Resimli Program Anlatım Bölümü İstek, Yardım ve Şikayet Hattı

foge

New member
Bilgisayarımızı komple programlar , driverler dail , normal xp yüklenir gibi boot cd si yapmak mümkünmü işletimim sistemim xp , arpej ,known , ulash bi el atıverin her işin altından kalkıyosunuz yapmadıgınız paylaşım yok şunuda bi hallediverin :D TEŞŞEKÜRLER....

durlindano

New member
vista home premium isletim sitemli,2 gb ram ve 512 mb ekran kartı ve 2 hoporloru olan bir dizustu bilgisayarım var.tum ses ve video turlerini calıstıran bir codec ksimlerle ayrıntılı olarak anlatırsanız sevinirim.sadece muzik dosyaları icin media playerdan farklı hangi playerı onerirsiniz?sadece vidolar icin hangi playerı onerirsiniz?maalesef internetim yok.bunu da dikkate alarak cevaplarsanız sevinirim.

refikilhan

New member
Arkadaşlar,amatör olarak animasyon resim veya logo yapabilmek için program arıyordum K-3D 0.7.10.0 diye bir programı tavsiye üzerine yükledim.Ancak program ingilizce bu nedenle kullanamıyorum,bu programı kullanmasını bilen bir arkadaş acaba resimli anlatım yapabilirmi.?Bundan daha iyisi varsa onuda tavsiye edebilirmi.?
Saygılarımla..

Arpej

♪ iяяєpℓαc&#110
Arkadaşlar,amatör olarak animasyon resim veya logo yapabilmek için program arıyordum K-3D 0.7.10.0 diye bir programı tavsiye üzerine yükledim.Ancak program ingilizce bu nedenle kullanamıyorum,bu programı kullanmasını bilen bir arkadaş acaba resimli anlatım yapabilirmi.?Bundan daha iyisi varsa onuda tavsiye edebilirmi.?
Saygılarımla..
http://www.hackhell.com/hut-programlar/588306-aaa-logo-v121-full.html#post4390189

logo için bu programi deneyebilirsin kullanimini anlatmya gerek herşey cok basit hazir şablonlar var begendigin birisini secersin uzerinde deişikilikler yapabiliyorsun sablonu sectikten sonra neyin uzerini tıklarsan sol ust kosede ekrana gelir ve en ust menulerden gerekli duzenlemeleri yapabilirisin yazi, renk, efekt gibi

refikilhan

New member
Bune hız yaw çok ama çok teşekkür ederim dostum,deniyeceğim.Bir sorunum olursa yardım edeceğindende artık eminim.
saygılarımla...

aspacanah

New member
getdataback

arkadaşlar. getdataback 3.69 kullanımı hakkında bilği verebilirmisiniz, şimdiden teşekkürler

TEKNİSYEN4

New member
Jdoownloader programının ayrıntılı resimli anlatımını istiyorum arkadaşlar bu gün bir sürü versiyonunu indirdim defalarca denedim bir türlü yeniden bağlan testini başarılı yapamadım .Lütfen yardımcı olurmusunuz?
Musadilek kardeşimiz buradan vermiş:http://www.hackhell.com/programlar/566729-jdownloader-04936-turkce-rapid-vb-den-hizli-sekilde-dosya-indir.html

İndirdim fakat verdiği versiyonlar resimli anlatımla farklı versiyon ama resimli anlatım daki gibi yapmaya çalıştım hatta yaptımda ama nerede hata yapıyorum bilmiyorum "yeniden başlat" testi devamlı başarısız oluyor şunuda söyleyeyim güncel bir java mevcut pc'de.
Şimdiden teşekkürler.

htaskopar

New member
arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz.
resmi nasıl gif yaparız öğrenmek istiyorum.
sitede araştırdım bulamadım.yardımcı olursanız çok sevinirim
çok tşk ederim

Arpej

♪ iяяєpℓαc&#110
arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz.
resmi nasıl gif yaparız öğrenmek istiyorum.
sitede araştırdım bulamadım.yardımcı olursanız çok sevinirim
çok tşk ederim
sadece uzantisi degiştirmek sitiyorsan resmi paintte acip farkli kaydederek uzantisini gif secebilirsin ama hareketli olsun diyorsan bunun için programlar var arastirmak lazim

TEKNİSYEN4

New member
bu jdownloader programının resimli anlatımını yani son sürümünün anlatacak kimse yokmu arkadaşlar tekrar bağlan testini birtürlü başarılı aşamıyorum yahu...

Zombiee38

New member
Allah rızası için birisi bana daemon tools pronun nasıl crack yapılacağını anlatabilirmi Forumda aradım ama bulamadım

samomb

New member
arkadaşlar benim sorunum yeni karpersky keys indirdim 365 günlük kurdum 10 gün sonra karantinaya alndı karantinaya girmemesi için kurar ken ne yapmalıyım

Arpej

♪ iяяєpℓαc&#110
arkadaşlar benim sorunum yeni karpersky keys indirdim 365 günlük kurdum 10 gün sonra karantinaya alndı karantinaya girmemesi için kurar ken ne yapmalıyım
bu konuda senin yapabilecegin birsey yok kara listeye alindiginda yeni key bulman gerekir