Rock'n Coke 2006(Süper İsimler Geliyo)

gohan

New member
acaba nasil olcak son rock n coke 'ta guzeldi gerci onlar isi bilir agzina yuzunu bulastirmazlar koskoca organizasyon var nede olsa ;) haber icin tesekkurler

Sercinho7

Dark Side of Creation
princeofdarkness' Alıntı:
hepsi birbirinden berbat gruplar.. yıne piyasa yine piyasa.....

Ozzy666' Alıntı:
yalnızca birAZ hım ı severim.gerisi de yaramaz bence..rock'n coke un iyice tadı kaçıyo artık :(

agalar siz dalgamı geciosunuz ya Linkin Park , H.I.M , Ret Hot gelio siz tadı kactı diosunuz ztn manga , sebo da gelir süper bi müzik söleni olcak...

cemxxx

New member
slipknot gelseydi keşke ama şimdi korn, the cure falan vardı bence geçen seneye göre berbat olcak...

uyazici

New member
gerçek müzik 80lerdeydi beyler...bana göre şöle ii grupların sıralamasını yapmak gerekirse ...

NoT:Arada yanlış sıralamalar yapmış olabilirim plansızlıktandır:hhman:

1.PINK FLOYD (TARTIŞMASIZ)

2.Iron Maiden
(Bu iki grup arasında baya bi gidip geldim hala aradayım)
3.Led Zepplin

4.Deep Purple

5.Dio

ilk 5 böyle...sizde düşüncelerinizi yazın ...

Bu arada bu sene PINK FLOYD TÜRKİYE'YE GELİYOOOOOOOOOOR...bunu lk duyduğumda inanamamıştım çnk 15 sene sonra hayalimin grubu tekrar birleşse birleşse Hollywood'da birleşir demiştim ama geliyorlar...fakat DAVID GILMOUR,(muhtemelen ROGER WATERS ile kavgalı olduğu için) gelmiyoooor:( bn o adamın hastasıydım:(
ama size bir fark göstereyeim ki bu grup öncesinde de ayrılmıştı ve tekrar bir araya gelmeleri için 1 milyon dolar önerilmiş fakat bu teklifi PINK FLOYD grubu reddetmişti ve sonrasında Afrika'da ki çocuklara yardım amacı ile bir araya gelerek bir konser verdiler (ayrıldıktan 15 sene sonra)ve muhteşem bir performans çıkardılar...işte bnce asıl önemli olanda bu...giydiği giysilerle bile gösterişin peşinde olmadıklarını sıradan bir penye ve sıradan bir kot pantolon giyerek sahneye çıkmaları ile kanıtlıyorlar ki bnm en çok etkilendiğim grup olmaları da inanılmaz derecede yetenekli müzisyen ve solist DAVID GILMOUR,ROGER WATERS,NICK MASON(sadece müzisyen bateri çalıor:Sopa ) ve RICK WRIGHT tır...açıklamam bu çnk etkileme nedenini bir dinleyin ki anlayacaksınız neden açıklayamam...böyle bir grup dünyaya bir kere gelir lütfen kaçırmayın...
ayrıca THE WALL filmini izlemeyen varsa gitsin intihar etsin ya da izlesin çnk hayatımda izlediğim en güzel filmdir.THE WALL,1982'de ROGER WATERS tarafından çekilmiş inanılmaz savaş karşıtı ve o zamanın eğitim mantalitesini eleştiren etki dolu bir filmdir.Hayatımda böyle bir film izlemedim desem doğru olur çnk izlemedim.
Size Pink Floyd ile ilgili daha çok haber vermeye çalışacağım...bn genellikle online oyunlar bölümünde idim bu bölüme yeni geldim ...artık katılmaya çalışacağım...

Saygılarımla...

Rap_Style

New member
red hot chili peppers'ı severım ya Placebo falan gelse ne guzel olur bu arada Ceza yokmu :D:D

HTML