Sanal Ofis Yönetim Scripti (İLK BURADA) !!!

dostpartner

New member
TÜRKİYE FORUMLARINDA İLK BURADA....

Açıklaması

Kısaca sistemi azıcık anlatayım. Belki aklınızda başka scriptler oluşturma fikirleri de canlanabilir bu scripti kullanarak.

* Sistem sanal olarak şirket yönetimini sağlayan bir yazılım. Misal; Ben şirket sahibiyim ve benim merkez şirket binası hariç diyelim ki diğer illerde 4 tane daha şubem olsun. Bu merkez binas çalışanları ve şubelerdeki çalışanlar dahil (asil bilgisayar başında yöneticilerden bahsediyorum) tüm çalışanların bilgileri girilip üye olarak sisteme yerleştiriliyor. Daha sonra yönetici (ben) yada diğer yöneticilerden (yönetici yetkisi verilmiş) birisi sistemde toplantı saati, özel mesaj gönderme, herhangi bir yönetici yada şubeye yetki vererek "şu iş yapılsın" diyebiliyor ve işin % lik olarak takibini sağlayabiliyor. Ayrıca şirket çalışanları ile mesajlaşabiliyor (anlık ileti), randevularını kontrol edebiliyor, diğer mesajları takip edebiliyor. Sistem İstatistiklerine bakabiliyor...

Bunun gibi özellikleri var. Bildiğiniz şirketin sanal şekli yani. Sistemi en iyi hale getirdikten sonra sizlere sunacağım.

DOWNLOAD EDİN

Güle Güle Kullanın...

arkadaşlar bu scirpt alıntıdır ve yazıları bile değiştirmeden buraya ekledim amac emeğe saygı için emeği gecne arkadaşa tşk..ederim

Şifresi bildiğim kadarıyla 123456 olması gerekli. Yoksa SQL den password bölümünü düzenle diyin ve yeni belirlediğiniz şifreyi MD5 e çevirip oraya yapıştırın. Giriş yapabilirsiniz...

Buyrun çalışanı buraya kurdum. Buradan test edebilirsiniz...

http://www.nabioglu.com/ofis/

Link geçicidir. Bir süre sonra yayından kaldıracağım...

phrisme

New member
sen yinede o mesajınbı editLe arkadaşım site ismi vermek yasak.. dostpartner eLine sağLık bu arada..

Sam55

New member
admin > 123456 olması lazım ama değilşin derrimben

@phrisme

Kusura bakma ama Sen editle madem biliosun biz burada bilmeyenler için nasıl bir sey indirecekleri hk bilgi sahbi olsunlar diye koyduk gerizekalı değiliz reklam yapacak kadar bilmem yardım yada paylaşım yada sende öğrenme hevesi varmı

ama bende var kusura bakma eğer Site yetkilileri derse yada demesine gerek yok uygun görmezler ise silsinler.

SQueaL

New member
şimdi şey yazacaktım ulen dostpartner karşımda olsan sana bir el hareketi yapardım yok ilk burada filan yazmıssın ya sonradan baktım alıntı yazılmış :) aferim

aFiLaDo

New member
arkadaşlar kolay gelsin :d ben daha yeniyim de şu script ilgimi çekti abi bu linkten indirio arşiv hasarlı hatası veriyo başka bir yee upload edebilirmisiniz yada elinde olan arkadaşlar gönderebilirmi acaba ? ayrıca dostpartner abi emeğine eline sağlık :)

dostpartner

New member
SQueaL' Alıntı:
şimdi şey yazacaktım ulen dostpartner karşımda olsan sana bir el hareketi yapardım yok ilk burada filan yazmıssın ya sonradan baktım alıntı yazılmış :) aferim

kanka ben bunu alıp yazıyı kendi kafama göre yazsan burda yayınlasam daha mantıklı mı bence benim bu şekilde yazmam daha mantıklı deliyor bana

yanında olman el hareketi yapacana bi soğuk bira ısmarla

intel1234

New member
Ne olur deli olacağım . sanal ofisi kurdum ama şifre olarak 123456 yemiyor . SQL içerisinde değiştirmeye çalıştım ama beceremedim . lütfen düzenlenmiş SQL dosyasını göndeirseniz sevinirim . @hotmail.com[/email] adresine. Çok mutlu olacağım .

Korsan00

New member
güzel birşey peki böyle birşey mümkünmü gördüm ama warezini duymadım daha şimdi bir firma sahibi tr den yada yurt dışından online olarak magza ne satış yapmış ne ürün gelmiş ne ürün gitmiş barkod olayını sistem den kontrol edecek ?

H!deous

New member
Teşekkürler :goz:

Sisli bir gece yarısında
Issız bir sokak ortasında
Kırık bir lambanın altında
Dalmışım sevdalara
Neler geçti Kalbimden Bilsen
Yaşlar damlardı Gözlerimden
Anladımki Ölene kadar FENERBAHÇE Düşmeyecek Dilimden