duygularım her zaman deli gibi sevdim seni hesapsızca....

Şimdi beraberce onlarca kez bıkmadan usanmadan dinlediğimiz şarkıyı dinliyorum o zaman neler ifade ederdi o şarkı ikimize....Nelerin yaşanmışlığı var bu şarkıda,hayaller umutlar kısaca sen ve ben varız bu şarkıda,yalnız ikimiz başka kimseye yer yok bu şarkıda...

Ömrümdün....

Ömrümdün diyorum da…

Hiç düşünmez hayal bile edemezdim bir gün bu şarkıyı sensiz dinleyeceğim.Ahhh be ömrüm neler yaşatıyorsun bana...Her şeyden geçtim ama sensizliği hak etmedim ben.Seni bu denli hesapsızca severken.

Bana sevgililer gününde ikimizin resmi bulunan kendi ellerinle yaptığın resme bakıyorum şimdi ne kadarda safmış sevgimiz o zamanlar bakışlarımızdan belliymiş birbirimize sevgimiz.
Sensizliğin ardından 3 yılın sonunda değişen hiçbir şey yok inan seni hala deliler gibi Seviyorum...

by Romantizma

Gєηco

Altın Üye
Sensizliğin ardından 3 yılın sonunda değişen hiçbir şey yok inan seni hala deliler gibi Seviyorum...

