Sabit: Hackhell'e Teşekkür Etmek İsteyenler

estainfo

New member
Konuyu sabit olarak göremeyince şaşırdım açıkçası. 5 yıldır buradayım ama ne doğru düzgün paylaşımlar yapabildim, ne de bu siteyi bu kadar kapsamlı hale getiren bu dev ekibe teşekkür edebildim. Çünkü burada muazzam bir içerik var, oku oku, indir indir bitmiyor ki kardeşim. Ömrümü yediniz hee :lol: Bu gece bunu farkedince tüm işlerimi bir kenara bıraktım ve bu mesajı yazıyorum.

Hackhell için emek gösteren tüm ekibe çok çok teşekkür ederim. Emin olun ki, nette dünya yansa umrumda olmaz ama buraya bir şey olursa kendimden bir parçayı kaybetmiş gibi olurum. Burayı ve bu ekibi bu kadar seviyorum. Gerçi çakallar işlerini bu kadar düzgün yapmasalar onları daha çabuk farkederdim ya, neyse :001_smile:

Rica ederim bu konu sabitlensin. Gerekirse bir yetkili konuyu yeniden açsın hiç farketmez, benim mesajımı bi araya yapıştırıverin gitsin. Hade bana eyvallah güzel kardeşlerim...

Hyperion

Rally Art
Minnettarım Hackhell'e
Bana Çok Büyük Dostluklar Ve Dünyanın En Büyük Mutluluğunu Verdi :aşk:sleep:

Leke

Altın Üye
thank you so much
:lol:

aspes

New member
Hackhell ile bende 5 yıldır beraberim.. bana kattıklarıda inanılmaz.. hayatımda yerin var daima .)) teşekkürler HACKHELL

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
EyvaLLah HaCKHeLL ; 4 Senedir SeninLe Beraber oLduğum iÇin Bana KattıkLarın ve ALDıkLarın İçin Teşekkür ederim..

คђєηq

¢ιкℓє† & รєχ
karşılıksız beklentisiz acılan konu hepimize gercekten icimizdekini anlatma imkanı yaratmıs.. ßiz bi aileyiz gercekten... Teşekkürler HackHeLL..

PirAdam

Ayın Üyesi
Gerçekten güzel düşünülmüş...Buradan emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunar bütün teşekkür butonlarımın emrinize amade olduğunu bilmenizi isterim...:smile:

icemen

New member
Tekrar teşekkür etmek istedim, hayatın bazı gerçeklerini geç de olsa burda öğrendiğim için. Eyvallah HH

AngeL Of Death

Wishmaster
HackheLL i hackheLL yapan kimse kaLmadı fakat şurası bi gerçek ki burada uzun süre kaLan herkes insan sarrafı tanımına uyan özeLLikLer kazanıyor =)

Bu yüzden ben de thanks for everything diyorum. :smile:

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
HackheLL i hackheLL yapan kimse kaLmadı fakat şurası bi gerçek ki burada uzun süre kaLan herkes insan sarrafı tanımına uyan özeLLikLer kazanıyor =)

Bu yüzden ben de thanks for everything diyorum. :smile:
2 dakika bi sakinLeş ve nankörLük yapma..

HackheLL 2005'de kuruLduğunda ne sen vardın ne ben vardım,bu işLer böyLedir bayrak eLden eLe doLaşır..Araya zaman girer ve insanın gözünü hırs bürür artık aLdıkLarı ona yetmez ve çeker gider,ama ardından yeni nesiL geLir..Ama bu site ıLk zaman ki gibi dimdik ayaktadır..

Her postunda hackheLL'i ve hackheLL'in içinde ki insanLarı suçLama veya direk oLumsuz oLumsuz konuşma peşindesin..Bak eLeştiri demiyorum direk yıkıcı konuşmaLar..Senin en zor zamanLarında arkanda bir tek ben vardım eLimden geLdıgınce destek çıkmaya çaLıştım ama artık yaptığın nankörLükLere tahammüLüm kaLmadı,bu forumu karaLamana izin vermem..Eğer ki hoşnut değiLsen nickini bırakır gidersin bu kadar basit..

Şuanda burda 3000 4000 onLine,günde en kötü 700 800 konu açıLıyor ve hergun yenı yenı ınsanLar bende burdayım dıyıp payLaşıma başLıyor..Artık kişiseL çıkarLarı ve geçmişi bi yana bırakıp iç karartan yorumLardan uzak durmaLısın..

AngeL Of Death

Wishmaster
MozoLe Miяach;5333788' Alıntı:
2 dakika bi sakinLeş ve nankörLük yapma..

HackheLL 2005'de kuruLduğunda ne sen vardın ne ben vardım,bu işLer böyLedir bayrak eLden eLe doLaşır..Araya zaman girer ve insanın gözünü hırs bürür artık aLdıkLarı ona yetmez ve çeker gider,ama ardından yeni nesiL geLir..Ama bu site ıLk zaman ki gibi dimdik ayaktadır..

Her postunda hackheLL'i ve hackheLL'in içinde ki insanLarı suçLama veya direk oLumsuz oLumsuz konuşma peşindesin..Bak eLeştiri demiyorum direk yıkıcı konuşmaLar..Senin en zor zamanLarında arkanda bir tek ben vardım eLimden geLdıgınce destek çıkmaya çaLıştım ama artık yaptığın nankörLükLere tahammüLüm kaLmadı,bu forumu karaLamana izin vermem..Eğer ki hoşnut değiLsen nickini bırakır gidersin bu kadar basit..

Şuanda burda 3000 4000 bin onLine,günde en kötü 700 800 konu açıLıyor ve hergun yenı yenı ınsanLar bende burdayım dıyıp payLaşıma başLıyor..Artık kişiseL çıkarLarı ve geçmişi bi yana bırakıp iç karartan yorumLardan uzak durmaLısın..

Yahu Teşekkür etmemde ne buLdun anLayamadım doğrusu.Bunca satır yazıLacak kadar ne yazdım diye düşündüm bir an. :smile: Ben 2005 de yoktum,siteyi de ben veya 1.Derece akrabaLarım kurmadı.Herkesin fikrinin benimkiyLe aynı veya senin fikrinin benimkiyLe aynı oLacak haLi yok.NasıLki sen kendi pencerenden benim söyLedikLerimi böyLe yorumLuyosan bir başkasıda senin söyLedikLerini farkLı biçimde yorumLayabiLir.Diyeceğim şudur ki kimseyLe bir derdim yok.KimseyLe bir işim yok daha doğrusu.Niye bir anda bu şekiLde parLama ihtiyacı duydun anLamadım açıkçası.Her postunda şöyLe böyLe konuşuyosun demen biLe boş inan bana.Çünkü postLarım sınırLı sayıda ayda bir ya yazıyorum ya yazmıyorum =) Sanırım haLa hafızaLara kazınmış postLarım var hatırLarda..

Sert konuşmayı biLen biri oLduğunu biLiyorum fakat artık bırak bu işLeri diyorum.Herkes kendi penceresinden birşeyLer yazıyor.HackheLL benimLe veya seninLe bir yerLere geLmez.Bu sitenin sahibi ne istiyosa herşey onun düşünceLeriyLe şekiLLenir.Bizimkisi bir yorum.Bu yüzden bırak ben dahiL kim ne yazıyosa yazsın.Bu kadar kafana takma yani.