Satılık Vatan Türkiye!!!

fener__lee

New member
Satılık Vatan Türkiye!!!

Bu nasıl başlık, Vatan satılık olur mu demeyin. buyrun görün vatan nasıl satılırmış!!!

“Ne banka bırakacağız, ne fabrika,
Ne de işletme. Liman da bırakmayacağız.Hepsini satacağız!”
Kemal Unakıtan

“Sümerbank tarihten siliniyor.
Elinde bir şey kalmadığı için
ismini de kaldırıyoruz.”
Kemal Unakıtan

SEKA İÇİN SÖYLEDİĞİ
“Staratejik yer imiş.Ne stratejisi,
önemli olan müşteri bulmak.
Müşteri gece gelsin,pijamayla
çıkarım karşılarına.Seviyorum bu işleri arkadaş.”
Kemal Unakıtan

ŞEKER FABRİKALARI İÇİN SÖYLEDİĞİ
“Kar edeni de, zarar edeni de satacağız!”
Kemal Unakıtan

TEKEL İÇİN SÖYLEDİĞİ
“Babalar gibi satarız!”
Kemal Unakıtan

PETKİM İÇİN SÖYLEDİĞİ
“Ülkenin işgal altına girdiğini söylüyorlar.Gelsinler işgal etsinler!”
Kemal Unakıtan

TÜPRAŞ İÇİN SÖYLEDİĞİ
“Parayı veren düdüğü çalar.
TÜPRAŞ’ı Ruslara satar mısın,diyorlar.Satarım arkadaş”
Kemal Unakıtan

TELEKOM İÇİN SÖYLEDİĞİ
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım,20 bin Dolar veren herkese,TELEKOM’ a ait Bilgileri vereceklerini söyledi.
Burada utanç verici olan, bunu ima etmek için kullandığı cümle:
Binali Yıldırım; “20 bin dolar veren kızımızı görür” diyor.

LİMANLAR İÇİN SÖYLEDİKLERİ
“Ne banka bırakacağız, ne fabrika,
Ne de işletme. Liman da bırakmayacağız.Hepsini satacağız!”
Kemal Unakıtan

VE SON…
“Ben Ülkeyi Pazarlamakla Mükellefim”
Tayyip Erdoğan

http://vatanhainleri.wordpress.com/2007/07/25/satilik-vatan-turkiye/
şu tabloyu görüpte hala akepe şakşakçılıgı yapanlar yazıklar olsun..bu topraklar bu kadar kolay mı kazanıldı..bi çogunuz benden cok daha iyi biliyosunuzdur ama hala at gözlügü takıyosunuz görmek işinizemi gelmiyo yoksa..neden???sizlerinde dedeleri nineleri kanlarını akıtmadı mı bu vatan için şehit olmadılar mı..bu mudur emaneti korumak..siyasetçi agızıyla yorum yapmayın bana bi türk evladı gibi cevap verin..

KaranLık

"KaranLık"
şu tabloyu görüpte hala akepe şakşakçılıgı yapanlar yazıklar olsun..bu topraklar bu kadar kolay mı kazanıldı..bi çogunuz benden cok daha iyi biliyosunuzdur ama hala at gözlügü takıyosunuz görmek işinizemi gelmiyo yoksa..neden???sizlerinde dedeleri nineleri kanlarını akıtmadı mı bu vatan için şehit olmadılar mı..bu mudur emaneti korumak..siyasetçi agızıyla yorum yapmayın bana bi türk evladı gibi cevap verin..
çok sevdiğiniz bundan önceki atatürkçü milliyetçi devlet baskanlarınız ve saz grubu bu ülkeyi her tarafını sattıracak hale getirdi...:D kurtarmaya çalışıyo akp bu ülkeyii ayılın aylın..

ramo46

New member
Dahili ve harici bedhahlar iş başında...

BEDHAH=eski dilde "kotuluk isteyen, kotu yurekli". ataturk'un genclige hitabe'sinde gecer.

