sömürmek ya da sadık kalmak ama hangisi daha önemli

Bonasima

New member
Arkadaşlar dikkat ediyorum sürekli sömürmek gibi ve de benzeri laflar kullanlıyor. bir de buna ek olarak bilerekmi yoksa istemeden de olabilir kimsenin günahını almak istemiyorum değişik upload sitelerinden film dosyları ekleniyor siteye yapmayın. Şu satırdan sonra yazdıklarımı iyi okuyun ve dikkate alın lütfen;
eğer siteye sadık kalmak sadece film yada resim koymak ise ben bir daha siteye girmeyecem biliyorum geçmişim uzun değil ama ayıotır.
dikkat ediyorum sürekli millet 3 yada 5 ay önceki filmleri getirip siteye koyuyor biz ne yapıyoruz etrafımızdaki insanları siteye davet ediyoruz tamam bir daha asla yapmayacam.
soruyorum şimdi hangisi daha doğru sürekli aynı şeyleri birbirimizden çalıp yada unutup siteye koymakmı yoksa dürüst olup insanları buraya çekmekmi.
eğer yanılıyorsan bir dah girmeyecem siteye yemin ederim.

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
ne demek ıstedıgını anlayamadım ama foruma 5 aydır uye olan ve 1 msj'ı yada 1 tane ettıgı tesekkur dahi bulunmayan ama ne hikmetse hergün sitede duzenlı online olan 100 lerce kısı cıkarabılırım sana.. eger sende onlardansan evet bızım somurucu dedıgımız sınıfa dahıl edılıyorsun..

crazyquake

.::®crazy™::.
Sen bu kadar niye sinirlendin anlamadım ama paylaşmak illaki film yada resim fotoğraf koymak değilki.. İlginç bir şey bulursan sitede aramanı yaparsın yoksa koyarsın varsa zaten konunun gereği yapılır.

Paylaşım illaki dosya anlamına gelmezki , forum kuralları çerçevesinde fikirlerinide paylaşırsın.. İyi forumlar..

perteklim

New member
:sigara: Bonasima... bence serinkanlı olmalısın!... öfke yada alınganlılıkla hareket etmemelisin!.. hele hele kesin yargılar içeren ifadelerden özellikle kaçınmalısın ki, sonradan yazdıklarından mahcup olmayasın.... ha bir de, her şeyi kafana takmıyacaksın... burası sanal bir paylaşım ve eğlence ortamı... tadını çıkarmaya bak...:sigara:

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Yeni yeni huzuru yakalıyorum ben .:)

Bence herşeyi cokda takmayın.

Takılın ya raha olun HH'in keyfini cıkarın.Kimisi paylasım yapar kımısıde sömürür.

Sonucda biz bir aileyiz.Pozitif yaklaşmaya calısın olaylara..

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
sonucta somurenler siteden atılacak diye birsey yok yapacak birseyde yok

paylasımcı arkadaslar hem paylasımcı hemde somurucu userler icin elindekileri upload

ederler bundanda herkes yararlanır.sen takılmana bak dostum iyi forumlar

Bonasima

New member
Dark_Angel' Alıntı:
ne demek ıstedıgını anlayamadım ama foruma 5 aydır uye olan ve 1 msj'ı yada 1 tane ettıgı tesekkur dahi bulunmayan ama ne hikmetse hergün sitede duzenlı online olan 100 lerce kısı cıkarabılırım sana.. eger sende onlardansan evet bızım somurucu dedıgımız sınıfa dahıl edılıyorsun..
o zaman kontol et öyle yaz cevabını angel.
Ben gayet serin kanlıyım dostum perteklim bak senin mesajlarına kaç adet teş var ama olay bu değil bazı arkadaşlar öğrenmke isteyen arkadaşlarada engel olmak istiyorlar benim isyanım buna bana gelince evet hiç film yada resim eklememiş olabilirim ama bakın bakalım kaç defa download yapmışım kaç defa teş atmişim saygım sonsuzdur sanal aleme ama herkes haddini bilecek öğrenmek isteyen insanlara da yardımcı olacak tek derdim budur.
SAYGILAR BONASİMA
NOT: Sonuna kadar haklıyım isterseniz siteyi takip edin

ChaMuR

Altın Üye
walla onlar benim gözümde sömürücüdür .....
sözüm sana deil sen üstüne alınma ama siteye üye olupta daha ilk mesajında arkadaşlar siizde bilmem ne filmi,,,arkadaşlar şu adresi hackleyebilirmisiniz...arkadaşlar bana şu ödew lazım.....ws.... gibi mesajlar atnlar emin ol tahmin edemeyeceğin kadar sinir oluyorum...
yani bi insan bi yere girdiği zaman bile ilk önce selam werir bu bi görgü kuralıdır....
neyse fazla uzatmiem...
gene sinirlendim yaw...
ii forumlar arkadaşım sana...

