Rock'N Coke'ta Kimler Olmali?

fakethesystem

New member
_ShadowOfTheReaper_' Alıntı:
Evet arkadaslar sizce Rock'N Coke'ta kimler olmali??
rock'n coke'u hiç sevmıyorum en sevdiğim grup gelse bile gitmem rock müziği bana dinletecek bir c.cola mı kaldı onların tek derdi sömürü rock müziği de buna alet edip bundan para kazanmak istıyorlar barışarock ve daha bir çok güzel festival varken ben biricik rock müziğimi bunların eline veremem

princeofdarkness

New member
fakethesystem' Alıntı:
rock'n coke'u hiç sevmıyorum en sevdiğim grup gelse bile gitmem rock müziği bana dinletecek bir c.cola mı kaldı onların tek derdi sömürü rock müziği de buna alet edip bundan para kazanmak istıyorlar barışarock ve daha bir çok güzel festival varken ben biricik rock müziğimi bunların eline veremem
dostum dusuncelerıne katılıyorum.. fakat bırseylerı zorda olsa kabullenmek gerekıyo bazı durumlarda.. duzen global/kapıtal bır duzen bu ulkeye grup getırmek zor degıl ama buyuk grup getırmek cok zor... 200 -300 bın$ ısteyen gruplar var bunları turkıyede getırecek yada bunun rıskını alacak organızasyon tanımıyorum ben.. onun ıcın cok nadır anlarda cok nadır gruplar gelır kı daha gelmedı varsayalım kı geldı ozaman kacırmamak lazım.. misal judas/ozzy/maiden .......
ha bıde ısın su yanını gormek lazım oraya gıden lerın cogu muzıkten anlamayan adamlar(colul cocuk) pıyasa ınsanlar bız ne yaparız bole bı durumda alırız tek gunlugumuzu grubumuzu ızler kacarız.. hangı aklı basında adam lınkınpark ıcın hım ıcın o kadar parayı verır kı:) ben o parayla taksımde 5 gun sabahlarım delıgb de eglenırım acıkcası.. canı cehenneme hım ın lınkın park ın....

baba bırak bu festıvaller devam etsın 1-2 seneye kalmaz ıyı bı grup gelır ... bunlar parayı odemezse nasıl gelecek o gruplar.. bırak doksunler paralarını bu ıs bıze yarıcak sonunda.. :sigara:

KaranLık

"KaranLık"
walla kim gelirse gelsin ben bi daha gitmem geçen yıl neydi yavf o rezillik allah organizatörlerin canını alsın

colege

New member
rammstein
slayer
direct-t
gripin
carcas
almora
şebbo
teoman
metallica
pantera
demir demirkan
pentagram
vs....

BSY17

New member
Metallica
Korn
The Ofspring
Skinn
şebnem Ferah
Kurban
Tabiki Marliyn Manson
Adamim Benim Ya

princeofdarkness

New member
colege' Alıntı:
rammstein
slayer
direct-t
gripin
carcas
almora
şebbo
teoman
metallica
pantera
demir demirkan
pentagram
vs....
hangı pantera ozentı ınsan.. aha senın gb ler gıder ancak bu festıvale.. muzıkten anlamayan ozentı genclık sızı.. pantera coktan dagıldı darrel D. olduruldu.... yazıklar olsun dıyorum .. carcas dedıgın grup sebo dedıgın karıyla grıpınle teomanla aynı sahneye cıkarmı sanıyorsunn.. hadı gıt gazoz ıc sen.. bu muzıkten de uzakdur.. bılmedıgın konularda da saga sola yazma...

dingiltere

New member
ben sağlam yerlerden bişiler duydum arkdişiler:D linkin park r.h.c.p him bunlardan biri ya da hepsi ya da ikisi gelebilrimiş. harika olur ne diyim:)

asmatavan

New member
bence
-pink floyd
-dream theater
-anathema
-led zeppelin
-deep purple(belki)
-blackmore`s night
-steve vai veya joe satriani (hatta g3 konserinin bir bölümüde burda olabilir)
-van halen
-hasan cihat örter
-in flames
bunlar gelse zaten bi daha rocn`n coke yapılmaz zaten ... :)

LaKe Of TeArS

New member
mariyln manson(gelsin artık yaff:hhuzgun )
linkin park
megadeth(çok şey istedim galiba:) )
metallica
Nirvana( eet eet çok şey istedmm :) )

theozy

Kadim Dost
1-ben
2-dark angel
3-solariz
4-des
5-jackal
6-reactor
7-hocus
8-yedi cüceler
9-pamuk prenses
10-tatlı cadı
11-pamela anderson

bunlar gelmezse

muse
slipknot
moonspell
olabilir..

||ßoK||

Banned
rage against the machine (esky bi grup:S)
koRn
SlipKnoT
evanescence
muse
metaLLica
ciLekesh
duman
sebnem
p!nk
Sex Pistols
Bad Religion
NOFX
Pennywise
rashit
Wizo
MxPx
ıggy pop
BOZUK PARA
kiliNk
RaNCİd
not made in China
sokak köpekleri
milencolin
exploted
Stuka
kırık çizgi
Kaygan Zemin
drop kick murphys
deli gömleii :)
birash fasLa oLdu ama oLsa guseL oLur :D

Sercinho7

Dark Side of Creation
Linkin Park Gelsn her halikarda ordaym...

HTML