€rd@ls10

Altın Üye
KaranLık;3900970' Alıntı:
çok sevdiğiniz bundan önceki atatürkçü milliyetçi devlet baskanlarınız ve saz grubu bu ülkeyi her tarafını sattıracak hale getirdi...:D kurtarmaya çalışıyo akp bu ülkeyii ayılın aylın..

doğru söylemişsin gelen yedi geçen yedi 50 senedir suçu akp ye tamamen yüklemek haksızlık olur.Atatürkçü geçinen bir takım insanlar 50 senedir bu ülkeyi Atatürkün arkasına sığınarak neler yaptı..Bal tutanlar parmaklarını yalamadılar mı ...her iktidar çalıp çırpmadımı...Özeti:
Tencere dibin kara senin ki benden kara..Atı alan Üsküdarı geçti bize de birbirimizle atşmak kaldı :D

KaranLık

"KaranLık"
Dahili ve harici bedhahlar iş başında...

BEDHAH=eski dilde "kotuluk isteyen, kotu yurekli". ataturk'un genclige hitabe'sinde gecer.
bayat bayat konusma simdi.. bu ülke 5 yıl önce süper güçtüde bizim mi habeimiz yoktu???

dürüst olun vicdanlı olun.. bu ülkenin insanları atatürkçü ve milliyetçiler zamanında organ mafyası cenneti olmustu hatırmalak zorunuza gider ama öyleydi..

ua07

New member
AMPULLERLE karanlık günlere devam
kaynak yaratcaz diyenler eger telekom gibi diğer kurumları özelleştirmeyi kaynak yaratmak olarak algılıyosanız eger bırakın kaynak maynak yaratmayın özelleştirmeyin nasılsa her halimizle açız

fener__lee

New member
işte bir türk evladı!!!!bi öz eleştiri bile yapacak kadar cesaretin yok..aramızdaki fark bu..sıçayım partilere tamam mı..demirel i de yedi özal ı da yedi tansu çilleri de yedi doldurdular keselerini..ben onları korumuyorum ben şu tabloya bakarak hala nasıl akepeyi savunuyosun ona hayret ediyorum..7 yıldır iktidar da hemde tek başına..ne yaptı arkadaşım bana elle tutulur bi yatırım göstersene..dogu da fabrikalar mı actı yeni iş imkanları sahalarımı sagladı..terörümü bitirdi..yoksa dış borcumuzu mu sıfırladı..tam tersi daha da arttı..bu kadar özelleştirme bu kadar satma..ee iyide nerede bu paralar..ne yaptı??benden daha iyi biliyosun ama yazacak cesaretin yok..

ramo46

New member
ABD nin yeni dünya düzenine Maşa olanlar ve onlara payanda olanları
eleştirmeyelimmi? Haritalara bir bak bunlar bilinenler ya bilinmeyenler.
Günü kurtarmak için gelecek satılmaz...Altı yılda yapılanlara bak karar
ver .

alial1111

New member
Arkadaşlar
"Sular çekilince karıncalar balıkları yermiş,
Sular yükselince ise balıklar karıncaları yiyecek"
Türk Ulusunun gönlündeki denizin kısa zaman sonra yükselmesi dileğiyle
Ali Al

FeaR_LeeS

New member
Ulan Millet Bırakın Siyaseti Falanda Kullandıgı Kelimeye Baqın... Kınıyorum Seni " Satılık Vatan Türkiye " Bu kelime ne demek Yazık ... Bizim Dedelerimiz Kan döktü Bu ülke İçin Ne Demek Pzarda satılık falan ... Sogan Mı satıon Bilader.... Zahmet Olmazsa Degiştirin Şu başlıgı... :hhsopa:hhsopa:hhsopa

ramo46

New member
Ulan Millet Bırakın Siyaseti Falanda Kullandıgı Kelimeye Baqın... Kınıyorum Seni " Satılık Vatan Türkiye " Bu kelime ne demek Yazık ... Bizim Dedelerimiz Kan döktü Bu ülke İçin Ne Demek Pzarda satılık falan ... Sogan Mı satıon Bilader.... Zahmet Olmazsa Degiştirin Şu başlıgı... :hhsopa:hhsopa:hhsopa
Evet aynen Soğan mı satıyorlar.

