Reseller Ariyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mEhdi

New member
10 Gb web alanı,

100 Gb aylık bandwidth,

Diğer her özellik sınırsız,

Aylık 20, yıllık 210 YTL'dir.

Ayrıntılı bilgi için MedaHost.Com sitemizi ziyaret edebilir, [email protected] adresini Msn listenize ekleyebilir, [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz... İyi çalışmalar dilerim...

gece6161

New member
Merhaba;

Ugun Fiyatlarımızla Size En üstün Hizmeti Sağlamak Ve Sizinle Çalışmak İsteriz.Profesyonel Kadromuzla,Anında sorunlarınıza Çözüm Bulunmakta Olup Kesintisiz Hizmetin Keyfini Yaşayın Lütfen Sitemizi Ziyaret Edip Bizimle İrtibata Geciniz…

Öne Çıkan Kampanyalarımız;

5 Gb Web Alanı
Sınırsız Trafik
Sınırsız Alan Adı Barındırma
Win-Lin İşletim Sistemi
Plesk Panel
Sınırsız Databese
Sınırsız Sub-Domain
Sınırsız E-Mail
Asp,Php Programlama Dili
Türkiye Lokasyon
Haftalık Yedekleme

Yıllık Ücret 74.99 TL

10 Gb Web Alanı
Sınırsız Trafik
Sınırsız Alan Adı Barındırma
Win-Lin İşletim Sistemi
Plesk Panel
Sınırsız Databese
Sınırsız Sub-Domain
Sınırsız E-Mail
Asp,Php Programlama Dili
Türkiye Lokasyon
Haftalık Yedekleme

Yıllık Ücret 149.99 TL

Bütün Paketleri İncelemek İçin Tıklayın

Windows

Sınırsızlık özelliğini kötü niyet ile kullanan hesaplar uyarılmadan kapatılacak ve iade yapılmayacaktır.
Veritabanı ve e-posta disk alanı web alanınız ile sınırlıdır.
Yüklü olan bileşenler : Asp Simple Upload, AspMail, AspUpload, AspJpeg, CDONTS, CDOSYS, Dundas Mailler Control, MS XML, MS Chart, Jmail, Ioncube, Zend, MS SilverLight

Linux

Sınırsızlık özelliğini kötü niyet ile kullanan hesaplar uyarılmadan kapatılacak ve iade yapılmayacaktır.,
PHP, MySQL kodlama dillerini desteklemektedir.
Veritabanı ve e-posta disk alanı web alanınız ile sınırlıdır.

Teknik Alt Yapımız;

Tüm sunucularımız Türk Telekom omurgasına direkt olarak Niobeweb Datacenter' ından bağlıdır. Yurtiçinde toplam 1 Gbps internet çıkışı ile kendi kiralık hattımız olan 100 Mbps ve fiziksel firewall korumalarımız ile siteleriniz güvenilir ellerde ve hızlı internet bağlantısı ile hiç olmadığı kadar hızlı.

Tüm sunucularımız HP serisi gerçek sunuculardan oluşmaktadır. Sunucularımızın büyük bölümünü Dual Core x 4 işlemcili, 16 GB ECC ram, SCSI Hard Disk li özel donanıma sahiptirler. Sunucu donanımlarımızın sürekli donanımsal ve yazılımsal yedekleri bulunmakta olup sistemimizin başımıza gelecek en kötü senaryoda bile en fazla 4 saatte herşeyin tekrar faaliyet geçmesi üzerine planlarımız ile tüm verileriniz sürekli koruma altında tutulmaktadır.

Yazılımlarımızın lisanslı kullanmamızın en büyük avantajı sürekli güncel güvenlik ve güncelleştirmelerinden anında haberdar olmamızdır. Bu durumda sizler farkında bile olmadan en güncel güvenlik açıkları gerek otomatik olarak gereksel manuel olarak sağlanmaktadır. Linux sunucularımızda Centos 5.x, Windows Sunucularımızda ise Server 2003 işletim sistemi kullanmaktayız. Hosting kontrol paneli olarak sadece Plesk 8.6 kullanılmaktadır.

İyi Çalışmalar Dileriz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...