osiris_cemo

New member
mepeücc varıken aciip sömürdüm bu forumu baqtım ayıp oluo bende 1-2 bişi yaziim didim baqtım yasdıkca gerisi gelio devam ediim didim şimdi kurtulamıoomm imdaaaaaaattttttttttttttttttttt

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
ChAcMooL.cK' Alıntı:
walla onlar benim gözümde sömürücüdür .....
sözüm sana deil sen üstüne alınma ama siteye üye olupta daha ilk mesajında arkadaşlar siizde bilmem ne filmi,,,arkadaşlar şu adresi hackleyebilirmisiniz...arkadaşlar bana şu ödew lazım.....ws.... gibi mesajlar atnlar emin ol tahmin edemeyeceğin kadar sinir oluyorum...
yani bi insan bi yere girdiği zaman bile ilk önce selam werir bu bi görgü kuralıdır....
neyse fazla uzatmiem...
gene sinirlendim yaw...
ii forumlar arkadaşım sana...

senin soyledigin yine iyi bazı yeni gelen uyeler daha ilk mesajındabana su programı bulun hemen gibi sanki emir verir gibi laflar soyluyorlar ben daha cok sinir oluyorum.

yamakası

New member
bişeyler öğrenmek isteyene engel olanı göremedim ama bu siteye gelipte ben bişey öğrenemedim diyenin alnını karışlarım!...

X

O şimdi Asker
öyle bir yazmışsın ki sadece anladığım kadarıyla cevap yazacağım...

şimdi hayal et arkadaşım herkes sadık ama kimse bişey yayınlamıyor sadıklığın nereye kadar devam ederdi boş sitede öyllece dolaşırdın tek başına sadıklık yenilmiyor, içilmiyor gerçekten payklaşım olmadan da büyünmüyor, istersen 10 tane serverin olsun 10000000 milyon üyen olsun kimse bi ucundan bişey katmayınca yürümuyor bu iş...

ama tabiki verilmiş şeyleri tekrar tekrar veren, yılların konusunu tekrar tekrar gün ışığına çıkaran ve forumu karıştıran, amaçsız konular açan userlarda sömürücülerden pek farklı değildir...

mutlak herkesin paylaşacak birşeyi vardır belki bizim bilmediğimiz bir fıkra dahi yazsan bu kafidir biz büyük bişey istemiyoruz...

neyse umarım haklı haksız davasına dökmezsin bu işi de foruma eğlenmek paylaşmak arkadaşlık kurmak öğrenmek adına takılırsın belki bunu demek istedin ; )

Bonasima

New member
X' Alıntı:
öyle bir yazmışsın ki sadece anladığım kadarıyla cevap yazacağım...

şimdi hayal et arkadaşım herkes sadık ama kimse bişey yayınlamıyor sadıklığın nereye kadar devam ederdi boş sitede öyllece dolaşırdın tek başına sadıklık yenilmiyor, içilmiyor gerçekten payklaşım olmadan da büyünmüyor, istersen 10 tane serverin olsun 10000000 milyon üyen olsun kimse bi ucundan bişey katmayınca yürümuyor bu iş...

ama tabiki verilmiş şeyleri tekrar tekrar veren, yılların konusunu tekrar tekrar gün ışığına çıkaran ve forumu karıştıran, amaçsız konular açan userlarda sömürücülerden pek farklı değildir...

mutlak herkesin paylaşacak birşeyi vardır belki bizim bilmediğimiz bir fıkra dahi yazsan bu kafidir biz büyük bişey istemiyoruz...

neyse umarım haklı haksız davasına dökmezsin bu işi de foruma eğlenmek paylaşmak arkadaşlık kurmak öğrenmek adına takılırsın belki bunu demek istedin ; )
valla çok sağol dostum dün biraz fazla sinirlendim o yüzden derdimi anlatamadım sen son cümlende benden daha iyi anlatmışsın konuyu teşşekür ederim beni yanlış anlayan arkadaşlardanda özür dilerim herkese sınırsız eğlenceler dilerim.
HACKHELL CAMİASINA SAYGILARIMLA

E

elmomaclroy

Guest
osiris_cemo' Alıntı:
mepeücc varıken aciip sömürdüm bu forumu baqtım ayıp oluo bende 1-2 bişi yaziim didim baqtım yasdıkca gerisi gelio devam ediim didim şimdi kurtulamıoomm imdaaaaaaattttttttttttttttttttt

walla bende aynı:cool:

BEYAZÜLKE

New member
osiris_cemo' Alıntı:
:)ellerine,yüreğine sağlık dostum.

bence bu cevaptan sonra yazacak bişey kalmamış.cemo açıkyüreklilikle açıklamış.sömüren illaki bir gün aynı posizyona düşecek.

HTML