aynen......... :( yüregine sağlıq

Romantizma

New member
-Aslında bu satırlar altına yazılacak o kadar şey varki, belkide bu gün ve onun öncesinde yaşam çok farklıydı, onunla tanıştığımız o ilk günler, ilk zamanlar utangaç ve çekingen günler... ardından aynı sınıfta olup farklı iki insan gibi olmalar, ama taki koskoca bi yıl sonunda 2002 haziranının p.tesi günü beraber oturup kantinde maç izlediğimiz bir günün devre arasında başlayan belkide hiç bitmeyen bi duygu bu...Hatırlarmısın Kral tv yi açtıgımızda Ayna Severek Ayrılanlar parçası çalıyordu ve sen yüzüme bakıp bu şarkı ikimizin şarkısı olsun mu demiştin, işte bugunden sonra herşey çok başka olmuştu hayatımda,bütün geceler gündüzler ve sen...
Aradan koskoca bir üç ay geçmişti ve tekrar karşılaştık okulda, o sene cesaret edemedim yanına gelmeye, hep korku dolu geçen günler, söyleyememenin acısı ve daha kötüsü seni kaybetmekmenin korkusu, Aradan geçen aylar , sıfıra sıfır elde var sıfırlar....
ve Son sınıf işte hayatımın şu dk larında pişmanlık duyduğum günlerin başlangıcı....
O zaman lar okulun basketbol takımında oynuyorum, önemli bir maç öncesi kantinde bekleyiş içerisindeyim. Birden onu gördüm karşımda,nedenini bilmediğim bir şekilde yanıma yaklaştı ve yanıma oturdu. Elindeki eldivenlerini çıkarıp bana verdi , Uğur getirsin diye, ve başında kendi ördüğü bereyi .... maça gittim, sahaya çıktığımda onu tribünde gördüm.Çok zor bi maçtı,uzatmalarda attığım iki üç sayılık basket ile maçı kazanmıştık...Sonra okula dönüş yolculuğu başladı, Okula geldiğimde servisten aşağı indiğimde birden yanımda buldum sarmaş dolaş sarıldık ve okula girdik, Yemek yedik karşılıklı,Hayatımın ender günlerindendirdi,Herşey çok güzeldi....
Ama korkuydu bu hep kaybetme korkusu,Hergün beraberdik neredeyse sınıfta koridorda, onu gördüğümde elini öper prenses nasılsın derdim.Okulun son zamanı yaklaştıkça mezuniyet günü herkesi heyecanlandırmaya başlatmıştı.
Herkesin rapor alıp gittiği günler biz okuldaydık yanyana, gece msjlaşmalar....
Veda gecesi herkesten ve herşeyden güzeldi, Beyazlar içerisinde sanki bir melekti...Keplerin havaya fırlatıldığı dk, yanıma indi yanyanaydık herkes ağlıyordu okuldan ayrılmanın hüznü ve yüzüme bakıp '' serserim benim '' diyip boynuma sarıldı. ve bir hatıra fotoğrafı çektirdik,.... Gece ilerliyordu ve içim içimi yiyordu, bir mekana gittik alt kat restorant üst kat ise disco tarzı idi.. Herkes restorant gelmişti fakat o yoktu, İndim bekliyordum, ve nihayet kapıda göründü, hoşgeldin diyip yukarı çıktık,karşı karşıya oturuyorduk....Göz göze gelişlerimiz, Şakalaşmalarımız, beraber fotoğraf çekilmelerimiz....
Yemek bitip yukarı çıktığımızda ben biraz balkon tarafında durmayı tercih ettim tek başıma. herkes eğleniyordu ama benim içim içimi yiyordu, birden yanımda bir gölge belirdi.aman tanrım bu oydu. bir müddet başbaşa kaldıktan sonra içeri geçtik ve bir içki ısmarladım,Bende içiyordum ama sanki o gün içtiğim her içki bana su etkisi yapıyordu . Sarhoş olamıyordum... Gece yarısından sonra çeşmeye gitmeye karar verdik, Saat 3 civarı çeşmedeydik içkimizi içtik yemeğimizi yedik ve yanımda oturuyordu....Ben tam cesaretimi toplayacaktım ki babası artık eve dönmesi için kızı aradı,ve ben sadece yüzüne bakmak ile yitindim.Halbüki kaybedecek bir şey yoktu,Ve konuşamadım...Arabadan indi ve yavaşça uzaklaştı...Bense sadece cep telefonuna bir msj attım ''Seni Seviyorum'' .....
Ne bir msj ne de bir Çağrı geldi karşılığında......
Şimdi bi hastane akşamının yorgun penceresinde,maziye dalıp dalıp gitmelerimsin artık
SEVEREK AYRILANLAR BİLİRLER AYRILIĞI
SEN BENİM EŞ RUHUMSUN ,
UNUTMUŞ OLSAN HİSSEDERDİM
UNUTMUŞ OLSAN YANIMDA DURMAZDI
HER SABAH HAYALİN
SENİ GÖRMEK İÇİN GERİ GELDİM
SEN GİDELİ ÇOK OLMUŞ
NEREYE GİDERSEN GİT,
ÇANTANDA Bİ RESMİM
AKLINDA GÜLÜŞÜM OLSUN
BEN SENİ GERÇEKTEN SEVDİM
BİTMEZ DEMİŞTİN
BİTMEDİ....
11.6.2002 Pazartesi...

DeaD_PriNCe

New member
PaylasimLArin icin Tesekkurler

siyah_beyaz

New member
Gençlik ve güzellik bizlere yaradanın bahşettiği bir armağan sadece. Söyle ona; güvenmesin gençliğine, göçüp gidenler sadece ihtiyarlar değil...

Sahte gülücükler ve mutluluklar bir yere kadar oyalar insanı. Herkesin gerçek bir aşka ihtiyacı vardır. Yüreğimizde büyüttüğümüz gerçek bir aşksa eğer; unutma arkadaşım gidenin kalbi dönüp dolaşıp yine sana değer....

