satanizmin müziği .... kalbi olan girmesin!

GANDALF383

New member
bütün satanistlerin ve o düşüncelere sahgip insanların.... bu metalciler acayip özenti kendilerinin özel bişey için yaratıkdıklarını hisseden sadist insanlar

Sercinho7

Dark Side of Creation
=) değişik bi araştırma yapmşlar..

ama kalbimiz niye sıkşçak anlamadm =)

GANDALF383' Alıntı:
bütün satanistlerin ve o düşüncelere sahgip insanların.... bu metalciler acayip özenti kendilerinin özel bişey için yaratıkdıklarını hisseden sadist insanlar
herkesi aynı şekilde yargılayamazsın...kullanmış oldğun kelimeler hakaret edici nitelikte ..bidaha olmasın..

hermanni

New member
Gülmekten sıkışa bilir çünkü adam darwin in evrim teorisiyle satanizmi allem etti kullem etti bi şekilde bağladı.Darwin ztn satanistler türesin die çıkardı bu evrim teorisini bence çok komik bi video marilyn manson Türkiye'ye gelio bakalım bunu anlatan adma ne gibi bi video çıkarıcak çünkü çıkarmassa ayıp olur topraklarımıza satanist bastı die puahhaha:D

CounTRy

Gülen Manyak
Anlamadığım şu darwin le satanizmin bağı ne... ne alaka... abi değişik bi çalışma yapmış ama bence alakasız olmuşş sanki... :D

Ya Şu İskandinav Ülke gruplarının ( özellikle Norveç ) desteklediği bi akım bu satanizm..

gandalf hajı bence sende saçmalıyorsun.. herkesi aynı kefeye koyamassıınn.. kimseyede özenti diyemessiinn.. terbiye sınırlarını aşmayalım derim...

DeeRPaRtY

IRC Operator
Rock Asi Bi Müzik Türü..

Rap Rock'tan Daha Asi Ama..

Ne YapaLım Yani Oturup Popmu DinLeyeLim (=

Yaşadıqımız Cewreye İsyan Satanizm'se En Büyük Satanist Biziz..

Tek Bi Kişi ( MarLyn Manson ) 'nin SözLeri Üzerine Teori KuruLmuş..

Bi Kişinin Görüşü O Muzik Türünün FeLsefesi DeiLdir..

Rap we Rock'ın FeLfesindede AsiLik wardır..

Rock Özgür oLanLarın Muzik Türüdür..

Rap Bi Yaşam FeLsefesidir..

hermanni

New member
Şimdi ozmn şöyle bi durum var korku filmi izlemekte bi satatizm ozmn sen filmin korkusunu izliyosun peki müziğin korkuncunu dinleyince neden satanizm oluyo cradle of filth aynen grubun adı pislik yatağı kliplerinde ben 1 kere zift görmedim ki bu klipte heralde çamur kan olucak ne yani pislik yatağı isimli bi grubun klibinde kuşlar çiçekler yada aşk temalımı bişi olsun ve videonun 1:06 .dk sına çok dikkat edin marilyn manson u cradle of filth in solisti yaptı 2 dk da karnıma ağrılar girdi gülmekten:D bi kere hiç bi yerde onlar dini kötülemediler veya insanları teşfik etmediler anlatan adama yada bunu hazırlıyan kişi bu grup üyelerinin sadece makyajlı insanları ürküten yüzlerini kullanarak bunlar böle böle dedi diyor ve bizimde o makyajlı tiplere bakıp bu adamlar bunu yapar dememizi bekliyo ozmn birçok film bizi yoldan çıkarması lazım. Darvinin de resimlerine bir bakın adam kendini satanizme adamış puhahaha bence bunu hazırlıyan kişi kendince sorunları olan biri

cursedewren

New member
GANDALF383' Alıntı:

hasss...... simdi sna bişe derdim de neyse :=)

bu videonun kimler tarafından yapıldıgı belli subjektif duygularla yapılmıs bi video icinde yanlıs bilgiler war tamamen alakasız gerceklerle! ornegin darwinizmle satanizmin uzaktan yakından ilişkisi yok daha da basit bi ornek gosteriym marlyn manson cradle of filth in vocalı diil ve hiç bizaman da olmadı :=) bu kadar komik bi videoyu ciddiye alarak izleyenlere acıyorum! kesin bunu kanal 7 yada stv fln yapmıstır :=)) yada onların tayfaları ;)

hermanni

New member
abi cidden ya cradle of filth in solisti marilyn manson dedi hala duydukca gülesim gelio asıl bunu yapanlar insanları oynatıyo ama işte naparsın :D

cursedewren

New member
:D amac orda bilgi vermek diilki bişeden haberi olamayan cahil beyinleri yanlıs yargılarla doldurup beyin yıkamak! ;)

gerktoo

Banned
hahahahahaha bu ne ya adam cradle fo filthin solistine marilyn manson diyo ehuheu ben bole sacma video gormedim

LaKe Of TeArS

New member
insanların dini duyguları bu kadarda sömürülmezki be...
bu videoyu hazırlayan kimse ona acıyorm çünkü onunda hiçbişeden haberi yok,onuda sömürmüşler...

gandalf arkadaşım işte snn gibi vatandaşlar yüzünden her metalcie satanist gözüüle bakıolar...
at gözlüklerini unutmuşsun(!) lütfen çıkar...

mariyln manson ın liriklerine gelincede bu onun konsepti kendini bu şekilde ifade edebilio demekki..
(mariyln manson ın biografisini okumanızı tavsie ederim. onun kadar kötü bi çocukluk geçirip,bööle bi insan olmamak zor.)
insan kendini bildikten sonra her tür müzii dinliebilir..MM'nin şarkı sözleri isyan dolu ateizm dolu die dinlieninde ona özenip isyana gelip ateizme yönelmesi gerekmez demi?

FOREVER METAL,ANTİ-SATANİZM:ter: :cool: :goz: :clap

1001Design

330i ///M3 Design
satanistler
asiri metallciler vb tipler bana uzak olsunlar

tükürsem bogulurlar

SickDreTh

Altın Üye
Allahu tealanın verdıgı aklı boyle hıc bır akla mantıga uymayan goruslerı benımseyerek calısmasını saglamak buyuk bır gunah...bu adamlara dıyecek hıc bır sey yok...hepsı gerızekalı oldugu ıcın satanızmı benımsıyor..bu kadar cahıllık bu kadar aptallık olamaz..

QapriS

New member
hahahahahaa adam nasıl da bağlamış darwinle satanismi çok şaşırdım saçmalıktan öte bişey deil lise kitaplarında teoriden bahsedilio doru ama bu dorudur die bişey denmio ki :saskin ki bunun doruluunu bile düşünmek saçmalık olurdu kaldı ki teoriden öte gidememiştir :)
satanisme hayır metal tam gas dwm :p

Fyonb

предате&
böyle saçma sapan şeyleri insanlara dinletirler ya da benimsetirler sonra siz siyah kıyafet giydiniz diye saçınız uzun diye ve de metal müzik dinlediniz diye satanist ilan edilirsiniz...

kuzay

Pesimist
saçma gereksiz bence millet aclıktan hastalıktan yoksulluktan bunalmıs guzel arekadsaslarım neleri tarsısyoır 10 askerr daha sehit oldu deseler hicbirimizulanniye sokaga cıkıp bızde elimizden gelenbişeyler yapmıyoruz demeyiz ya bize ne olmus morfil verilmiş gençlik olmuşuz

HTML