süper temalar bunları görmediniz ((2))

sram

New member
Black XP Visual Style theme çok güzel ama türkçe diğil. ayrıca full de diğil arkadaşlar. buun türkçesi ve full ü olsa mükemmel birşey. bulabilirseniz sevinirim

arkadaşlar resme bir bakın..

ilk sayfada verilen ilk program bu

programın resimli anlatımını yapacağım. fakat liscence key bulabilirsek

program süper. bilgisayarı hiç kasmıyor. mükemmel özellikleride var.

programı kasmıyor diyorum çünkü şu anda ben kullanıyorum. çok hızlı. ama 30 günlük deneme sürümü.

program

WorkShelf 2.3 with NeXuS

hadi dostlarım birlik olalım bulalım şunu

MMARJINALL

DeepHeLL GuArD
siteden uyarı alırsın hklı

ama uyarıyı geç kaspersky kapa dosyayı indir öle olmayormu ben bitdefender kullanıyorum bi uyarı yok sitede sessiz sedasız hallediyor işini :)

media075

New member
Hocam GerÇekten Verdİklerİn Çok GÜzel Daha Önce VerdİĞİn Kurtarma Cdlerİ De GÜzeldİ Elİne SaĞlik Devamini Beklerİz Ha Bİr De Super Duper Pe Wİndows 2007 Dİye Bİr Şey Duydunmu 1.5 Gb Boyutunda Bİr Kurtarma Dvdsİ

MMARJINALL

DeepHeLL GuArD
evet duydum

Hocam GerÇekten Verdİklerİn Çok GÜzel Daha Önce VerdİĞİn Kurtarma Cdlerİ De GÜzeldİ Elİne SaĞlik Devamini Beklerİz Ha Bİr De Super Duper Pe Wİndows 2007 Dİye Bİr Şey Duydunmu 1.5 Gb Boyutunda Bİr Kurtarma Dvdsİ
arkadaşım tahatsızlığım var upload ediceğim sölediklerin elimde mevcut 2007 dediğin 2007ultimate olarak var evet dvd live boot bir xp ama donatılmış linux gibi çalışıyor ama ntfs dosyaları silme ve değiştirme işleri ile başarı elde ediyor.... iyi olursam uğraşacam....kususra bakma

siyar

New member
arkadaşa ben indirdimde vinrardan indirdikten sonra şifre istiyor bi süyleyebilirsen
sevinirim ellerine sağlık temalar hoş

JoNeRR*

L![se]L!
yaww kadeşim yükleyenler anlatsında bizde yükleyelim herkesin sorusuna cvp var bi bizim sorumuza cvp yok en sondaki nasıl yükleniyo içinde setup yok boşboşuna mı indirdik?????

MMARJINALL

DeepHeLL GuArD
kardeş

yaww kadeşim yükleyenler anlatsında bizde yükleyelim herkesin sorusuna cvp var bi bizim sorumuza cvp yok en sondaki nasıl yükleniyo içinde setup yok boşboşuna mı indirdik?????
onlar skin windows theme klasöründe işini halledeceksin :) programsız tema yükleme olayı anlatılmıştır oradan baksan anlarsın şıp diye :)

HTML