Sarıgül'e Darbe Üstüne Darbe

ghost031

New member
bölen bölünen sağ parti kafalarını da gördük hazin durumlarını da izliyoruz
erbakan hocalarını bırakanları mı ararsın, milliyetçiliği bırakanları mı
benim için ne erbakan peygamberdir nede milliyetçilik dindir. vazgeçilmeyecek olan sadece dinim olduğuna göre partiler doğru yaptıkları sürece benim için değerlidir. Memleketime faydası olduğuna inanmadığım partiyi bir dakikada satarım. Bu sizin için zordur. Çünkü iyi de olsa CHP kötü de olsa CHP. bunun farklı bir söyleme tarzı daha var ama söylemeye dilim varmıyor. Natolu mermerli falan.....

Uzunefe

Altın Üye
Sarıgül sabırsız davrandı , Baykal'ın istifa etmesiyle birlikte " Lan aslında bekleseydim CHP'ye geri dönebilirdim " dedi fakat iş işten geçmişti.

MilliEğiti

New member
benim için ne erbakan peygamberdir nede milliyetçilik dindir. vazgeçilmeyecek olan sadece dinim olduğuna göre partiler doğru yaptıkları sürece benim için değerlidir. Memleketime faydası olduğuna inanmadığım partiyi bir dakikada satarım. Bu sizin için zordur. Çünkü iyi de olsa CHP kötü de olsa CHP. bunun farklı bir söyleme tarzı daha var ama söylemeye dilim varmıyor. Natolu mermerli falan.....
aynı şeyi savunan iki kişinin farklı düşündüklerini görüyorum burada
arkadaşınıza sağda zemin kaymasına verilmiş örneklerdi onlar sizin orda zemin durmuş sen kaymışsın istisnalar kaideyi bozmuyor

çıkar üzerine kurduğunuz hayatlarınızdan çok daha fazlasını hak ediyor bu millet

ben de düşünce doğruysa düşüncedir
senin ılımcı islamcıların ne faydası olmuşta memlekete hopp oraya geçmişsin

ve ben böyle mutluyum satmadığım için satılmam hayatta

BaturAlp_

Banned
Asıl darbeyi fetullahın şövalyesi sarıgül yapacak haberiniz yok , uyuyun chpciler uyuyun sarıgül uyandıracak sizi...

HTML