reseller alcam ama ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melihornek

New member
arkadaşlar resseller satın almak istiyorum ama fiyatlar ve hizmet garantisi kafamı karıştırıyor
1gb lık bir reseller almayı düşünüyorum .
siteleri gezdiğim zaman aylık bana 10ytl ile 70 ytl arasında fiyatlar değişiyor alcağım reseller da nelere dikkat etmem gerekiyor
mesela bize reseller veren bayinin hostunun hızını nasıl anlayabiliriz bize daha sonra 256 kbs internet bağlantılı reseller sisteminş satmasınlar ..
teşekkürler şimdiden

mEhdi

New member
Arkadaşım, size MedaHost grubu olarak yardımcı olmaya çalışacağım.

MedaHost.Com adresinden sol taraftaki reseller paketlerinden "Paket-A" size uygun olduğunu düşündüğüm bir pakettir. Girip bakınız. Uygun görürseniz lütfen;

[email protected] adresini Msn listenize ekleyiniz veya [email protected] adresine e-mail gönderiniz... İyi günler dilerim.

melihornek

New member
arkadaşım teklifinden dolayı teşekkür edrim ama firman nedir kaç kb hızla bağlı server makinan ben bu gibi özellikleri nasıl edinecem ?
senin bu özellikleri aynısını yarı fiyata sunan arkadaşlar da var senin farkın nedir ?

mEhdi

New member
100 Mbit çıkışlı sunucu, 4 gb ram, Intel Pentium IV 3.2 GHz işlemci sistemimiz mevcuttur. Bu özelliklere bu fiyat çok uygundur. Ucuza verenlerin sunucu makinelerinin kalitesini araştırmak gerekir... Veya teknik destek miktarlarını, uptime oranını vb şeylerini...

melihornek

New member
mEhdi' Alıntı:
100 Mbit çıkışlı sunucu, 4 gb ram, Intel Pentium IV 3.2 GHz işlemci sistemimiz mevcuttur. Bu özelliklere bu fiyat çok uygundur. Ucuza verenlerin sunucu makinelerinin kalitesini araştırmak gerekir... Veya teknik destek miktarlarını, uptime oranını vb şeylerini...
arkadaşım bana bunları nasıl ispatlayabilirsin? yanlış anlama

mEhdi

New member
Hocam senin bizim sunucumuzu deneme niyetin varsa gel bire bir konuşalım. Profilimde Msn'im var. Seni Abd'ye datacenter'a götürüp makineyi gösterecek halim yok.

mEhdi

New member
melihornek' Alıntı:
arkadaşlar resseller satın almak istiyorum ama fiyatlar ve hizmet garantisi kafamı karıştırıyor
1gb lık bir reseller almayı düşünüyorum .
siteleri gezdiğim zaman aylık bana 10ytl ile 70 ytl arasında fiyatlar değişiyor alcağım reseller da nelere dikkat etmem gerekiyor
mesela bize reseller veren bayinin hostunun hızını nasıl anlayabiliriz bize daha sonra 256 kbs internet bağlantılı reseller sisteminş satmasınlar ..
teşekkürler şimdiden
20 Gb Alan
500 Gb bandwidth,
Diğer her özellik sınırsız,

Aylık 25 YTL'ye sahip olabilirsiniz.

Makine özellikleri;

Pentium IV işlemci (çift çekirdek), 3.4 GHz, 3 Gb Ram.

İletişim için profilimdeki Msn adresimi kullanabilirsiniz. Mail de atabilirsiniz o adrese. İyi günler.

pcserial

New member
ilcelemek istersen markum.net de girip bak, hız ve teknik destek konusunda iyi bir firma. reseller fiyatlari diğerlerine göre yüksek olabilir ama değerlendirmeden geçme.

