Sayın Yönetim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sembol-

New member
yaa arkadaş neden konuyu bu kadar büyütüyorsunki stadda çıkan kavgadan şikayetçi oluyomusun yada sokakta taraftarlar arasında çıkan kavgadan hatta sen tam tersini yapıp kavgada en ön yerini alıyorsun gs-fener maçında gs li bi oyunca faul yaptığında ana avrat küfür etmesini biliyorsun o yapılan faulun sana olan zararı ne yada küfür ettiğin kişinin anası babası yokmu herkes takımını haksızda sonuna kadar destekler doğru yanlış bundan gocunman için hiç bir sebep yok sevmiyorsan girmezsin

εگмεя

Fuzuli Üye
anlat madem öLe.herşey süper mod olmakla bitmio malesef :s vede benim yazdığım konuya bak senin yazdığın konuya bak jackaL BEN onunyazdığı msja cevap verdim sen neye cevap verdin komiksin :D

EDİT: KONUYU kitleyin uzadı ya herseferinde yapılan şey cünkü :D

ases

Altın Üye
saygının karsılıklı olması lazım

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Ben durumu anlatmaya calısdım.Ne bu şiddet bu celal anlamadım gerkcekden

nato kafa nato mermer :)

X eline sağlık gercekden bu kez haketmişti.

Gєηco

Altın Üye
Allahım ne komik olaylar yahu bırakın arkdaşlar tatlı tatlı atışıyoruz abartmayınn....

εگмεя

Fuzuli Üye
bence konuyu kitlesinlerde konuştukca batılmasın demi jackaL:D

X

O şimdi Asker
banlanma sebebin:

Sanki Fb Onların Ailelerine Trajik Bir Şye Yaptı . Nasıl Desem Şey İşte AnLayın..
cümleni görünce banlamam gerekirdi ama dedim ki editlersen banlamayacam...
editlemedim saygısız olur diye düşündüm kendinin editlemesi daha uygun olur dedim en büyük hata burda yaptım kendim o anda editlemeliydim bundan sonra herzaman böyle yapacağım fazla saygı zarar veriyor...

ama konun uzatılıp tartışma halina göndürüldü...

tahrik, uyarıyı dikate almamak ve konuyu gereksizce uzatmaktan 1 hafta ban...

konu yönetimde incelenecektir gereken yapılır...

bölüm modları kuralları değiştirir belki konu kapanmıştır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML