Sarıgül'e Darbe Üstüne Darbe

ghost031

New member
Mustafa Sarıgül'ün CHP'yi destekleyeceğini açıklamasından sonra partileşme arifesindeki TDH'den kopuşlar devam ediyor. Hareketin en büyük teşkilatı olan İstanbul örgütü AK Parti'ye katılıyor.
AK Parti İstanbul İl Başkanlığından yapılan açıklamada Türkiye Değişim Hareketi'nin İstanbul İl Yönetimi AK Parti'ye katılacağı belirtildi.

Aralarında, İstanbul il başkan yardımcısı, il yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanlarının da bulunduğu Türkiye Değişim Hareketi üyelerinin düzenlenecek büyük bir törenle AK Parti'ye katılacağı duyuruldu.

AK Parti'ye katılımlar için yarın saat 11'de AK Parti İstanbul İl Binasında bir tören düzenlenecek.

Kaynak

berkelson

New member
Bu ne ya başlamadan bitti mi bizim sevdamız :D şaka bir yanada, nedir ne oluyor hiç birşey belli değil? Komik geldi bana bu parti oyunları...

soner1905

New member
Bu ne ya başlamadan bitti mi bizim sevdamız :D şaka bir yanada, nedir ne oluyor hiç birşey belli değil? Komik geldi bana bu parti oyunları...

Kardeşim olan şu!

Her fikir ayrılığına düşen parti açıyor ve aradaki sorunlar giderilip tekrar anlaştıklarında çocuk oyuncağı haline getirdikleri bu organizasyonu pat diye kapatabiliyorlar.Sonuçta olan TÜRKİYE'ye ve vatandaşlarına oluyor.

AngeL Of Death

Wishmaster
Tdh nin bütün üyeleri chp seçmeniydi.Bu ne yaman çelişki böyle?.Siyasi rant sağlama hareketleri bunlar..

ghost031

New member
Tdh nin bütün üyeleri chp seçmeniydi.Bu ne yaman çelişki böyle?.Siyasi rant sağlama hareketleri bunlar..
TDH nin bütün üyelerini tanıdığına emin misin. ? Çünkü benim tanıdıklarım genelde muhafazakar insanlardı. Yani Kafalarını koparsan CHP ye oy vermezlerdi. 99'da DSP ye vermişler. Sonrasında ne yapacaklarını bilmiyorlardı.

Akpartiye verirlermi bilmem ama CHP'ye vermeyecekleri gün gibi aşikar.

AngeL Of Death

Wishmaster
TDH nin bütün üyelerini tanıdığına emin misin. ? Çünkü benim tanıdıklarım genelde muhafazakar insanlardı. Yani Kafalarını koparsan CHP ye oy vermezlerdi. 99'da DSP ye vermişler. Sonrasında ne yapacaklarını bilmiyorlardı.

Akpartiye verirlermi bilmem ama CHP'ye vermeyecekleri gün gibi aşikar.
Sen Tdh'li kimi tanıyorsun ki bunları konuşuyorsun?:lol: Yine herzamanki gibi bol keseden sallıyorsun.Açılan tdh bürolarının hepsi chp ile bitişik,üyeleri ise baykaldan nefret eden chp'lilerdi..Tdh'nin neden kurulamadığına gelirsek; Tdh Ankara örgütünün toplu olarak istifa etmesi ve bütün üyelerinin chp'ye geçmesi 1.neden oldu...2.nedeni ise tdh kurucularının büyük bölümü chp'nin yeni yönetimini destekleme kararı aldı..Bu nedenlerden ötürü mustafa sarıgül böyle bir karar almak zorunda kaldı..Mustafa sarıgüle kalsa chp yi bölmeye devam edecekti..

ghost031

New member
Sen Tdh'li kimi tanıyorsun ki bunları konuşuyorsun?:lol: Yine herzamanki gibi bol keseden sallıyorsun.Açılan tdh bürolarının hepsi chp ile bitişik,üyeleri ise baykaldan nefret eden chp'lilerdi..Tdh'nin neden kurulamadığına gelirsek; Tdh Ankara örgütünün toplu olarak istifa etmesi ve bütün üyelerinin chp'ye geçmesi 1.neden oldu...2.nedeni ise tdh kurucularının büyük bölümü chp'nin yeni yönetimini destekleme kararı aldı..Bu nedenlerden ötürü mustafa sarıgül böyle bir karar almak zorunda kaldı..Mustafa sarıgüle kalsa chp yi bölmeye devam edecekti..
İstersen bunu uyarı olarak algıla dostum.

