Süper Moderatörler Hakkında Düşüncelerinizi Bu Başlıktan Paylaşınız

Boss09

New member
Çok iyiler Teşekkürler...Ama bence biraz daha fazla olması lazım...süper modluk zor iş olsa gerek . tüm forumları kontrol etme yetkileri olduğuna göre bence biraz daha fazla olmalılar....

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Bende sevgili smod ve modlarımızın gayet adil olduklarını düşünüyorum. Ve hitin istenilen seviye gelmesi için yönetiminden normal üyesine kadar herkezin bir çaba göstermesi gerekiyor bence sorunu sadece yönetime bağlamamak lazım.. Ayrıca Smodlarla ilgili yapılan bazı yorumalarıda samimi bulduğumu söyleyemeyeceğim..

ARCHANGEL

ANGEL OF JUSTICE
KaRma Bana göre forumun demir başıdır yaptığı paylaşımlar olsun üyelerle dialogu olsun kuralları uygulaması olsun bence cok yeterli.

Diğer smod lar hakkında pek bi bilgim yok

Zeytin

Zeytin&Limon
Bir arkadaşımın daha önce yazmış olduğu ve herkes tarafından da görülmüş düşüncelerine katılıyorum ancak Karma için farklı şeyler söyleyeceğim.

Karma kimse ile derdi olmayan, yapısal olarak agresif ama kötü niyet barındırmayan yöneticilerimizden birisi. Üyelere karşı tavrı her ne kadar alaycı görünse de bu Karma'nın yapısıdır ve içinde herhangi bir art niyet bulundurmamasından ötürü yanlış anlamaya gerek yoktur.

Alışılmışın dışında yani..

Ben yöneticilerimizden biraz daha hassas olmalarını istiyorum. Özellikle Türk Milleti'nin önemli değerlerine karşı saygısızlık etme çabasında olan birkaç kendini bilmeze karşı.

Bazen yöneticilerimiz bu hassasiyeti gösteremiyorlar. Umarım artık daha farklı olabilir durum.

Teşekkürler.

yyildirayy

Moderator

Ben kent55 in post kastığına inanmıyorum, yeni smod olmanın verdiği heyecanla foruma bir şeyler katmak istiyor, bence bunun için çabalyor, post kasmasıda ondandır
Zebani iyi bir smod arkadaşımızdır, işini bilerek yapıyor
Karmanın smod olarak varlığı ile yokluğu belli değil, üye olarak arada bir konulara yazıyor
Ecstasy hakkında fikir edinemedim daha

muratcolez

New member
Kent55 zaten smod olmadan öncede post kasıyodu, dolayısıyla yeni bir alışknalık değil. Ama foruma bişeyler katmak ilgiyi canlı tutmak niye gereksiz post kasma olarak görülüyo tartışılır.Dolayısıyla hackhellin post kasan üyelere tamda şu anda ihtiyacı var bence.

KaRma forumun olmazsa olmazıdır.Taraf olmadığı için bitaraf edilmek istenen yegane smoddur:)

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Cehennem zebanisi . Bence Adminliği hakeden bir SüperMod. Görevını en ıyı şekilde yapıyor. Ayrıca kişiliğide sağlam. Yani yönetıcı olan bir insanda olması gerekenler onda fazlasıyla var. SüperModların içinde 1 numara kendısı.O bu site ıcın önemlı bır ısım bana göre. Dikkatlı ..siteyle alakalı.
Bence adminlerın onun tavsıyelerını , uyarılarını ve ısteklerını kulak ardı etmemesı lazım. ( Etmıyorlar tabı edıyorlar dıye sölemıyorum ama yınede dıkkate alsınlar bu yorumumu.....

KaRma: eskıden çok fazla emek vermıs bunu bılıyorum. Öyle yada böyle Hakettıgı yerde oldugnu düşünüyorum.Bazen önyargılı düşünebılıyor..Bunu da aşarsa daha ıyı olur =)
Bunun dısında onlıen suresı fazla siteyle alakalı ...her bölumde ne oluyor ne bıtıyor takıp etmeye calısıyor.Buda işini yaptıgını gösterıyor aslında...

Ecstasy: Çalıskan , görevını cıddıyetle yapan biri .SüperModlugu sonuna kadar hakedıyor.Yardımsever , paylasımcı , saygılı ,saygıyı hakeden tarafsız ...görevını yapıyor .Hakettıgı yerde.

Kent55:Çok çalıskan siteyı nerdeyse evı benımsemıs..Yardımsever , paylasımcı ve paylasıma saygılı. sıtede olup bıtenden haberdar..ilgili...süpermod olması yerınde bır karar.
Post kasma denılen olaya da katılmıyorum.Konu açmak post kasmak degıldır.Her bölümü canlı tutmaya çalısıyor onun amacı post kasmak degıl sıteyı canlı tutmaktır.Bunun ııcnde onu tebrık etmek gerekır.
aynı bölume durmadan konu acmıyorkı......her bölume konu acmaya calısıyor...özellıkle de konu acılmayan bölumlere..buda önemlıdr...

