satanizmin müziği .... kalbi olan girmesin!

defnecix

New member
bu adamı severim ama saymam...

marılyn manson hayranlarından biriyim severim ama saymam saymam için bi neden de yok konserinde köpekler ve türkler giremez yazısını asan birini hangi türk sayar ? ayrıca konserinde koltuklar yırrttıran hayranlarına kova dağıttıran bunların içine kanlarını akıtmalarını söleyen sonrada bunları içen birini ne diyeye sayayım ki ....
hayranıyım severek dinliyorum ama onunla karşılaşmak istemem neme lazım ...
tmm kötü çocukluğu varda ne diye başkalarına kötü çocukluk ve gençlik yaşatıyo HAKSIZZSAM ÖZRR

CounTRy

Gülen Manyak
ya bırak saçma sapan bi videoydu.. uydurktan biişey.. darwin ile marily mansonu bağdaştırıyo.. adına satanizm diyo.. aslında ne dediğini kendine bilmio.. hayatında acaba bi satanist görmüşmü :D

hackerana1

New member
Güzelim Heavy Metal'i Satanist müziği yaptılar :D..Ne diyelim artık.

Ayrıca belirtelim Marilyn Manson bir "satanist" değil..Bir sözüyle şöyle açıkladı:

"Ben satanist değilim.Şeytana da inanmam.Zaten "şeytan" diye bir şey olsaydı eminim o bana tapardı."
Marilyn Manson

semtex960

New member
Satanist grup sandığınız grupların çoğu satanist fln deildir.Videoyu izlemedim ama yazılanlardan anladığım kadarıyla.marilyn mansondır cofdur fln, bunlardan bahsedilmiş.Bunların satanizmle zaten alaksı yokturda.Asıl satanizm Black Metalin ideolojisi olarak bilinir.ama black metal gruplarının çoğuda satanist deildir.Sadece şarkı sözlerinde veya reklam için kullanırlar satanizmi.Norveçteki bazı köklü kiliseleri yakan ve şuan cinayetten hapiste olan Varg Vikernes ve BM yi yaratan grup Bathory'nin vokalisti Quorthon da satanist olmadığını söylemiştir.Gerçekten Satanist olan gruplarda vardır ama büyük çoğunluk satanist deildir.

HTML