Restaurant Scripti !!!!

x_BLooD_x

New member
PHP tabanlı Online Sipariş Scripti

Fiyatı :100 TL

Site Demo
Admin Demo

Admin Girişi :
kullanıcı adı: mardinli
şifre: unal

Özellikleri :

Admin paneli aracılığıyla yeni ürün ekleme, ürünlere fiyat verme, ürünlere resim ekleme özellikleri vardır.Ayrıca gelen siparişlerin kontrolü ve siparişlerin silinmesi gibi fonksiyonlar da mevcuttur.

Ayrıca hiçbir veritabanı kullanmanıza gerek yoktur.Bilgileri .dat tabanlı bir dosya içersinde saklamaktadır.

İlgilenenler bu formu doldurarak ulaşabilirler.

burakvarli

New member
Eskiden forumlarda arkadaşlıklar vardı Eskiden insanlar bişeyler paylaşmak için birbirleri ile yarışırlardı şimdi görüyorum ki herkez kendi aleminde kendi çıkarında BU yüzden suskunluğum sürüyor bu yüzden kızıyorum herkez birbirine yardım etse elinde olanı paylaşsa herkez bişey öğrense siye uğraşan onca insana yazık...

Sadece Almak ALLAH MAHSUSTUR....

YoR3y

New member
Her emegin bir karsiligi olmali. Ögrenilen bilgiler neticesinde kolay ögrenilmiyor. Kiminin programlama yaparken saci basi dökülüyor, kimi mide rahatsizligina yakalniyor vs. vs. Bunlari göz ardi etmemek, ürettigi bir seyi bedava degil de satisini yapmak, ticaret yapmak mübah degil mi? Onca emek sarfedip bir proje gelistirmek kolay bir is degil. Kimi yaptigi isi ücret ile satar, kimi ise bedavadan bilgilerini pekistirmek adina yapar. Emeginin karsiligini herkez almak ister. Bu yüzden ücretli ile satis yapan insanlara biraz saygi. Bunlari herkez ogrene bilir, malum günümüz internet, internet ise günümüz oldu. Bu konularda milyarlarca döküman bulunmakta.

Saygilar