Sayın HH Yöneticileri ve Moderatörlerine...

ferba

New member
Arkadaşlar Sitenin Çok Ağır Çalıştığını ve Yaklaşık 2 günden beri siteye giremediğimi belirtmeliyim kullanıcı girişi yaptığım andan itiabaren sayfaya ulaşalımıyor diye bir hata çıkıyor karşıma ve kafam bozuluo kapatıyorum bilgisayarı.
bilgilerinize biras argo oldu galiba bu dilekçe :)

sülFiriK

New member
bende bazen aynı sorunu yaşıyorum akşam 5'ten 00'a kadar filan. ama geçen gün ne oldu bilmiyorum tıkladığım an şakır şakır coştu. yanlış hatırlamıyorsam iki gün önceydi :eek: hatta bitane arkim "dark sen geldin serverlar rahatladı" filam dedi. galiba bu işler o zaattan soruluyo :D

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
aslında anger bu sitenin kasma meseleleri tuhaf zamanlardada oluor mesela üyelerin az olduğu saat 2 civarında (öğlen)site çok yavaştı dün ama akşam tam tersine üye sayısı arttığında site hızlandı ben bi anlam verememdim bi istirrarsızlık var bu işte:)

RuTH

Altın Üye
Walla online sayımız çoq yüksek ondan kasıyor bu benimde canımı olduqça sıkıyor :( :( :(

ferba

New member
yaMaKaSi' Alıntı:
bana kalırsa bundan bir hafta önceki duruma göre çok daha iyi...
------------------------------
hiç sanmıyorum geçen haftalarda daha iyiydi hatta tıkladığın anda sayfa açılıyordu gibi :D ama bu konuda ciddiyim bazı geceler sabah 4 civarı bile çok yavaş site saygılarımla....

Majesties

New member
online sayısının çok yoğun olduğu dakikalarda genelde bi yavaşlama söz konusu oluyor tabi ama yüklenmenin fazla olmadığı zamanlarda uçak gibi maşalla :D

St.AnGeR

Document Visor..
ya bu qishiden qishiye deishr arqadashlar yani senin pc de we bulunduun DNS deqi younluq sebeb olabilr yada ne bilm sitenin sunucudaqi servislerin younlashmasına denq gelebilr choq cheshitli sebebler olabilr :)

ama daha ii hismet ichn chalıshmaların sürdüü qesn ondan emin oln ytr..

st.angher vhehrdhihqin bhilhgihlherhle bishlehrhri ayhdhınhlathtıhın içihn teşhekhür edherizhs :p
edit : crazyquake atlıcan hemen dedime di mi aynalı sazan abi alllah aşkına istirham ediyom çekinme sen benden sonra bi cevvap vereceksen bu pek hayıra alamet deildir:)

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Bu konuyu acdın nazar değdirdin siteye iice yavaşlamaya başladı :D

Umarım yakında cok daha iyi bi hale geliriz ;)

A R E S

New member
dilis anger ile dalga geçmene gerek yok
isteyerek değil onun yazım şekli bu
tanımadığın kişilere kulp takmak adetse
benim takıcak çok şeyim olur
ayrıca yazısı düzgün olan çok kişiden
daha düzgün karaktere sahip birisidir

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
ONU BUNU BIRAKINDA SITE CIDDI CIDDI KAFAYI YEMEYE BASLADI ARKADASLAR

IKI KERE NASIL TESEKKUR EDILIYO AYNI MESAJA?

TOROMAN

VaTaN Bekçisİ
Sevgili arkadaşlar...ŞAhsen 10 dan fazla kişiyi foruma ben üye ettim....Severekte takip ediyoruz...

Ama bu ağırlaşmalar sonucunda sanki ben site yöneticisi imişim gibi üzerime geliyorlar....Yakında dövebilirler saldırabilirler bu arkadaşlarım....

Şaka bir yana bu ağırlaşma işine cidden bir sorun bulunmalı...
Rica ederim

lanet_zebani

New member
2126 Online (1117 kayıtlı kullanıcı 970 Misafir ve 39 Spider)

Konular: 80.407, Mesajlar: 708.447, Üyeler: 71.160

Bırakında biras kassın yani! :p :D

ama bu misafirlerimiz biras fazla değil mi :eek: Online nın hemen hemen yarısı misafir olarak görünüyoo :eek: ve eminimki bicoguda sadece sömürü yapıyo! :mad: nebileyim dikkatimi çekti :hhman: hazır konu varken buraya yazıvereyim dedim :p

akharis

New member
Hep söyledim, yine söylicem. Misafirlere kapatılsın forum.

RadaR

New member
misafirlere kapatılsın forum linkleri görmesinler ozaman üye patlaması olur server cöker:D

ferba

New member
J@CK@L' Alıntı:
Bu konuyu acdın nazar değdirdin siteye iice yavaşlamaya başladı :D

Umarım yakında cok daha iyi bi hale geliriz ;)

olsun bea ama şu anda çok iyi biliomusun j@ck@l kimse yok kebap tıkla indir..:)

HTML