Rock'n Coke 2006(Süper İsimler Geliyo)

halimizduman

New member
bu sene ses ve ışık sisteminin harika olacağını belirtiyim. festival yine 2 gün olacak ve tahminen ağustos'un 3. ya da 4. haftası olacak.
Ve bu senede geçen senelerde olduğu gibi süper isimler geiceğe benziyo.

7 şubat 2006 itibariyle kesinleşen gruplar:

- linkin park
- red hot chili peppers
- franz ferdinand
- him

haftaya daha çok isim açıklanabilirmiş bekliyoruz bakalım.

Dataylar için:

http://blog.krip.org/2006/02/rock-n-coke-2006-istanbul.html

teşekkürü unutma:D

OxDiL

New member
abi sana sonsuz teşekkür ederim bea...istediğin teşekkür olsunn:D
daha demin sevinçten havaya uçtum linkin park'ın geliceğinin kesin olduğunu öğrenince...gerçekte kesindir umarım ve hayal kırıklığına uğramayızz

Ozzy666

New member
yalnızca birAZ hım ı severim.gerisi de yaramaz bence..rock'n coke un iyice tadı kaçıyo artık :(

redvotka

New member
valla hayalim gerçek oluyo.linkin park ve red hot ı bı arada gormek:)insallah festıvalede gıderım

fakethesystem

New member
rock'n coke'u hiç sevmıyorum en sevdiğim grup gelse bile gitmem rock müziği bana dinletecek bir c.cola mı kaldı onların tek derdi sömürü rock müziği de buna alet edip bundan para kazanmak istıyorlar barışarock ve daha bir çok güzel festival varken ben biricik rock müziğimi bunların eline veremem

sound

New member
franz ferdinad ne ya o adamlar rock mi yapiyo ? yiyeyim onlarin yaptigi rock i:Sopa :eek:ut:

akharis

New member
Kristal kola getirsin ona gidelim..

southofheaven

New member
Sevinen arkadaşların hevesi kursağında kalmaz inşallah. Çünkü bunlar kesin diye dolaşan VARSAYIMLAR sadece. Resmi bir açıklama gelmeden kimse sevinmesin, kimse de hayal kırıklığına uğramasın.

Söylentilere göre Linkin Park ve RHCP ile anlaşılmış. Onların yerine Slipknot düşünülmüş adamlar kabul etmemiş falan... Him'in geleceği kaç ay öncesinden beri söyleniyor, doğru olma payı yüksek. Franz Ferdinand zaten gelir =)

Her çıkan haberle heves yapmak yersiz. Çünkü dolaşın forumları, bazılarında Metallica'nın bile geleceği yazıyor =) Ha, gelirse çok pis g.t oluruz, o ayrı.

Bir de, bu popüler kültüre hizmet eden bir festival. Adının rock olması farklı şeylere dayanıyor. O yüzden Linkin Park'tan daha sertini beklemek yersiz. Tabi saygı da göstermek lazım. Linkin Park ve RHCP'yi Türkiye gibi bir ülkeye bir arada getirmek kolay iş değil. Tabi gerçekleşirse...

sound

New member
ya birakin onlari getirin slipknot
cradle of filth i
in flames i
children of bodom u
ordakiler biraz muzik dinlemis olur :D

Cyfts

..::Hackhell Başhekimi::..
hocam çok saol bu haber için ya red hot chili peppers !! abi çok ii ya büyük sevaba girdin çok saol :p

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
böle bi rock'n coke a asla gitmem valla bu yıl gidecektim vazcaydım gibi oldu bi him var işe yarar birazda linkin park gerisi faso füso ben oraya rock dinlemeye gidiorum getirsene slipknot u triviumu children of bodom u yada ne biliim hiç yapamadıysanız nickelback i bu yıl çok berbat bi kadro var :eek:ut:

ases

Altın Üye
hadi bakalım bence cok ii deil gruplar

likeAsoul

New member
southofheaven' Alıntı:
Onların yerine Slipknot düşünülmüş adamlar kabul etmemiş falan...
hadi be keske gelselerdi nie acaba kabul etmediler:ter:

BANGBANG

New member
ben 1 kere bile gidemedim ya öss muhabbetidir yok sınawdır dersanedir ama bu sen beni kimse tutamaz him geliyosa orası kız kaynar zaten:D

bu arada Rock'n Coke a laf edenler begenmiyenler ROcK Nations festivali var bu sene daha da güzel olcak

gizemli_rock

New member
H.İ.M. GELİYORRRR
LİNKIN PARK GELİYORRR
RED HOT GELİYORRR

DEV İSİMLER GELİYOR.bu konser kaçmaz abi

HTML