Selamlar TurkHacker'lar!!!!

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
Selam TurkHacker'lar...Ben Antony_Costa.Aranıza yeni katıldım ve bu benim ilk hack veri toplama sitem...Zaman zaman sizlerle paylaşım yapacağım...tek tek herkeze teşşekkür ederim...Forumlarınızada teşekkür edecem...merak etmeyin...Kendinize iyi davranın...Ayrıca Site Moderatörlerinide Oturararak Alkışlıyorum... :clap: Bilgisayarın başında oturduğun için :)

react

Admin
Süper Moderatör
hehe hoşgeldin arkadaşım,iyi forumlar..

blody

New member
valla ne demek ne yapmak istedigini iyi anlamadım anladıgım kadarıyla ceveap veriyim hoş geldin arkadaşım :)

Hell

Başarıda bir sanattır.
hoşgeldin
hacker arkadaşım :) :D

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
HE HE!!! ilginize saolun...

:) he he!!!neyi anlamadınız ama anlatayım az...Ben interneti eve yeni çektim.önceleri hep msn işleri ve sohbet sitelerinde gezinirdim ama arkadaşım(erenkurt)bana bi kaç numara yaptı...trojen virüsü yollamaya çalıştı ama ben yemedim tabii :) "nereden yapıyosun bunları?" dedim..o da bu siteyi verdi...Artık daha yavaş yavaşda olsa azcık numara öğrenecez...Belki günün birinde banka bile soyarız filmlerdeki gibi... :) ne dersiniz?(şakka şakka allahım göstermesin) :) İlginize çok saolun...accayip teşşekkürler...Bende komedi bölümleri ile çalışmalar yapacam...kendinize iyi bakın...

:..asker..:

New member
neyse .... işin aslı belli olmuş en azından ....
welcoma to sanal world...;-)

hacking

New member
hoşgeldin arkadaşım. ama bişeyi unutma. bu site sadece hackle ilgili değil. ne ararsan var. kahkahamı,iddaamı yoksa adultmu :) sen bilirsin

erenkurt

Banned
Vay Guzum Vay

antony_costa' Alıntı:
:) he he!!!neyi anlamadınız ama anlatayım az...Ben interneti eve yeni çektim.önceleri hep msn işleri ve sohbet sitelerinde gezinirdim ama arkadaşım(erenkurt)bana bi kaç numara yaptı...trojen virüsü yollamaya çalıştı ama ben yemedim tabii :) "nereden yapıyosun bunları?" dedim..o da bu siteyi verdi...Artık daha yavaş yavaşda olsa azcık numara öğrenecez...Belki günün birinde banka bile soyarız filmlerdeki gibi... :) ne dersiniz?(şakka şakka allahım göstermesin) :) İlginize çok saolun...accayip teşşekkürler...Bende komedi bölümleri ile çalışmalar yapacam...kendinize iyi bakın...
Sen öyle san antuan. senin masaüstünde hangi programlar olduğunu, msn de kimle ne konuştuğunu, hangi sitelerde dolaştığını bile görüyorum acemiiiiiiiiiiiii
sen kimsin ki benimle dans ediyorsun. senelerin kurduyuz biz oglim

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
herkez senmi erenkurt?

Olum zaten ben bu siteyi sayende öğrendim len!!!Olsun bende öğrenirim yardım ederler bana burada senin gibi hain arkadaşlarım yok benim burada...sen yardım etmiyon bu konularda ama ARES'e mi mesaj attım saolsun hemen bana yardım etti herkez senin gibi değil yani...(bu mesaj orjinal hali ile erenkurt nickli üyeye yazılmıştır...) :)

dhtdarkness

New member
arkadaşım hoşgeldin ben sana yardımcı olurum trojan konusunda bayaa tecrubem war pmden gel ayrıca forum kurallarını oku 2 msj ustuste yazma heralde başlığı unutmuşun onu editlesedin de olurdu istersen birinci msj editle (sil)

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
Saol darkness_angel

Saol darkness_angel...senla kanka olalım..sen iyi birine benziyon...dediğim gibi ben acemiyim biraz...ilgine saol arkadaşım bana her zaman özelden atabilirsin...Kendine iyi bak...

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
Teşekkürü unutmadım Dark_Crazy

İmzan dikkat çekici..O yüzden teşşekkür ettim..hadi yine iyisin dostum :)

HTML