Romantizma

New member
Artık alışmıştım bana acıyarak bakan gözleri görmekten ve gülerek izleyenlerden...Bu kadar kolaymıydı insanların gözünde sevgi, Hergün düşünüyordum bu insanlar nasıl seviyor diye,yoksa bu dünyada herkes sevdiğine kavuşuyorda bir ben mi böyleyim diye,
Çok yalnızım.....Sensiz geçen 550. günün ilk dakikalarındayım. Nasıl dayanabildim bu kadar seni göremeden geçen zamana.Belkide seninle bir gün biyerlerde karşılaşma umududur kimbilir.Biliyorum benim bu hayalim samanlıkta iğne aramak gibi birşey ama işte umut ya içim de olan bi umut...
Ailem bile artık alıştılar durumuma,onlar da ümidi kestiler benim bu aşktan kurtulamayacağıma dair. Haklılarda, Bu gece yarın gece gecelerce günlerce sadece o aklımda olacak.Hiç bitmeyecek amansız bekleyişim,Hiç bitmeyecek boş boş dalıp gitmelerim deniz kıyılarında uzaklara.
Kalanların ardından diye diye geçiyor hayat,ama gün geçtikçe ben daha çok kaybediyorum.ve daha çok lanet ediyorum bu hayata.Neden karşıma böyle birini çıkardığı için sitem ediyorum allaha,Neden hayatımı paramparça ettiği için lanet ediyorum bu vefasıza.
Çok denedim ilk zamanlar unutmayı,futbol maçlarına gittim, sinemaya gittim,balığa gittim,yapılabilecek en harika şeyleri yaptım hayatta, kimilerinin 50 sinden sonra huzur bulduğu şeyler olan,ama ben bulamadım Unutamadım....
Senden sonra sana ait iki şey kalmıştı bende biri hayalin biriside soluk resmin,Geçenlerde resmini kaybettim,Geriye bir tek hayalin kaldı, Onuda bir gün kaybedersem eğer, bilki son durak Kara Toprak !

