sebnemik'im ben :))

terteren

Altın Üye
hoşgeldin.......

MAJESTE

Kadim Dost
hoş geldin şebnemik esmerin arkadaşı bizlerinde arkadaşıdır iyi forumlar:D

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
hoşgeldin foruma esmer gibi daimi ve yararlı olman dileklerimle

1 haftada bitiremezsin boşuna uğraşma ben 7-8 aydır burdayım daa bitmedi . geçte kalmadın canını sıkma artık bizden birisin

tekrar hoşgeldin ii forumlar. . .

BuZ KaLpLi

New member
yaww bitmiyoo bitmiyoo dolaş dolaş bitmiyoo tam bitcek foum yeni bişeyler çıkıyor :D forumda anlıyacağınız hayat var bu arada aramıza hoşgeldin :D esmer sende milleti erken uyandır kardeş :D bak arkadaşı geç almışsın foruma sana kızıyo :p oh ediyoo :D

ii forumlar ..

vt007c

New member
Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın.

HAŞAVRİ

Braveheart
hoşgeldin bayan arkdaşlara ihtiyacımız var temizlik yemek daha bi sürü iş var erkek olarak hakkından gelemıyoruz sende artık bı el atarsın temızlık işine ....:)

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Hoşgeldin HH ailesine esmer gibi daimi olursun inşallah iyi forumlar..

qwerttt

New member
Şebnem dikkat ettin mi ne kadar çok teşekkür ve hoşgeldin aldın tam 4 sayfa yahuuu:) çooooooook şanslısın senin yerinde olup 8000 kızın içinde tek erkek olmak hoş olurdu sanırım:))))))))))))))))))))))))))))))))) neyse bir çay demle de içelim:))))))

sebnemik

PeGaSuS
yaa gercekten cook saolun arkadaslar gercekten sanslımıyım neyım wallaa 4 sayfaa olmus :S neysee.. wallaa hala bıtıremedım forumu herkese de tesekkur ederım.. tesskur etmekten bı hal oldum ama olhsun... evet umarım esmer gıbı daımı olurum kı olucam .. hele bıraz zaman gecsın hackhell gırls forumunu yenıden yaratıcam koydum kafama kızlaar bırlıgı kurucam... :) varmıyız kızlaar....

haa bı arkadas da yemek temızlık fılan bahsetmıs o kadar da acızsınız yanı.. neysee.. saka olarak aldım vee yıne saka yoluyla yanıtlamak ıstedım... forumlarda gorusmek dılegıyle...

tesekkürleer..

Cansiz

New member
hoşgeldin!!!!iyi forumlar memnun oluccağını garanti edebiliriz!!!:)zaten:):)

HTML