1 - Birdaha benimle yazışırken biraz daha dikkatli cümleler kur öyel her zamanki bol keseden sallıyorsun şeklinde ukala ve haddini aşan tabirler sana karşı olan nezaketimi gözden geçirmem sebep olabilir.

2- TDH ' nin kadrolarının CHP'ye katıldığı fikrinide istersen şu linki inceledikten sonra tekrar düşün.

İstanbulda Altı İlçe Akparti'ye Geçti

MilliEğiti

New member
demek ki CHP ye muhalefet olabilen bu kişiler şimdi de sarıgüle muhalefet olmuşlar
fazla dayanamazlar nasıl olsa akp ye : ) akpliler bile dayanamazken : )

Moderatör
Moderatör
Dönekler kendini belli ediyor zaten oraya buraya katılıp. Sarıgül için darbe değil katkı olmuştur bu hareket.. Kimin ne mal oldugu iyice ortaya cıkıyor.

LOOPUSED

Altın Üye
Sarıgül gizli AKP li falan diyen bir Chp li yorumcu çıkarmı diye baktım eehhh çıkmadı..))

Dolayısıyla her zaman bir bölen bir bölünen durumundaki sol parti kafası, ilk defa zıt rengine dönüş sergilemiş oldu.. Kaldıki şu da söylenebilir, Chp nin bu haliyle değil milleti, sol görüştekileri bile ikna edemediği ,hele kılıçdaroğlunun rüştünü isbatına hiç inanmadıkları ortay çıkmış oldu..

referandum sonrası anayasa değişikliği geçtiğinde nasılsa baykal bu chp yi yeniden ele alır.. herzamanki gibi bol sandalyeli ve kavgalı kurultaylara hazır olun..

MilliEğiti

New member
Sarıgül gizli AKP li falan diyen bir Chp li yorumcu çıkarmı diye baktım eehhh çıkmadı..))

Dolayısıyla her zaman bir bölen bir bölünen durumundaki sol parti kafası, ilk defa zıt rengine dönüş sergilemiş oldu.. Kaldıki şu da söylenebilir, Chp nin bu haliyle değil milleti, sol görüştekileri bile ikna edemediği ,hele kılıçdaroğlunun rüştünü isbatına hiç inanmadıkları ortay çıkmış oldu..

referandum sonrası anayasa değişikliği geçtiğinde nasılsa baykal bu chp yi yeniden ele alır.. herzamanki gibi bol sandalyeli ve kavgalı kurultaylara hazır olun..
sarıgülün akpli olduğunu söyleyecak olanı bekleyen anca bir akplidir : )

bölen bölünen sağ parti kafalarını da gördük hazin durumlarını da izliyoruz
erbakan hocalarını bırakanları mı ararsın, milliyetçiliği bırakanları mı

sizin baykal aşkınızın büyüklüğünü izliyorum ama unutmak zorundasınız belki sizin için yeni büyük aşklar doğar

kılıçdaroğlu ve chp birilerinin sonunu hazırlıyor ki ayak titremelerini hissedebiliyorum

LOOPUSED

Altın Üye
kılıçdaroğlu ve chp birilerinin sonunu hazırlıyor ki ayak titremelerini hissedebiliyorum
:))) senin altından kayan zeminin titemesi olmasın o?

solun zemin kayması faşizme doğru ne zamandır.. sosyalist enternasyonalden kovulacak kadar sağa kaymış bir sol un zemini olmasın o titreme?

