SAP2000 ADVANCED v11.0.8 Full

cast00

New member
Runtime hatası veren arkadaşlara yazıyorum..proğramı kurup crack yaptıktan sonra yapacağınız tek şey:masaüstü sap2000 ikonuna sağ tıklayın özellikler daha sonra hedef bul daha sonra dosyalar içerisinden CSAP2K1108 bulun tıkladığınızda karşınıza küçük bir ekran açılacak oradan pach buttonunu tıklarsanız proğram çalışır..ben kurdum şifre ne yanlış diyen arkadaşlara söylüyorum..babalar gibi çalışıyo:) arkadaşıma büyük teşekkür:)

eccen

New member
6.22 versiyonu ile kullanmaya başladığım program 11 versiyonu ile epey güzelleşti.
Grafik ekranının dezavantajı da her geçen gün iyileşiyor.
Bilmeyenler için ızdırap , bilenler için zevkli program.

ozgurcan79

New member
Sap2000i yükledim, patchledim ama hata verip açılmadan kapanıyor. Başka bilgisayara yüklediğimde hata vermiyor. Benim Bilgisayarımda bir sorun var galiba. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

fastattack

New member
programı kapattığım zaman program kapanacaktır falan die hata veriyo arkadaşlar yardımcı olurmusunuz lütfen

kurtney34

New member
Ben aynı dediğinizi yaptım fakat "unexpected error; quitting" yazısı çıktı. Bu konuda ardımcı olursanız, sevinirim....Şimdiden teşekkür ederim....

gorkemgore

New member
emeğiniz için çok teşekkürler.license not found uyarısı alıyorum ve program kapanıyor.bu sorunu nasıl çözebilirim

ceto7856

New member
kardeş eline sağlık programı kurdum crackledim fakat açtığımda licence not found yazan bir yazı geliyor bunu nasıl halledebilirim yardımcıolursa çok iii olur programa çok ihtiyacım varr

as1987

New member
kardeş öncelikle emeğine sağlık benim sorunum *,out ile çıkan word de sadece 2 syf olması yani çıkması gereken dier sonuç sayfalarını nasıl çıkarabilirm? biliyorsan ve yazarsan sevinirim

pocedene

New member
selam cast00 arkadaşım.dediklerini uyguladım ama yinede licence not found error # 17 probably no servers running program will terminate diyor ve doğal olarak tamam a tıklayınca kapanıyor var mı bir çözüm yolu yardımcı olursan sevinirim.şimdiden sağol

HTML