Romantİzİm BÖlÜmÜ Hakkinda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RapMaster`

Banned
X-SiR' Alıntı:
miLLetin Esmer'e bi garezimi var ne . bu hafta açılan kaçıncı konu bu :S
Esmerin Millete Bi qarezi war.. AnLaşıLmıo Ama...

Zaten O Sahıs Hakkında Konusmaya qerek Yok..

Benimde Kim oLduqum BeLLi...

......................

By ® DeeRPaRtY

man1ac

New member
deerpartymisin nesin burasi cocuk eglendirme yeri deil emin ol bu kelimeleri yüzüme karsi soylemis olsan sana yapacaklarimi o koca kafan almazdi benim kim oldugumu bilen biliyo ama senin beni bu sekilde tanimani hic istemem PİSMAN EDERIM SENİ laflarina dikkat et ortada yapilan bi yanlis varsda yoksada boyle sacma bi yazi yazamazsin seni ilgilendiren birsey deil eger esmere yani kardesime bi kin'in varsa gel bulusalim öyle dile getir burda konusturma insanlari bosa klavyede yazmayalim .!

kardeşim ben konuyu inceledim senin evlenme teklif ettiğin kızın tek bir yorumu dahi yok+konu orada amacanına ulaşmış gereken kişiler gereken mesajı almıştır.
esmerin şu ara işleri yogun oldugundan pek fazla siteye giremiyo onun kapattığı bir konuyu onun haberi olmaksızın tekrar açılmasıda biraz abes kaçmış hh nin bölüm modu resmen çiğnenmiş.esmer geldiği zaman konuyu görüp mutlaka konuyla ilgilenecektir
bide her konusu kapatılan üye buraya konu açarsa vah halimize

RapMaster`

Banned
man1ac' Alıntı:
deerpartymisin nesin burasi cocuk eglendirme yeri deil emin ol bu kelimeleri yüzüme karsi soylemis olsan sana yapacaklarimi o koca kafan almazdi benim kim oldugumu bilen biliyo ama senin beni bu sekilde tanimani hic istemem PİSMAN EDERIM SENİ laflarina dikkat et ortada yapilan bi yanlis varsda yoksada boyle sacma bi yazi yazamazsin seni ilgilendiren birsey deil eger esmere yani kardesime bi kin'in varsa gel bulusalim öyle dile getir burda konusturma insanlari bosa klavyede yazmayalim .!

Adres BeLLi Sesin qeLdiqi Yer Kime Sorarsan DinLeyerek Tarif Eder..

Adresim BeLLi Kardeşim İstersen Acık Adresimi Şimdi Vereyim...

bora19istc

New member
G є η є я α ℓ' Alıntı:
kardeşim ben konuyu inceledim senin evlenme teklif ettiğin kızın tek bir yorumu dahi yok+konu orada amacanına ulaşmış gereken kişiler gereken mesajı almıştır.
esmerin şu ara işleri yogun oldugundan pek fazla siteye giremiyo onun kapattığı bir konuyu onun haberi olmaksızın tekrar açılmasıda biraz abes kaçmış hh nin bölüm modu resmen çiğnenmiş.esmer geldiği zaman konuyu görüp mutlaka konuyla ilgilenecektir
bide her konusu kapatılan üye buraya konu açarsa vah halimize
SEN YORUMLARI İYİ OKUMASSIN OZAMAN KIZ ARKADASIMA BU GÜN SÜPRİZ YAPTIM GİRDİ VE KAYIT OLDU YORUMUNUDA YAZDI

react

Admin
Süper Moderatör
solariz konuyu kapatmış sagolsun ayrıca RapMaster` diger adınla deer_party yaptıgın delikanlılıga sıgmaz onu söyleyeyim, hackhell de herhangi bir şekilde gelmeni artık istemiyorum nedeniyse hiçbir zaman sorundan uzak olmadın ve pusuda beklermiş gibi gelip buraya bir bayana yazılmayacak birşey yazdın. konu kapanmıştı geri getirilebilir şekilde silinecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML