Seçimin ‘en mor’ 17 köşe yazarı

sideways

New member
bu adamlar yuzsuz, utanmaz insanlar
yarin secim olsa ayni kafaya hizmet
ederler, ama bize eglenceden baska
bi yere varamazlar..Bide bu yazilari
yayinlayan hackhell uyeleri vardi :D

chemy

New member
arkadaşlar bu insanların kıyafetlerinin altında asıl kıyafetleri bulunuyor.

bol pullu, bol renkli dansöz kıyafetleri...

bakın bunlar iki gün sonra AKP yi yalamaya başlarlar. bunlarınkine gazetecilik değil münafıklık denir. seçim öncesi kısa zaman önce M.Ali Birand tv den atıp tutuyordu. seçimin hemen sonrasında yalamaya başladı. tabi Doğan'ın köpekleri işini iyi yapmalı ki Doğan da rahat etsin pis işlerini yapmaya devam edebilsin....

bu nedenle gazetecilere değil onların arkalarındaki adamlara bakmam ve onların morluğuna gülmek daha keyifli geliyor bana...

giyotin

New member
bu yazilari yazan gazeteciler secimlerden sonra yazdıklarına illaki bi kılıf bulacaklardır...Baykalın kaybedersem rodos adasına kadar yüzerim deyipte sonra da saka yaptım demesi gibi...verdiğin bilgiler için teşekkürler...

feedo

New member
Dope_Show' Alıntı:
16- Necati Doğru-Vatan:

“Şimdi ne diyecek?
... 48 saat kala; 'AKP'nin yüzde 47.9'u bulduğunu, yüzde 50 sınırına dayandığını' ilan ediyorlar. Hitler'in propaganda bakanı Goebbels "Propagandada beyinlere her gün 1 cm. çivi çakacaksın, 40 günde 40 cm. girecek, girdiğini kimse hissetmeyecek, böylece yalan gerçek olacak" demişti. Hormonlu anketler! Goebbels'in çivisi! Seçmenin sandığa gitmesine iki gün kala; 'Seçimlerde oy verecek olan 42 milyon seçmenin yüzde 70'i, yani her 100 seçmenden 70'i, AKP'nin iktidar olacağını beklemektedir' yalanını paslı çivi gibi beyinlere çakıyor. Böylece belki de yüzde 30'ların altına inmiş AKP'yi son anda kararsızları etkilemek ya da karar verdiği partinin 'iktidar olacağı ihtimalini zayıf bulanları' oy sandığına gitmekten caydıracak etki yaratmaya çalışıyorlar. Yüzde 13'lük bir sapma yapacak kadar hormonlu bir anketi seçime 48 saat kala yayınlayarak seçmenin 'beynini Goebbels'in çivili tahtasına dönüştürmek isteyenlerin' bir sorumluluğu olması gerekir. Hapis demiyorum. Kınanmaları.”

Necati Doğru da soyadında revizyon gitmesi gereken bir yazar. .

hitlerin propaganda yontemini kimlerin kullandığı belli siz aylarca milletin kafasını bulandırmaya çalıştınız ama ATA'mızında dediği gibi Türk milleti zekidir CHP'yle birlikte sizide sandığa gömdüler.Size sadece gülüyorum ve bu pişkinliğinize şaşıyorum hangi yüzle
hala gazetelerde yazıyorsunuz müdürleriniz sizi hiç takip etmezmi ben olsam çoktan kapı önündeydiniz .Ama türkiyemizde gazetecilik bu işte objektiflikten uzak herkes takmış at gözlüklerini bağılı olduğu ideolojiye hizmet ediyor ''biz cebimizi dolduralımda vatanıda başkaları düşünsün'' havasında.

AbraKadbra

New member
L@c!v€rT' Alıntı:
Ha bide bizim smoduz vardı, Ak Parti %34 alırsa istifa edecekti hani. Görebileniniz var mı? Ciddi ciddi istifa mı etti yoksa :D:D:D
Olsun dostum.. istifa etmesin bir dahaki secimlerde yine iddiaya gireriz..

Zevkli oluyor :)

T

Banned
Hahahaha Bu kadar gülmemiştim uzun zamandır,
Yazık bide onlara umut bağlayanlar vardı cidden işte şu köşe yazarı yazdıysa doğrudur diye ümit besleyenler Rabbim sabır versin

jangofet

Downloader Team Leader
İşin ilginci bu adamlar hiç bir şey söylememişler gibi 23 Temmuzda da çıkıp konuştular heryerde...

HTML