AntiGrevit

New member
sana tek birsey söylüyüm 10 ytl reseller hiç saglıklı olmaz ha alırsan sorunlara hazırlıklı ol. host var bide hostcuk var 1gb resellerin aylık fiyatı normalde en asagı 20 $ dan asagı olmaz.ha birilerine kanıpta aylık 10 ytl reseller felan alma, demedi deme.o zaman millet 500 mb alana 35$ ila 69 $ arası verirken niye veriyorlar diye bi düşün...???

free!

artık yok...
profilden msn i ekleyin, windows reseller - hosting için...

gece6161

New member
Merhaba;

Ugun Fiyatlarımızla Size En üstün Hizmeti Sağlamak Ve Sizinle Çalışmak İsteriz.Profesyonel Kadromuzla,Anında sorunlarınıza Çözüm Bulunmakta Olup Kesintisiz Hizmetin Keyfini Yaşayın Lütfen Sitemizi Ziyaret Edip Bizimle İrtibata Geciniz…

Öne Çıkan Kampanyalarımız;

5 Gb Web Alanı
Sınırsız Trafik
Sınırsız Alan Adı Barındırma
Win-Lin İşletim Sistemi
Plesk Panel
Sınırsız Databese
Sınırsız Sub-Domain
Sınırsız E-Mail
Asp,Php Programlama Dili
Türkiye Lokasyon
Haftalık Yedekleme

Yıllık Ücret 74.99 TL

10 Gb Web Alanı
Sınırsız Trafik
Sınırsız Alan Adı Barındırma
Win-Lin İşletim Sistemi
Plesk Panel
Sınırsız Databese
Sınırsız Sub-Domain
Sınırsız E-Mail
Asp,Php Programlama Dili
Türkiye Lokasyon
Haftalık Yedekleme

Yıllık Ücret 149.99 TL

Bütün Paketleri İncelemek İçin Tıklayın

Windows

Sınırsızlık özelliğini kötü niyet ile kullanan hesaplar uyarılmadan kapatılacak ve iade yapılmayacaktır.
Veritabanı ve e-posta disk alanı web alanınız ile sınırlıdır.
Yüklü olan bileşenler : Asp Simple Upload, AspMail, AspUpload, AspJpeg, CDONTS, CDOSYS, Dundas Mailler Control, MS XML, MS Chart, Jmail, Ioncube, Zend, MS SilverLight

Linux

Sınırsızlık özelliğini kötü niyet ile kullanan hesaplar uyarılmadan kapatılacak ve iade yapılmayacaktır.,
PHP, MySQL kodlama dillerini desteklemektedir.
Veritabanı ve e-posta disk alanı web alanınız ile sınırlıdır.

Teknik Alt Yapımız;

Tüm sunucularımız Türk Telekom omurgasına direkt olarak Niobeweb Datacenter' ından bağlıdır. Yurtiçinde toplam 1 Gbps internet çıkışı ile kendi kiralık hattımız olan 100 Mbps ve fiziksel firewall korumalarımız ile siteleriniz güvenilir ellerde ve hızlı internet bağlantısı ile hiç olmadığı kadar hızlı.

Tüm sunucularımız HP serisi gerçek sunuculardan oluşmaktadır. Sunucularımızın büyük bölümünü Dual Core x 4 işlemcili, 16 GB ECC ram, SCSI Hard Disk li özel donanıma sahiptirler. Sunucu donanımlarımızın sürekli donanımsal ve yazılımsal yedekleri bulunmakta olup sistemimizin başımıza gelecek en kötü senaryoda bile en fazla 4 saatte herşeyin tekrar faaliyet geçmesi üzerine planlarımız ile tüm verileriniz sürekli koruma altında tutulmaktadır.

Yazılımlarımızın lisanslı kullanmamızın en büyük avantajı sürekli güncel güvenlik ve güncelleştirmelerinden anında haberdar olmamızdır. Bu durumda sizler farkında bile olmadan en güncel güvenlik açıkları gerek otomatik olarak gereksel manuel olarak sağlanmaktadır. Linux sunucularımızda Centos 5.x, Windows Sunucularımızda ise Server 2003 işletim sistemi kullanmaktayız. Hosting kontrol paneli olarak sadece Plesk 8.6 kullanılmaktadır.

İyi Çalışmalar Dileriz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...