S2emu 1.24 << Ortalık Toz Duman >>

gawain1985

New member
Al cezire sport 1 ve 2

MAXDMC

hotbird deki Al cezire sport 1 ve 2 ile full x ler kırılabılıyor mu softcam.le?

mantoman

New member
full-xlerı kkırmak zor ya ben cok ugrastım ama bı halt bualamadım krıyosanız eger bızede bı softcam sallayın bu arada bu ekstra nelerı acıo o kanallardan ziyade :))

ayrıca sunum yapan arkadasada cok tsk ;)

gawain1985

New member
mantoman' Alıntı:
full-xlerı kkırmak zor ya ben cok ugrastım ama bı halt bualamadım krıyosanız eger bızede bı softcam sallayın bu arada bu ekstra nelerı acıo o kanallardan ziyade :))

ayrıca sunum yapan arkadasada cok tsk ;)
ben gecen aksam full x ın sesını actım ama nasıl oldu bılmıyorum. sadece ses acıldı ve goruntu boyle kare kare oldu ama cok ıgrenc bır sey bellı degıl yanı yanksee kullanıyorum nasıl oldu oyle anlamadım. spıce platınum acık bu arada.

koblay

New member
yaw arkadaşlar hakkaten maxdmc ustanın dediği gibi ortalık toz ve dahi duman.bugünleridemi görecektik.sen kalk dt yi ss2 ile seyret hayret ki ne hayret .rüya gibi.amannn nazar değmesin.

mantoman

New member
gawain1985' Alıntı:
ben gecen aksam full x ın sesını actım ama nasıl oldu bılmıyorum. sadece ses acıldı ve goruntu boyle kare kare oldu ama cok ıgrenc bır sey bellı degıl yanı yanksee kullanıyorum nasıl oldu oyle anlamadım. spıce platınum acık bu arada.

aynen dostum bende full-xlerin seslerini acmayı başardım goruntude kare kareydi dediin gibi yanlızz duzelir diye umuyodum bende goldmaster ve ss2 var goldmaster 20400 cımda da aynen acılırken o şekil kare kare oluyo ilk başta sonra düzeliyo ben düzelir diye beklediğdim ama düzelmedi :)) napalım arastırıyoruz :)

maxdmc

New member
mantoman' Alıntı:
aynen dostum bende full-xlerin seslerini acmayı başardım goruntude kare kareydi dediin gibi yanlızz duzelir diye umuyodum bende goldmaster ve ss2 var goldmaster 20400 cımda da aynen acılırken o şekil kare kare oluyo ilk başta sonra düzeliyo ben düzelir diye beklediğdim ama düzelmedi :)) napalım arastırıyoruz :)

bu durum ilk olarak fullxlerin açılmasından sonra devam ediyor. ama skycrpytin public olmamasından dolayı sadece ses ve ekranda yeşilimsi şekillerin çıkmasına neden oluyor.

mantoman

New member
valla bilmiorum o kadarında dostum işte oldu gibiydi dedim başardım ama donmalı goruntu kaybolmadı :D:D

HTML