SANAL AŞK var mı yok mu ?

kuzay

Pesimist
valla gerceklerin hoş olup olmamasıyla ilgilenmiyorum ne guzel anlamışşsın tam olark ne demek istedigimi o kadar yani bunun gibi bi cok ornekte var benim bildigim gordugum yalnız o kelime tam olark dogru pazarlamak en dogru kelime

fare_07

**forum haşeresi**

selinsu' Alıntı:
mutluluklarr diliorum.. peki hala sanal olarak mı dwm ?
yok artık pek sanal sayılmaz 2 aylık bi ilişki zaten 1 kere buluşabildik :vur

hele bi okullar açılsın o zman konuşalım bu konuyu :durdurun

selinsu

New member
kuzay' Alıntı:
valla gerceklerin hoş olup olmamasıyla ilgilenmiyorum ne guzel anlamışşsın tam olark ne demek istedigimi o kadar yani bunun gibi bi cok ornekte var benim bildigim gordugum yalnız o kelime tam olark dogru pazarlamak en dogru kelime

tamam bazılarının niyeti cidden bu olabilir,fakat genelleme yapıyo olmanın yanlış olduğunu söylüyorum ben..

fare_07' Alıntı:

yok artık pek sanal sayılmaz 2 aylık bi ilişki zaten 1 kere buluşabildik :vur

hele bi okullar açılsın o zman konuşalım bu konuyu :durdurun
ok :victory umarım güzel dwm eder..

kuzay

Pesimist
tamam buyk cogunlugu diyim o zaman sana kardeşim ayrıca ben kendimce genelleme yapıyorum suana kaadr bicok kişi ben dahil :D netten bi ilişki yaşayıpta devam ettigini görmedim tamamı yani mecburen boyle olunda kendimce genelleme yapmak zorunda kalıyorum :D

selinsu

New member
kuzay' Alıntı:
tamam buyk cogunlugu diyim o zaman sana kardeşim ayrıca ben kendimce genelleme yapıyorum suana kaadr bicok kişi ben dahil :D netten bi ilişki yaşayıpta devam ettigini görmedim tamamı yani mecburen boyle olunda kendimce genelleme yapmak zorunda kalıyorum :D
ok saygı duyuyorum :D bnm çewremde de 1 yılı geçen beraberlikler war, sana denk gelmemiş dmkkii :D

[me|2wi$]

H & M
fare_07' Alıntı:
valla sizin demenizle sanal olarak başlayan ilişkim gayet saglıklı ve normal bi şekilde devam ediyo....ama yinede sanal aşklara pek inanmam benimki istisna...her zaman böle şans gelmez insana :goz:

eweT başına benim Giby bi beLa GeLene kadar fare de inanmıyodu sanaL aşka fLn....hem zTn senin aşqın sanaL diiL benim iÇin seenn..sen en büyüq GerÇeqLerimden birisin benim..reaLde biLe Güwenmem qimseye sana GüwendiĞim kadar....
BenCe peq farq yoq reaLLe sanaL arasında önemLi oLan insan oLanı buLabiLmeq..kendine Göre oLanı buLabiLmea..yoqsa zibidisi, abazası neTTe de reaLdede mewCuT....umarım herkes bizim kadar şansLı oLur ne diyim............;) :aşk

selinsu

New member
me|2w!sh!m' Alıntı:
eweT başına benim Giby bi beLa GeLene kadar fare de inanmıyodu sanaL aşka fLn....hem zTn senin aşqın sanaL diiL benim iÇin seenn..sen en büyüq GerÇeqLerimden birisin benim..reaLde biLe Güwenmem qimseye sana GüwendiĞim kadar....
BenCe peq farq yoq reaLLe sanaL arasında önemLi oLan insan oLanı buLabiLmeq..kendine Göre oLanı buLabiLmea..yoqsa zibidisi, abazası neTTe de reaLdede mewCuT....umarım herkes bizim kadar şansLı oLur ne diyim............;) :aşk

UMArımm cnmm ne gzlkii bişekilde doğru insanı bulduğuna inanıosun.. mutluluklar size...:goz:

HTML