Romantizma

New member
Ben herkesi terk ettim... Ne ailem, ne dostlarım, ne yakınlarım var... Seninse bir işin, sevenlerin var...Benimse senden başka kimsem yok... Ama senin bundan haberin yok. Sen normal hayatını sürdürüyorsun. Arkadaşların arıyor. Şairin dediği gibi, evinde güneş hiç batmıyor... Bense kimsesiz çockluğuma sarılmış, kıyasıya üşüyorum...
Sen beni aramıyorsun ya... Sen galip ve güçlüsün ya... Sen uzak bahçelerde soğuk toprakların altında ölü köpeğini bir kez olsun ziyaret etmiyorsun ya... Ben de benim gibi alabildiğine sevmiş, ama beklediğini bulamamış, hep terkedilmiş, hep yarı yolda çocukluğuyla birlikte karanlık bir gecenin ortasında bırakılmış, aşkla yaralanmış arkadaşlarımı, yakınlarımı arıyorum telefonla... Onlara çektikleri acıları soruyorum. Hiçbir şey söylemiyorlar bana, uzak bir yerden susuyorlar sanki... Çok acı çektiklerini seslerindeki ıssızlıktan anlıyorum. Kanayan sesim bu ıssızlıkta yankılanıyor. Bencillik mi, umutsuzluk mu bu bilmiyorum, ama aşk acısıyla yankılanan her ses bana seni hatırlatıyor.
Aşk bir boşlukta durmadan çırpınıştır sevgili... Bunu senin varlığın öğretti bana. Aşk bir boşlukta inadına çırpınıştır... Bunu senin yokluğun öğretti bana. Yine ben arıyorum. Sen beni arayacaktın, dayanamadım ben aradım. Telefonun kapalı yine... Yine o aşağılık kadınlar ve erkekler... Yine "Aranan aşka ulaşılamıyor" diyen gaipten gelen sesler... Evet, geç oldu. Kimbilir saat gecenin kaçı... Uyuman lazım... Sabah dinlenmiş ve sağlıklı uyanmalısın...Yapman gereken işler var; yoğunsun, biliyorum... Sen Tanrı''sın ya, senin her yere yetişmen lazım... Bense buradayım, beni bıraktığım imkansız ve uzun gecede... Gidecek hiçbir yerim yok... Beklediğim bir sabah da yok... Kimseye yetişmek zorunda değilim. Çünkü, gerçeklerden nefret ediyorum. Beni senden alıp koparan bu dünyadan nefret ediyorum. Yapabildiğim tek şey seni düşünüp ağlamak... İp gibi akıyor gözyaşlarım... Dudaklarımda toplanıyor önce, sonra da ağzımın içine giriyor. Gözyaşlarımın tadının ne kadar güzel olduğunu anlatacak kimsem bile yok...
Aşk soyludur, gizemlidir, sessiz ve derinden yaşanır; ama bazen acısı öylesine zorlar ki insanı , bunu olsun birine anlatmak ister.Ama bulamaz. Yoktur... Herkes gelecek olan sabaha hazırlanmak için bu dünyayı kabullenmiştir. İşte bu kabulleniştir beni çılgına çeviren; bu kabulleniştir bende ne kadar uslu, boyun eğmiş, her hesaplaşmayı sonraya erteleyen ne kadar sabır ve incelik varsa, içimden kanatarak söküp atmaya çağıran. O anda sevgili yoktur gözümde, o an sen yoksundur... Aşkından ve umutsuzluğundan soluksuz kalan bir at gibiyimdir. Rakip tanmayan, ama çaresizliğinden ne tarafa koşacağını bilemeyen bir at... Öfkesi ve aşkı ona zaman kaybettirir; bütün yarışlardan çıkartılır. Ama onun derdi bu değildir; o boğuluyordur; bütün yarışların ve bütün hesapların dışında kalmıştır, ama onun öfkesi başkadır... Onu bu hale getireni delice özlüyor ve bu yüzden soluk alamıyordur. Bu umutsuzluktan çıkabilmek için şuursuzca, ne yaptığını bilmeden en güçlü, en hayati damarını dönüp ısırır. Biraz olsun soluk alabilmek için, geriye dönüşsüz bir şekilde ısırır kendini...
İşte ben de o at gibiyim... Çldırmışım sensiz bu gecede, bu günlerde... Soluk alabilmek için en hayati damarımı ısırıp kopartmaktan başka çarem yok... Çünkü o at gibi ben de bu dünyanın ritmine uyamıyorum. Bu dünyanın ayak oyunlarına, soğukkanlılığına... Neyin doğru, neyin yalan olduğuna bir türlü inanamıyorum...Her söylenene hemen inanıyor, hemen kalbimi ortaya koyuyorum... O mağrur, o kimsesiz kalbimi...
Bazen dünyada bunca aç insan varken, savaşlarda haksız yere ölen bunca insan varken, sadece seni düşünüyor olmaktan utanmam gerektiğini düşünmüyor değilim. Ama inan hiç utanmıyorum. Çünkü ben seni böyle umutsuzca sevdikçe, o aç insanları, o savaşta hayatını yitiren insanları daha iyi, daha derinden anlıyorum. Onların benden farkı yok ki... Ben de açım... Her saniye sevgisizlikten soluğum kesiliyor... Tıpkı açların olduğu gibi... Her saniye soluğum umutsuzluktan kesiliyor... Tıpkı savaştan ölenler gibi... Açlık ve savaş aslında kalplerde başlıyor ve kalplerde sürüyor. Herkes birbirini bir şekilde öldürüyor. Bazen aç bırakarak, kimi kez siperlerde kurşunlayarak... Bazen de sevgisine karşılık vermeyerek... SUSARAK öldürüyor.
