Selamlar TurkHacker'lar!!!!

Breave_Heart

New member
Hoş geldin arkadaşım inşallah sende kendine iyi davranırsın ve buranın kıymetini bilirisin. Kendine iyi davran.

hoşgeldin kardeş aramıza ??daha öncedenbulunuduğun forum siteleri konusunda bayağı bir tecrüben var herhalde==

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
Saol abi...

Site hakketten güsel ya...bana bu konularda yardımcı olacağınızdan eminim...herkez kendine iyi davransın...teşekkür ederim... :) Biraz tecrübem var ama hack konusunda yok...onuda halledersek olacak... :)

erenkurt

Banned
daha çömezsin oğlum. yürümeden koşmayı öğrenemezsin.
biraz sabret

Warn:nG

New member
hos geldin iyi forumlar ılk olması guzel cunku ... :)

ılk guzel seyler hıc unutulmaz . :)

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
Verdiğiniz desteğe saol.kendi çapımda en iyisi olacam...sonrada moderatörleri bekli geçerim..çömezim ama olsun...zamanla herşey hallolur... :)

Warn:nG

New member
antony_costa' Alıntı:
Verdiğiniz desteğe saol.kendi çapımda en iyisi olacam...sonrada moderatörleri bekli geçerim..çömezim ama olsun...zamanla herşey hallolur... :)

kardes flood yapma :) moderatorlerı bıle gecerım ne ole hemen adamın 7000 kusur mesajı var emegı var bu emek unutulamazda gecılemezde kardesım ...:)

ama bu sekılde kendıne gaz vermen ıyı tabı ...:)

umarım sozlerımden alınmıyorsundur .

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
Bu son mesajım buraya...

Warning Kendime gaz wermeyemmi yani?haklısın onları kimse geçemezde bu gaz yani sonuçta...Herşey için saolun...

bim_28

Altın Üye
Seven sen hoşgeldin demedin ilk defa diyorsun.
Bende diyeyim aramıza hpşgeldin.
İnşallah kalıcı olursun iyi forumlar...

PESİMİST

New member
hehehee:) Türkhacker larımı hackırlık kısmını üstüme almıyorum ama buda demekki DÜnyaya acılıyoz artık oda güzel

e-katil

New member
arkadaşlar aranıza yeni katıldı inşallah iyi bir dost bula bilrim insanın bir sostu olur sizden yardım istiyorum biri beni öğretsin cok gusel site bayıldım wallah:biggrin cok sevinçliyim hepinze sağolsun kendinize cok iyi bakın lazımıs biz buyara bybyb:goz:

ben de yeni üye oldum aranıza katıldım inşallah yardım edersiniz

HTML