Rus ordusu testi askeri geleceğinizi belirliyor!

Rus ordusunun asker adaylarına uyguladığı bir test bu… Göremediğiniz rakam, gizli kalmış psikolojik arızanızın ortaya çıkmasını sağlıyor. Ne kadar bilimsel olduğu tartışılır çünkü bendeniz “hafiften salak” çıktım. Karmaşık cihazlardan uzak tutulmam kaydıyla orduya alınmam da bir sakınca yokmuş. Kendi durumunuz ve detaylar için http://englishrussia.com/?p=2662

1-Aşırı asabi…2-Hafiften salak…3-Alemci…4-İsyankar…5-Gizli eşcinsel…6-Şizofreniye yatkın…:durdurun
lan gizli e$cinsel ciktim.ahaha baya guldum.

herroli

Türkoğlu Türk
..tir 5 göremedim ama spına kadar erkeğim ispat edilir nasıl oluyo .. ama bu türklere değil ruslara geçerli..tabi orda her hangi bir şey görünmüyoda olabilir..
Yahu bu nasıl iştir 5. şıkkı göremedim.
Gizli eş cinsel olarak gözüküyorum.
Aynen sana katılıyorum.
Sapına kadar erkeğim.
Bir halt var bu testte.
Herkes 5. şıkkı göremiyor..... :)

Joy Ramo

ѕσυи∂ вℓ&#
Arkadaşlar Halıcıoğlu Askeriye şubesinden Bundan 5 Sene önce Bu Testden Bizde Geçdik Türk Ordusu Askeriye şubelerindede Var Bu Olay Ama Gizli Gay Muhabbeti Felan Depil Bu Olay Sadece Gözlerini Test Ediyolar 5 Numarada Zaten Birşey Yok Amaç Seni şaşırtmak Sadece :d 82/83 Tertipler Ve öncesi Bilir..

lemonata

New member
ya arkadaşlar benim renk körü arkadaşım var o internetten bakıp böyle sayıları okumaya çalışıyor yani bu sayıları renk körleri ya göremiyor ya farklı görüyor

HTML