sağdan da mhp nin zemin kayması sol a doğru nezamandır.. dün kendilerine faşist diyen solcularla bugün tam bir sentez yaptılar ne chp nin solu ne mhp nin sağı... ortada ne olduğunu bilmeyen karma bir blok parti olarak acaba yeni bir kongrede birleşselerde bu millette oy pusulasında gereksiz zahmet çekmese...:)

MilliEğiti

New member
:))) senin altından kayan zeminin titemesi olmasın o?
ayağımı yere sağlam basıyorum öyle sol parti korkularım da yok : ) sağ hiç yok : )

solun zemin kayması faşizme doğru ne zamandır.. sosyalist enternasyonalden kovulacak kadar sağa kaymış bir sol un zemini olmasın o titreme?

sağdan da mhp nin zemin kayması sol a doğru nezamandır.. dün kendilerine faşist diyen solcularla bugün tam bir sentez yaptılar ne chp nin solu ne mhp nin sağı... ortada ne olduğunu bilmeyen karma bir blok parti olarak acaba yeni bir kongrede birleşselerde bu millette oy pusulasında gereksiz zahmet çekmese...:)
sol faşizmi elinizden aldı diye mi sosyalist enternasyonelden ayrıldı diye mi endişeniz
siz hala baykal döneminde kalmışsınız ben orada değildim

sağda zemin kayması o kadar değil milli görüşten iş birlikçiliğe, dostken düşman olmaya kadar gider sağcıların yan çizmeleri
oy pusulası size kalsaydı tek partili dönemde kalırdık

LOOPUSED

Altın Üye
oy pusulası size kalsaydı tek partili dönemde kalırdık
bunu senmi söylüyorsun:???))

yani sol olarak sol görüşlü biri söylüyor öylemi??

Yaa sen ya kendinden haberin yok ya sol geçmişten.. Tek partinin adı chp.. Sen neyden bahsediyorsun..:))

geçmişinden habersiz bir sol tek parti demenin chp dememk olduğunu bilemeyen bir solcuyuda yeni gördüm..)

senle yazmıyorum vazgeçtim.. Ben az daha brikimi olanları kendini inkar etmeyenleri kaale alıyorum.. Kusra kalma senle sohbet güzeldi ama .. ıı ıhh..

MilliEğiti

New member
bunu senmi söylüyorsun:???))

yani sol olarak sol görüşlü biri söylüyor öylemi??

Yaa sen ya kendinden haberin yok ya sol geçmişten.. Tek partinin adı chp.. Sen neyden bahsediyorsun..:))

geçmişinden habersiz bir sol tek parti demenin chp dememk olduğunu bilemeyen bir solcuyuda yeni gördüm..)

senle yazmıyorum vazgeçtim.. Ben az daha brikimi olanları kendini inkar etmeyenleri kaale alıyorum.. Kusra kalma senle sohbet güzeldi ama .. ıı ıhh..
sende tek cümle ile kendini kitap okudu sayanlardansın : )

ülkenin kuruluşunun adıdır CHP...

saatin geç olmasına mı vermeli cümleyi anlayamıyor olmanı
çok partili döneme o günün CHP' si mi kavuşturmuş sizi evet
şimdi uyurken düşün sağcı (padişahlara) kalsaymıştı ülke vay halimize : )

AngeL Of Death

Wishmaster
Aklını akp'ye kiralatanlar nasırlarına basıldığı zaman chp nin tek parti dönemini eleştiriyorlar..Birşeyin farkında değiller:Bu ülkeye demokrasiyi Chp getirdi..Sürekli olarak cumhuriyetin kuruluş yıllarındaki olumsuzlukları eleştirmeye çalışıyorlar.Bunları söylerken at gözlükleri taktıklarından dolayı o yılların savaş,açlık,kıtlık yılları olduğunu,padişahlık düzeniyle yönetilen bir ülkeye demokrasiyi yerleştirmenin ne kadar zor olduğunu bilmiyorlar ya da bilmek istemiyorlar.
Çünkü demokrasi akp için bir araç,amaç değil..Demokrasi sahtekarlığına devamm!!

HTML