Romantizm & Duygusallık & Sevgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Dostlar bu bölümdeki paylaşımlarımı o bölümle ilgilinen dostlarım biliyorlar. Elimden geldiğince güzel paylaşımlar yapmaya çalışıyorum. Şu an ki sabit konulardan biri bana ait ve eski sabit konularda biri de bana aitti. Sitemizin şu an mod ihtiyacı yok diye düşünüyor olabilirsiniz. Ama bence tam zamanı gerek bundan sonra ve gerek bundan sonra ki üyelerler birlikte sitemiz 30.000 üyeye yaklaştı ve şu an bence en büyük ihtiyaç olan bölümlerden biri. O bölümde değişen bazı kuralları uygulamayan arkadaşlar elimden geldiğince yardım etmeye de çalışıyorum. Neyse daha fazla uzatmaya gerek yok bence. İyi veya kötü yorumlarınız için herkese teşekkürler.

Hell

Başarıda bir sanattır.
kardeşim bence sen orayı çoktan hak ettin

benden tam destek umarım başarılı olurusn ...

MAJESTE

Kadim Dost
+1 Dostum İnşallah olursun paylaşımlarının devamını bekliyorum:)

By CaPTaiN

New member
Eğer oraya bi mod alınması gerekiyorsa bu sensin

Benden full destek ;)

Wazgeçtim sewgilim herşeyden wazgeçtim,
Acılar giydim üstüme gönül verdim...

Warn:nG

New member
alone kanka biliyorsun benımde o bolume olan adaylıgımı dostum ama sen benden onceden berı dusnuyormusun ondan bende cekıldım dogrusunda buydu zatan mıllet benım rezil şiirlerimi naspsınlar oraya sen layıksın .. ben degıl bence .. + sonsuz destek benden ... ;)

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
+1903 başaka söze ne gerek var romantik adamsın vesselam:)

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Warn:nG' Alıntı:
alone kanka biliyorsun benımde o bolume olan adaylıgımı dostum ama sen benden onceden berı dusnuyormusun ondan bende cekıldım dogrusunda buydu zatan mıllet benım rezil şiirlerimi naspsınlar oraya sen layıksın .. ben degıl bence .. + sonsuz destek benden ... ;)

Dostum kendini aşağılama istersen sende modluğa adaylığını koy. Yönetim seçicek. Bu arada eğer kendine güvenmezsen hayatta başarılı olamazsın kanka. Sağol bu arada... :alkol:

'Pulse

New member
bende takip ediorum o bölümü,

paylaşımların güzel oraya biri mod olacaksa bence sen olmalısın;)

+1 umarım olursun..

Gs_HeLL!

New member
herşey açık paylaşımların herşeyi belli ediyor benden +1905

sherlock_holmes

New member
Kendİsİ Sinif ArkadaŞim OlduĞpundan Demİyorum GerÇekten Bunu Hak Edİyor Hem Romantİk Hemde Şİİrler Yaziyor Ben Bu İŞİ YÜzde YÜz HakettİĞİne Kanaat Getİrdİm KardeŞİm Sen En İyİsİne Layiksin......

KoXaL

New member
Bendende tam destek kardeşim umarım mod olursun

ChAoS

New member
+1 kardeşim orada dikkat çeken üyelerden birisin. Umarım olursun :)

[ RigaL ]

New member
Önceki isteğine verdiğim cevapdan alıntı.. :)

Bölümlerde 'online mod bulunma' yüzdesinin artması bakımından, mod sayılarının fazla olmasının daha iyi olucağını düşünüyorum..

Paylaşımların ve özeldeki konuşmalarımız da HH`de çalışmak için ne kadar istekli olduğunu açıkca gösteriyor zaten..

Benden +1

bLaDe™

Banned
İlk geldiğinden beri Romantizmde Dikkat ceken bir uyesin Alone seni sewerim bilirsin ...

Mod olman içinde elimden gelen herseyi yaparım , seninle hackhell dısında ayrı bir dostlugumuz war bence bu bolum için şimdidyey kadar mod olmaman hata sozun kısacası +1 hayırlısı olsun

He bence mod olucan ne olucak daha fazla sorumluluk daha fazla yuk daha falza zaman ee sen neden mod oldun dersen orasıda cıkmaz bir sokak ....

piken

New member
ben daa önce açtığın zmnki konuda da sööledim,seni takip ediorum çok ii işler çıkarıosun,ihtiyaç olduu takdirde +1 diorum sana,çünkü ihtiyaç olup olmadıını yönetim bilior,neyse hayırlısı olsun alone:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML