sağcı solcu sağ sol

unltd

New member
Türkiyede kaç kişinin trafiğe baktığını polis olmadığım için bilemeyeceğim.

Bu memlekette trafik sağdan akar yalan mı kardeşim ?

Direksiyon soldadır ama trafik sağdan akar.Solun %25 civarı oyu vardır dps 22 alsa chp 3 olur,chp 24 alsa dsp 1 alır.diğer sol partilerin toplamıda %1 işte :D

Trafiğin soldan aktığı inönü döneminde yapılan İslam adına olumsuzlukları 60 larda devrim diye yırtınanların gezdiği dağları mıhladık alnımıza rahat ol.

Sen bana toprak moprak demişsin ya bende Atamızın sözüyle karşılık vereceğim;

''Bu memleket tarhite Türktü,bugünde Türktür ve ebediyeN Türk olarak kalacaktır.Türkiye Türklerindir''

Keşke hakaret etmesende saygılı olsan ağız bozmaya gerek yok :goz:
BEN SANA TURK DEYILSIN DEMEDIMKI, HAKARETDE ETMEDIM, SENIN YAZDIGIN YAZI ITICI GELDI DEDIM VE OYLE ISE O TOPRAKLAR BANADA AITDIR VE KOLAY KOLAY BIRAKMAM DEDIM. PEKI SAGIN KAC OYU VAR? AKP HARICINDE BASKA KIM OY ALA BILIYORKI? MHP MI? BBPMI?

Börteçine9

New member
KAC KISI TURKIYEDE TRAFIGI TAKIYORKI? SENIN BU YAZDIGIN " BU MEMLEKETTE TRAFIK SAGDAN AKAR" KELIMESI BILE SOLCULAR ICIN ITICI KONUSMA. SENIN GIBILER ULKEDE BARIS DEYIL, BOLUNEREK ULKE SIZE KALMASINI ISTIYORSUNUZ. PKK'DAN FARKINIZ YOK. AMA KUSURA BAKMA, O BASDIGIN TOPRAKLAR BENIMDE TOPRAKLARM VE OYLE KOLAY KOLAY BIRAKACAGIMIDA SANMIYORUM!
büyüttüğüm yer sana göre hakaret olamayabilir ama bana göre en büyük hakarettir kardeş :goz:

sağın kaç oyu var sorusu çok güzel bir soru 47 akp 14 Mhp Dp 5 Gp 3 dersek %69 eder sadece bu seçimde =)

BEN SANA TURK DEYILSIN DEMEDIMKI, HAKARETDE ETMEDIM, SENIN YAZDIGIN YAZI ITICI GELDI DEDIM VE OYLE ISE O TOPRAKLAR BANADA AITDIR VE KOLAY KOLAY BIRAKMAM DEDIM. PEKI SAGIN KAC OYU VAR? AKP HARICINDE BASKA KIM OY ALA BILIYORKI? MHP MI? BBPMI?

unltd

New member
akp haricinde ki bunu herkezde biliyor o oylar caliniyor satin aliniyor veya bazi oylarda yakiliyor ;)

jasonov

New member
Zamanında iki tarafa da silah veren aynı eldi,silahı alanlar ise nasıl kullanıldığından habersiz kendi insanını öldürdü,Türk milleti tarih boyunca milliyetçiydi fakat kimseye milliyetçilik adına zulmetmemişti,bence günümüzdeki hoşgörüsüz milliyetçilik(faşizm) 1930'lardan kalma Nazi özentiliğidir,solu zaten söylemeye gerek yok o da dinsiz bir Alman yahudisinin ideolojisidir,kısaca hiç bir yabancı fikre hizmet etmemek lazım,özümüze dönelim yeter.

HTML