SANAL AŞK var mı yok mu ?

selinsu

New member
hadii arkadaşlarr hyrr tamamen saçmalıkk görmeden dokunmadan aşk olmazz diyenler, ben yaşadım gayette war diyenlerr yaşadıklarınızı hissettiklerinizii kısaca yorumlarınızı alalımm ...? :aşk

bLue__qirL

Banned
sanal aşk dedimiz şey var ama nası desem nasıl yolda birini qörürsün ilk qörüşte aşk derler buda msnde konuşursun, qörürsün fikirlerin uyar daha sonra buluşursun budur yani ama tanışmanıza sebep olan yol değilde msndir yada ne bilim sanaldan başka bişeydir

selinsu

New member
buluşmadan önceki dönemden bahsediorum burda arklar yoksa tabikide bu şekilde tanışıp ewlenen bile war..

Cree

Murat
Boşlukta Olan İnsanların Bir KurtuLuş Yolu Kablolu Aşk Aşk Yaşadım Zannedenlersin Ama Aşk Yoktur Benimde Oldu Bir İki Tane Denemem Ama Kesinlikle Aşk Deildi... No Cry No Msn Love ;)

selinsu

New member
eetttt yaşadım gerçekten aşktı diyenn yokmuuu arklarr cidden meraak ettiğim bikonu hadi görüşlerr lütfenn :D

SickDreTh

Altın Üye
gayet ve gayet sacma bısey yasayan arkadaslarımdanda daa hıc mantıklı bı sebep goremedım...neden asık oldun dıorm bılmıorm dıe...bence cok mantıksız bısey...hıc bı guvencesıde yok bu ısın...

pasaklı

New member
SickDreTh' Alıntı:
hıc bı guvencesıde yok bu ısın...mantıklı bı sebep goremedım
sanki realde bi guvencesi var =) hem ask mantikli bisiy digil zaten mantik arama bosa:hhdil

ask asktir yahu yeri ve zamanimi olur bu isin,nerde ne zaman karsina cikica belli olmaz ki :sigara:

selinsu

New member
mercii görüşün içn.. ama illaki bişeyler hissetmek için güwenmek için o insanı görmekmi gerekiyor ? öncesinde konuşulanların , paylaşılan fikirlerin hiç bi önemi yok muu ??

SickDreTh

Altın Üye
bende bı erkek olarak soluorm...sadece msn den yada cam den bırbırını goren tıplere hıc guven olmaz bu benım gorusum tabıkı bende sızınkılere saygı duyuyorum...en azından erkeklere hıc mı hıc guven olmaz bu konuda..cunku sevgılının bı yanında olup elını tutması gozune bakıp ona askını ıtıraf etmesı daa bı erkegı kıza baglar...ama msn den bole bısı soz konusu degıl...ama genelı ıcın demıyorum ama bazı erkekler bırı elımın altında olsun bırıylede cam da ısı gotururum der....onun ıcın hıc bı guvencesı yok..ama real de bı kız arkadası olursa hersey daa gusel yurur dıe dusunuorm...

SickDreTh

Altın Üye
vucudundakı hıc bı yere cok fazla guvenme...emın ol onlarda senı yarı yolda bırakabılıo bazen:goz:

« ß@Dß®¥ »

Øяg¥ αηGєℓ
Bence Msn ile başlayan aşklar çok sağlıksız.. Buluşulsa bile her iki tarafta da güven olmuyor.. Karşıdakinin seni her an gammazlayabileceğini düşünüyorsun..

kuzay

Pesimist
Sanal alemin sanal Casanova’ları birbirinden süslü cümlelerle kadınların gönlünü çeliyor. Oysa bunu zevk haline getirmiş erkekleri hayatlarına alanları büyük tehlikeler de bekliyor olabilir.
Sanal aşk iyi midir?

İnternet aşkları, bugüne kadar gördüğümüz aşk ilişkilerinden farklı boyutlar taşıyabilir. Özellikle de gerçekçilik boyutlarının dışına taşabilir. Bu nedenle birtakım sorunlara neden olabilir.

Sanal aşk bulmak kolaydır

Herhangi bir anda online olabilir ve konuşmak için pek çok kişiyi bulabilirsiniz. Bu bir anlamda güzel bir şans ama diğer yanda, siz kendiniz için düşünmeseniz de, karşınızdaki insanın binlerce kişiyle karşılaşması ve içlerinden birden fazla aşk seçmesi kolay ve olasıdır.

Yani dikkkat! Sanal aşk kalbinizi kırabilir, sizi incitebilir.

Sanal aşk bilinmezdir

Karşınızdaki kişi size kendisini nasıl tanıtıyorsa, onu öyle zannetme olasılığınız yüksektir. Bir yandan sizin nelerden hoşlandığınızı tespit edip, diğer yandan bu kılığa girmesi kolaydır. Çünkü görmediğiniz fiziği, gözleri, elleri, yüzü, size söylediklerini doğrulayacak ya da yalanlayacak durumda değildir.

Bu nedenle ilişkiye girmeyi hiçbir zaman düşünemeyeceğiniz birisiyle konuşuyor olabilirsiniz. Ve hatta evli ama kendini bekar tanıtan bir erkekle konulup vakit kaybediyor da olabilirsiniz.

Yani dikkkat! Sanal aşkınız zannettiğiniz erkek bir patates çuvalı olabilir.

Sanal aşk hızlıdır

Sanal aşk çok hızlıdır. Çünkü birbirini görmeyen insanların incinme olasılığının zayıflığı, ilişkiyi hızlı kılar. Ancak bu hız, evinizin sıcak güvenliği içinde umduğunuzun dışına çıkabilir. Normal zamanda ancak bir şeyler içmek için buluşmayı konuşacağınız bir sürede, online ilişkide seks hayatınızın detaylarını konuşuyorken bulabilirsiniz kendinizi.

Zaten belki de amacı sadece bu olanlar için online ortam daha elverişli.

Yani dikkkat! Roket hızıyla başladığınız ilişki, roket hızıyla olup bitebilir ve geriye sizin kırık kalbiniz kalabilir

selinsu

New member
buluşulduktan sonra neden böyle birşey düşünülsünki ? en azından bi ilşkiye başlamadan önce az da olsa tanımış oluyorsunuz birbirinizi, reel de ilk günden ilişkiye başlayanlar war buna ne demeli ? fark warmı güwen açısından ;) ?

fare_07

**forum haşeresi**
valla sizin demenizle sanal olarak başlayan ilişkim gayet saglıklı ve normal bi şekilde devam ediyo....ama yinede sanal aşklara pek inanmam benimki istisna...her zaman böle şans gelmez insana :goz:

kuzay

Pesimist
valla benim etrafımda gördügüm genelde cinsel amaclı sonuca kolay ulaşmak için seçilen yol bunu bildigin bi kaç arkadaşlık sitesinden de yani kızların ve oglanların kendilerini pzarladıgı sitelerden de anlayabilirsin isim vermeye gerek yok nette takılıyosun bilirsinn

selinsu

New member
mesela pınar altuğ-can tezan aşkı gbi diosun..we bunun daha birçok örneği war ama bu bahsettiğin sitelerdeki insanlar için genelleme yapman yanlış, pazarlamak hoş bi kelime deil bence..

fare_07' Alıntı:
valla sizin demenizle sanal olarak başlayan ilişkim gayet saglıklı ve normal bi şekilde devam ediyo....ama yinede sanal aşklara pek inanmam benimki istisna...her zaman böle şans gelmez insana :goz:

mutluluklarr diliorum.. peki hala sanal olarak mı dwm ?

HTML