Yanı hiçbir SüperMod hakkında olumsuz görusum yok .Hepsı de hakettıgı yerde v e ıslerını en ıyı sekılde yapmaya çalıısyor.

ama dedıgım gıbı sıralama yapmamız gerekse bırıncı ıkıncı falan dıye....

İlk sıralamada Cehennem Zebanısı olur.... O Adminliği hakeden bir SüperMod o kadar ıyı işinde yani....

Kopuk Dadı

Moderator

4 smod da maşallah işini çok iyi yapıyor.hepsi tarafsız çalışkan ve ilgili.hakeden hakettiği yerde ve işini layıkıyla yapıyor.öyle olmasa zaten aramızda olmazlardı..

misal kent smod olduğunda biraz önyargılı davrandım.erken başarılı olamaz gibi şeyler düşündüm ama çok kısa zamandada düşüncemin nekadar yersiz olduğunu anladım.

hepinize kolay gelsin işiniz gerçekten zor :)

Hyperion

Rally Art
Sadece Ecstacy İle Tanışmış Değilim Henüz Diğerleri İse Yardımsever Hoşgörülü dürüst İnsanlar :)

Bir İki Tane Daha Smod Alınsa İyi Olur Kanımca

Tunyukuk

New member
Gereksiz bence. Şikayet ve Öneriler başlığı var zaten.Şikayet veya önerme ihtiyacı olan orayı kullanır.

DeRSaaDeT

Islambol
diğerlerini bilmiyorum ama karma eskiden beri biraz serttir. bana göre daha yumuşak davranırsa iyi olur. Bu arada yöneticiliğe de yakışmaktadır.

SEYDİALİ

seyri alem
gereksiz bir ünvan :p

şaka bir yana cehenenm zebanisi uzun zamandır gözükmüyor ama siteye ilk üye olduğum dönemlerde oldukça çalışkan bir yönetici idi

kent55 post kasıyor diye biliriz ama benden sonra :) siteyi canlı tutuğu sitedeki herkes ile gecindiği ve elinden gelenin en iyisini yaptığı aşıkar

karma ve Ecstacy i sitede oslalar bile çok nadir mesaj yazdıkları için sitede olup olmadıkalrı anlaşılmıyor ama ben oldukalrını rahat vir şekilde söyleye bilirim : )

b_clonel

New member
Çoğu yöneticiden memnunum ancak Lucian'ın biraz daha tarafsız olmasını gerektiğini düşünüyorum.

xY_sCoRpIoN

New member
Geçmişini bildiğim KaRMa ve Cehennem Zebanisi. İkiside çok iyi arkadaşlar :)
Birde J@CK@L vardı bir zamanlar, unutmak ne mümkün :) Korkusundan konu açarken 3 kere arama yapardık :)

BurakƷ5

Moderator
Cehennem zebanisi . Bence Adminliği hakeden bir SüperMod. Görevını en ıyı şekilde yapıyor. Ayrıca kişiliğide sağlam. Yani yönetıcı olan bir insanda olması gerekenler onda fazlasıyla var. SüperModların içinde 1 numara kendısı.O bu site ıcın önemlı bır ısım bana göre. Dikkatlı ..siteyle alakalı.
Bence adminlerın onun tavsıyelerını , uyarılarını ve ısteklerını kulak ardı etmemesı lazım. ( Etmıyorlar tabı edıyorlar dıye sölemıyorum ama yınede dıkkate alsınlar bu yorumumu.....

KaRma: eskıden çok fazla emek vermıs bunu bılıyorum. Öyle yada böyle Hakettıgı yerde oldugnu düşünüyorum.Bazen önyargılı düşünebılıyor..Bunu da aşarsa daha ıyı olur =)
Bunun dısında onlıen suresı fazla siteyle alakalı ...her bölumde ne oluyor ne bıtıyor takıp etmeye calısıyor.Buda işini yaptıgını gösterıyor aslında...

Ecstasy: Çalıskan , görevını cıddıyetle yapan biri .SüperModlugu sonuna kadar hakedıyor.Yardımsever , paylasımcı , saygılı ,saygıyı hakeden tarafsız ...görevını yapıyor .Hakettıgı yerde.

Kent55:Çok çalıskan siteyı nerdeyse evı benımsemıs..Yardımsever , paylasımcı ve paylasıma saygılı. sıtede olup bıtenden haberdar..ilgili...süpermod olması yerınde bır karar.
Post kasma denılen olaya da katılmıyorum.Konu açmak post kasmak degıldır.Her bölümü canlı tutmaya çalısıyor onun amacı post kasmak degıl sıteyı canlı tutmaktır.Bunun ııcnde onu tebrık etmek gerekır.
aynı bölume durmadan konu acmıyorkı......her bölume konu acmaya calısıyor...özellıkle de konu acılmayan bölumlere..buda önemlıdr...

Yanı hiçbir SüperMod hakkında olumsuz görusum yok .Hepsı de hakettıgı yerde v e ıslerını en ıyı sekılde yapmaya çalıısyor.

ama dedıgım gıbı sıralama yapmamız gerekse bırıncı ıkıncı falan dıye....

İlk sıralamada Cehennem Zebanısı olur.... O Adminliği hakeden bir SüperMod o kadar ıyı işinde yani....

Katılıyorum