saç ile ilgili bi sorum war

greff

New member
abi yok şampuan yok serum bunların yararı olabilir ama ileriye dönük bişeyler deil sen şuanda 20-25 yaşlarındasın bunların etkisi max 10 sene geçerli daha kolay ve daha ucuz çözümler şart
dökülüyomu vur bakalım bikaç sefer sıfıra arad bide jlet attır bak ozaman dökülme kalıyomu

segio3535

New member
bioxin i 3 kür kullandım şampuan ve serum hiç bir işe yaramadı. rogain çok iyi geldi bana ve tek onaylı ilaç.

ariescusjr

New member
Arkadaslar bende vıchy nın sac setını 6 ay kullandım.ama maalesef fayda etmedı. hem sampuan,hemde ampulunu kullandım. olmadı olmadı olmadı...bırde bunun yanına hap verdıler.o da yaramadı...bakın sıze ne dııcem. aktarlarda "çam terebenti"diye birşey var.Mumkunse "arifoglu markasını alın" 3,5 ytl onu alıyorsunuz.Bir de tatlı badem yagı. bellı bır mıktarını (aktar sıze soyler) sampuanınıza dokuyorsunuz ve calkalıyorsunuz. Sıselerde kalan kısmını da banyo yapmadan 1 saat once kafanıza suruyorsunuz. etraf bıraz kokacak.ama sac derınızın nefes aldıgını ve saclarınızın canlandıgını hıssedeceksınız. hem saca dırekt uyguluyorsunuz,hemde sampuanınızda gelen cam terebentı cıft etkı yapıyor.2 gunde yada 3 gunde bır uygulayın...

bunun dısında bılgısayar karsısında durmanın da cok etkılı oldugunu ogrendım...bununda onlemı olarak
kaktüs alıp monıtorunuzun yanına koyun. 1-2 hafta ıcınde nasıl soldugunu ve nasıl bır radyasyona maruz kaldıgınızı goreceksınız.

patates kızartması ve kola sacın en buyuk dusmanı...

ve stres..

"sacım dokuluyor"dıe kafaya takmamanız lazım...
zamanında cok ugrastım arkadaslar ve bu bılgıyı sızle paylasmak ıstedım...su an bu son formulumden memnunum...

ınsallah ıse yarar sızdede..yaramayanı gormedım cunku...

FOÇA

Banned
kardeş genlerinde dökülme varsa hiç bir şey yapamazsın haberin olsun en iyi yol saç ekersin başka yapacağın birşey yok istersen 3 numara kestir.Bakalım bir faydası olucakmı bu sitede millete bir eğlence lazım haaaa

HTML