RONALDiNHO FENERBAHCEYE..

S

SiR ReaLiST

Guest
Fenerbahçe Avrupa Bugünkü Konumuyla Kimse Kızmasın Ama Çığır Açmıştır Özellikle De Bu Sene Doğruları Konuşmak Gerek Gelmesi Zor Ama İmkansız Değil Çünkü...

1 - Ronaldinho Barca'Da Mutsuz Ve Bu Sezon Ayrılacağı Kesin...

2- Fenerbahçe'de Özellikle R.Carlos Ve Alex Başta Olmak Üzere Brezilyalıların Çoğunlukta Olması Ve Bu Sene Avrupadaki Ultra Mega Başarı Ronaldinho'ya Astronomik Bir Rakamla Gelirse Fenerbahçe'ye Gidebilir Ronaldinho'nunda Yaşı Sonuçta 22 Değil Artık...

3 - Ama Dediğim Gibi Avrupa'daki Diğer Takımların Verdiği Paranın En Az 1,5 Katını Vermek Zorunda Fenerbahçe Eğer Ronaldinho'yu İstiyorsa...

Doğruları Konuşalım Yalnızca Saf Doğruları...

[VIDEO]HEzd4il4DPw[/VIDEO]

oLdness_07

The Darkness
ahmet çakar benım diyeceklerimin hepsini söylemiş..çokta güzel konuşmuş bunu fb li olduğum için soluyorum zannetmeyim ama gerçekler bunlar...GS biraz daha kendine gelmesi lazım bunu nasıl hangi yolla nereden yapıcaklar bende bilmiyorum ama gs bu gidişe acilen bir dur demeli.. realmadride kafa tutan gs şimdilerde trömsö denilen köy takımlarına yenilir oldu.. gerçekten gs için üzülüyorum bir fenerli olarak...​

Elendil.

New member
Arkadaşlar Yapmayın .Kendinizi Kandırmayın ya.Ronaldinho Dediğiniz Adamın Bonservisi Gecen Gün 90 Milyon € Olarak Açıklandı.Ayrıca Ronaldinho nun Bir Röportajında Kaka yla Oynamak İStediği Yazıyordu.Ne Kadar Doğrudur Bilemem Tabi.

Liη & Liη

New member
Beyler, Elma'yla Armudu karıştırmayalım.. Ronnie'yi Almak Real Madrid ile sözleşmesi bitmiş 34'lük Carlos'u almaya benzemez.,
Milan, Chelsea, Juventus, Inter Gibi Takımlar dururken, Tarihinde ilk kez çeyrek finale çıkmış bir Takıma siz olsanız Gelir misiniz ?!
[ Velakin Aziz Başkan zengin diyorsunuz, istese Gelir diyosunuz, Ya Abromovich, Glazer , Moratti bunları Tanıyanınız var mı peki =) ]
+ Fener'in Asıl ihtiyacı olan mevki zaten Amc değil, İhtiyaç Forvet ve Gol Bölgelerinde..

S

SiR ReaLiST

Guest
Sadece Bazı Gerçekleri Görmek Adına Konuşuyorum Fener'e Gelmez Diyenlere Lafım Bakın Ne Diyorum Lafımı Çoğu Arkadaşım Yanlış Anlamış Sanırım Fener'e Gelmesi Zor Ama İmkansız Değil FENER RONALDİNHO'YU İSTİYORSA DİĞER TAKIMLARIN VERDİĞİ PARANIN EN AZ 1,5 KATINI VERMESİ LAZIM Diyorum Zor Ama İmkansız Değil Bu Gerçek Bir Durum Tamam Bu Sene Fener Bu Kadar Başarılı Olmasa Bu İhtimal'de Olmıycaktı Ama Bu Seneki Çıkışları Dolayısıyla İmkansız Değil Bu Olay Ama Fener'de O Kadar Parayı Verebilir Mi Orası Da Fener Yönetimini Bağlar Açıkcası...

oLdness_07

The Darkness
fenerbahçe ronaldinhoyuda alır shevchenkoyuda alır . adriano yuda siz rahat olun.. alamassakta takıma faydalı bir yetenekli oyuncu mutlaka bulunur​

HTML