Kim olduğunu, sevip sevmediğini, aşktan ne anlayıp ne anlamadığını, yarından ne beklediğini anlatmayarak ve herşeyi bir sonraki güne erteleyerek, ben seni sonra ararım, şu an çok meşgulüm, az sonra geliyorum, diyerek öldürüyor... Öyle çok bekledim ki seni ve beklerken öyle çok acı çektim ki, bu acıdan bir kez olsun kurtulmak ve bir an önce kendime dönmek için bir basitlik, sıradan bir bayağılık yapmanı bekledim. Düşün umutsuzluğumu.? Ama yapmadın... Bir kez olsun ağzından sana duyduğum aşkı gölgeleyecek ve bana biraz olsun soluk aldıracak basit kelime, bayağı bir ifade çıkmadı. Ne kadar istesem de seni yok sayamadım. Dedim ya, Tanrı''mdın sen benim... Tanrı kadar mükemmel, Tanrı kadar uzak, Tanrı kadar acımasız... Tanrı kadar umutsuz...
Senin için kendimi ne kadar adasam da senin kim olduğunu, benim için, aşk için, beraberliğimiz için ne düşündüğünü bütün çıplaklığıyla asla bilemeyeceğim. Bu bilinmezlik yüzünden bazen çıldıracağımı düşünüp korktum. Bazen yolda rastladığım delileri bile kıskandığım oldu. Onların özlediği kimse yoktu. Belleklerini tamamen yitirmişlerdi... Hiçbir şey hatırlamıyorlardı. Ama bir kez daha çıldırma şansları yoktu. İşte bu yüzden onları kıskanmaktan vazgeçtim. Aklımı yitirmek istemiyordum. Seni öyle çok seviyordum ki, defalarca ve aynı acıyla tekrar tekrar çıldırmayı göze alabilirdim. Çok acı verse de seni hep hatırlamak istiyordum... Böyle düşününce delirmek bana yavan ve tatsız geldi...
Daha üç gün önce, seninle uyumayı çok özledim, diyordun... Bugünse sesin öyle uzak, öyle yabancı ki... O bir anda solan sesin, solan, hep birdenbire, hep ansızın solan sesin... Tek umudum sesinken, o yavaş yavaş yorulup, içine kapanan sesin... Seni ne kadar sevdiğimi, ne denli çok özlediğimi söylerken, birden sözümü kesip, çok alakasız birşey söylemen ne kadar kırcıydı hep, bunu sen bilemezsin... Ama etkisi çok kısa sürüyordu her defasında... Ben yine sevgimi anlatmaya devam ediyordum, hissedip hissetmediğine bakmadan. Senin gerçekte kim olduğunu bilmeden sana duyduğum aşkı koşulsuzca anlatıp duruyordum sana... Oysa sen misafirdin... Yarın çok önemli işlerin vardı...
telefon görüşmeni bitirip bir an önce uyuman gerekirdi... Senin beklediğin bir sabah vardı... Benimse yok... Ne yaparsan yap... Yarın senin sabahın... Öyle çok acı çektim ki ve bu acı öylesine karşılıksızdı ki, en sonunda senin benden ayrı, benden başka, benden çok uzak biri olduğunu keşfettim...
Senin yaptığın tek şey sevgili, beni içimdeki Tanrı''yla buluşturmak oldu... Bunca zamandır sana haksızlık ettiysem beni affet... Beni bu dertle bırak ve git... Yolun açık olsun... Neden sen yaptın bunu... Neden sen beni içimdeki Tanrı''yla buluşturdun, bunu ne sen, ne de ben bileceğiz... Ama ne zaman bir yerde aşk dense aklıma ilk sen geleceksin... Ama inan senin bunda bir suçun yok... Sen bu dünyanın kurallarına göre yaşayan, herkesin mutlu olmasını isteyen ve zor durumda kalanların yardımına koşan bir insansın... Ama bana yardım etmen için henüz çok erken...
Çünkü sonunda anladım ki, kalbimle benim aramda çok eskiden kalan bir suçum varmış... İçimdeki Tanrı''ya işlediğim suçlar birikmiş benim... Belki de içimdeki Tanrı boşluğu uçmamı ve oradan ilk adını, ilk adımı getirmemi istiyor benden... Artık her şeyimle ona kulak vermeliyim... Oradan döner miyim, dönmez miyim bilmiyorum... Bunda senin hiçbir suçun yok, inan... Sen git yoluna... Benim derdim kendimleymiş... Tanrım dediysem sana, sana onca korkunç yükü yüklediysem, bağışla beni; bütün alçalışım, bütün saçmalayışım, bütün tükenişim kendimleymiş... Kendime çok susadığım bir anda sen geçmişsin yolumdan...
Sanma ki seni unuturum... Buralarda bir aşk olursa, buralarda bir ışık olursa... Buralarda bir güneş doğarsa, ilk çağıracağım sensin...

pasaklı

New member
harika yazilar yazmissin anlasilan cok dertlisin Allah sabir versin ne diyim..
devamini bekliyoruz gercekten zevkle okudum hepsini cunki cok guzeller cok icten yazmissin..

HTML