Değiştirsinler politikalarını.

gürse

New member
demokrasiyi içine sindiremeyen,
Türk halkının yarısını 'hödük' diye nitelendirenler.

istedikleri bir yönetim şekliyle yönetilen
halkının %100 ü 'kendileri gibi zeki' olan başka bir ülkeye taşınabilirler....

kimseyi tutan yok

Sen tutuyon diye yaşıyoduk bizde demi ÜLKEMİZDE. Sana mı sorcaktık!.....:eek:ha
HÖDÜKLER GİTSİN, Unakıtan'ı da analarını da danalarını da alıp gitsinler bizim Canımız VATANIMIZ'dan. BİZ BURDAYIZ, HİÇ BİR YERE GİTMEYECEĞİZ. SİZİN GİBİLERE BIRAKMAYACAĞIZ TÜRKİYE'yi :durdurun

Ben kendi adıma söyleyeyim; Ben ayığım da Sen bayağı bi kafayı bulmuşun haaaaa. :vur
Kafayı falan mı çektin sen ya, söylediklerini normal insanlar söylemez de :durdurun

atn42

New member
milli değerleri satan
vatanı satan
kendi namusunu satandan daha aşağılıktır
ondanda aşağılık olanı ise
elindeki siyasi gücü kendisi ailesi ve yandaşlarının küpünü doldurmak için payanda yapandır

KaranLık

"KaranLık"
gürse;3901864' Alıntı:
Sen tutuyon diye yaşıyoduk bizde demi ÜLKEMİZDE. Sana mı sorcaktık!.....:eek:ha
HÖDÜKLER GİTSİN, Unakıtan'ı da analarını da danalarını da alıp gitsinler bizim Canımız VATANIMIZ'dan. BİZ BURDAYIZ, HİÇ BİR YERE GİTMEYECEĞİZ. SİZİN GİBİLERE BIRAKMAYACAĞIZ TÜRKİYE'yi :durdurun

Ben kendi adıma söyleyeyim; Ben ayığım da Sen bayağı bi kafayı bulmuşun haaaaa. :vur
Kafayı falan mı çektin sen ya, söylediklerini normal insanlar söylemez de :durdurun
demlenip mi yazıyon ya sen???:D

gürse

New member
bi harflik kapasitenin olmadığını farkedemedim pardon:D
O bir harflik kapasiteyle alakalı değil canım; senin kıtlığınla alakalı. "Demenmek" diye bişey duymadım sen yazana kadar. Türkçeyi doğru düzgün kullan LÜTFEN. Önce sen Türkçe! yi düzgün yazmayı öğren, sonra Türkiye'nin meselelerine el atma kapasitesine eriş.
Ayrıca; "bi" harf değil, BİR harf arkadaşım. Bilmem anlatabildim mi? :durdurun

demlenip mi yazıyon ya sen???:D
İşte böyleeeeee!.......

Düzeltmezsen düzelttirirler arkadaşım. İki cümle arasındaki farkı anladın demek sen de. Bi harf değil de, Bir harf neleri değiştiriyomuş anladın mı?

TEŞEKKÜRLER :clap:clap:clap:clap

rcpi.nesi

New member

Karlı Kayın Ormanında Yürüyorum Geceleyin
Memleketmi Yıldızlarmı
gençliğimmi daha uzak

Kayınların arasında bir pencere
SARI SICAK

Öyle bir hayat yaşadım ki,
Cenneti de gördüm ,cehennemi de
Öyle bir aşk yaşadım ki tutkuyu da gördüm , pes etmeyi de.
Bazıları seyrederken hayatı en önden ,
Kendime bir sahne buldum oynadım.
Son yolculukları erken tanıdım.
Öyle çok değerliymiş ki zaman,
Hep acele etmem bundan, anladım......

Derin bir nefes alır gibi batıyoruz yükümüz ağır
Yeni bir söz sölemek için Ölmekmi gerekir
Hadi bir cesaret sende taşın altına koy elini
inadına inadına

Nazım memleket uzaktı şimdi hem uzak hem satılık!

HTML