Rus ordusu testi askeri geleceğinizi belirliyor!

sillentboy

New member

Rus ordusunun asker adaylarına uyguladığı bir test bu… Göremediğiniz rakam, gizli kalmış psikolojik arızanızın ortaya çıkmasını sağlıyor. Ne kadar bilimsel olduğu tartışılır çünkü bendeniz “hafiften salak” çıktım. Karmaşık cihazlardan uzak tutulmam kaydıyla orduya alınmam da bir sakınca yokmuş. Kendi durumunuz ve detaylar için http://englishrussia.com/?p=2662

1-Aşırı asabi…2-Hafiften salak…3-Alemci…4-İsyankar…5-Gizli eşcinsel…6-Şizofreniye yatkın…:durdurun

halilid

New member
..tir 5 göremedim ama spına kadar erkeğim ispat edilir nasıl oluyo .. ama bu türklere değil ruslara geçerli..tabi orda her hangi bir şey görünmüyoda olabilir..

Wolf_263

Banned
5. resim görünmüyor gerçekten. Bence orda zaten bir şey yok. Alıp, renkleri ters çevirdim. Yine bir şey göremedim.

aspes

New member
anlaşıldı topumuz ipneyiz xD

eyvallah ama ruslarla askerlerle alakası yok bu testin..

Fyonb

предате&
konu mizaha taşınmaLı
çocuk kandırıyorLar akıLLarı sıra

dertycan

New member
Bu renk körlüğü testidir. Resimlerdeki sayıları sadece renk körleri göremez. Ayrıca 5. resimde rakam yoktur. Salaklıkla eşcinsellikle bilmemneyle uzaktan veya yakından alakası yoktur. Milleti keklemek için yapılmış bir oyundur :D

yassi

เll๔є שคtค&#36
besinciyi göremiyorum :saskin ne yani ben escinselmiyim :vur ruslarin testi anca bu kadar olur :hadiordan

bu testi göz doktorlari görme renk körlügünü test etmek icin yapiyorlar besinci resim 12 olmasi gerek ama göremiyorum

HTML