Reklamla para kazanma

asserkan67

New member
elıne saglık kardes de
bunların hepsı hala gecerlı mı
bılgısı olan var mı ?

firatay

>>>> ALESTA
Ellerine Sağlık Deneyelim Bakalım...

erostur

New member
cok sağol paylasımın için ben gitti gidiyorum tercih ettim umarım iyi bir tercih yaomısımdır

Ahmet_krgz

New member
Para Kazanma

Ya abiler iyi guzel hoşta linkleri vemişsiiz ortamı hazırlamışsınız. Biz Siteyi kurunca orta yollu bizim elimize ne kadar geçecek yada şöyle diyeyim: site kendini bari amorti edebilecek mi? en cok kazandıran reklamları koymak lazım değil mi. Ayrıca kullanıcıları da reklama boğmamak lazım... Yanlışsam söyleyin...

chagdash

New member
merhaba kardes

merhaba kardes bilmem duydun mu! surj junky diye bir otomatik tıklama sitesi var...oraya üye olmuştum.bakiyem 50 dolara yaklasınca sitede kullanıcı adım ve şifremle giriş yapamaz oldum...yani anlayacağın direk sahtekarlık yaptılar...mynet gibi google gibi sitelerden para kazanılıyor ama ok zor beee....ben artık böyle şeylere inanmaz oldum...ama verdiğin bilgiler iin yinede tesekkurler..

srkn75

New member
İnternete daha fazla bizlere dayanamadı ödenek çıktı bilmeniz de fayda var
Arkadaşlar ben bir siteye kayıt oldum ve adresime gelen reklam mesajlarına bir bakmak için para ödüyorlar hemen hemen 1 yılı aştı ben şimdiye dek 1400 ytl para aldım denemek istiyen varsa bana mesaj atabilirler hiç bir kötü yanı yok yasal yollar ile açılmıştır bir girip incelemenizi tavsiye ederim.Şu anda kendimi otomtiğe bağladım yani her ay 200-ytl şimdiden sonra alacağım bir düşünün yatarken kimse vermez derlerdi ama şimdi gerçek oldu.
http://www.superteklif.com/Main/SuperUyeFormu.aspx?bid=69856069-b187-4f26-b5a3-c4a4065785ee

MeMBeRsSs

New member
ßirkaç Tane Site ßenden Hemde Click ßaşına 5 Cent Veriyor.

PaidStation.com 5 cents mail Wed Oct 24, 2007 2k
AlwaysPay.com 5 cents mail Mon Oct 22, 2007 2k
aha cash 5 cents mail Mon Oct 22, 2007 2k
TimelessEarn.com 5 cents mail Mon Oct 22, 2007 2k
PaidStation.com 5 cents mail Sun Oct 21, 2007 2k
TimelessEarn.com 5 cents mail Sun Oct 21, 2007 2k
PaidStation.com 5 cents mail Fri Oct 19, 2007 2k
AlwaysPay.com 5 cents mail Fri Oct 19, 2007 2k
aha cash 5 cents mail Fri Oct 19, 2007 2k
MoneyEMS.com 5 cents mail Fri Oct 19, 2007 2k
TimelessEarn.com 5 cents mail Fri Oct 19, 2007 2k
AlwaysPay.com 5 cents mail Fri Oct 19, 2007 2k