saç ile ilgili bi sorum war

mnecatiu

New member
bende bioxcin serum alıcamda işe yararmı bilmiyorum yardım edin lütfen

bende bioxcin serum alıcamda işe yararmı bilmiyorum yardım edin lütfen

clefeer

New member
saç dökülmesine çözüm...inanılmaz sonuç

bu konuda ciddi olan arkadaşlara yardımcı olabilirim...bana ..........................................................

eXi26

New member
clefeer' Alıntı:
bu konuda ciddi olan arkadaşlara yardımcı olabilirim...bana 505 946 24 36 nodan ulaşabilirsiniz veya..nihatyy@hotmail mail atabilirsiniz...
Kardeşim adam buraya msj yazıyosa ciddidir herhalde.Bİldiğin bişey varsa burada açıkla....
..........Yoksa bu genç yaşımızda kel olacaz valla..:)

deathmetal

New member
arkadslar benm sacm uzun dokuluo sanırm stresten!bnde bioxcin sampuan aldm 1 ay kullandm hic bi faydası olmadı :s sacımı kazık gibi yaptı hem :s serumunu alp denicem bide alıp deniyen bi arkadasm ise yarıo dedi serum alıcam sampuanıda alcam aynı anda ikili olark kullancm belki ise yarar ama sampuan tek basına ise yaramıo gibi :s

deadman

New member
ben hem şampuan hem serum aldım; ikisini beraber kullanıyorum.. seyrekleşen bölgelerde saç çıktı.. şimdilik zayıf ama düzenli kullandıkça kuvvetleniyorlar.. kısaca bende işe yaradı..

Matem

Banned
ben her sekilde denedim bisi olmuyo. bende biraktim artik dokulurse dokulsun napalim. simdi de uzatiyorum zaten :)

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
forumda telefon numarası msn vermek yasak clefeer mesajını editlersen seviniriz.pm den de numaranı verebilirsin

katakulli

New member
ben 2 sene falan önce vichy dercos kullandım. serum şeklinde. Acaip iyi geldi. Ama her bünyede aynı etki olmaz. Bende süper işe yaradı ama başkalarına yaramazsa mesuliyet kabul etmem :)
Not:yeni çıkan sp94 ü kullanmadım ürünün adı vichy dercos. Sp94 olanı o kadar iyimi bilemem.
bay bayan için ayrı çeşitleri var. Ayrıca şampuanıda takviye olarak kullanılabilir.
Bayan için olan işe yarıyomu denemedim.

P_R_E_N_S

New member
Millet ben bi sabun kullanıyorum kesin çözüm olmuyo ama dehşet derecede azaltıyo dökülmeyi fark anlaşılıyo yani. sabunu 1 buçuk YTL ye aldım.
eczanelerde ve simyacılarda satılıyo Ben malatya pazarında buldum şans eseri...
sabun saf zeytinyağı özünden yapılmış we saç köklerini kuwwetlendiriyo.. ama sabunu kullandığınız müddetçe hiç bi şampuan kullanmamanız lazımmış..

saureus

New member
bepanten ampül+vit e ampül kullananlar biliyorum işe yarıyomuş, bende çam terebentin kullanıyorum aktardan aldıydım şampuana karıştırıp kullanıyorum bende işe yaradı ama herkeste yarar mı bilemem, saç dökülmesi genetik sonuçta kodlandıysa 1-5-10 yıl fark etmez illa ki dökülür babanıza-dayınıza bakın onlarda yoksa sonuç sizde de aynı olacaktır ennde sonunda

Pax_deorum

cursum perficio
genetik etkenler önemli

alınan ilaçlar dökülmeyi durdurabilir ama kesin olarak sonlandırmıyorlar.türk erkeklerinde sorun genelde androjenik alopesi yani hormonal saç dökülmesi (erkeklik hormonu dökülmeyi tetikliyor) olduğundan ya içinde finasterit (bu madde hormonun saç köklerine etkisini azaltıyor) bulunan ilaçlardan kullanmak gerek ya da son çare saç implantı (ektirme ) tabi bunun içinde ilaç almaktan biraz daha fazla parayı gözden çıkarak gerekiyor.:hhcool

kadir84

New member
saç dökülmesini hiç bişey engelleyemez...ama kuvvetlendirebilir buda döküntüleri azaltır..
kerastes öneriyorum bütün bakım tüplerini alırsan ve düzenli kullanırsan azalma görebilirsin...baya tuzlu bi fiyatı var ama
stres,uzun saç,jole,briyantin,sprey gibi şeyler döküntüleri sıklıklaştırı..birde bazı mevsimlerde saç dökümü olur..=)

aylintor

New member
sac sorunum vardı.. arkadaşımın tavsiyesi olan Restorex i denedim... çok işe yarıyro..herkese oneririm..

undead5858

New member
ark saçını jilete vur yine çıksın biraz yine jilete vur 2 -3 sefer vurusan saçın hem sık çıkar hemde canlı

HTML