Recep Tayyip Erdoğan sonrası Ak Parti`nin başına kim geçebilir?

Recep Tayyip Erdoğan sonrası Ak Parti`nin başına kim geçebilir?

• Kullanılan toplam oy
    77
K

Kutay Alp

Guest
αqqα уєкяυ;5494220' Alıntı:
Yav hep senin zihniyetin senin partin senin başkanın diyorsunuz da . İdrak sorununuz mu var ? ben parti desteklemiyorum. Akpye tahammülüm yok sadece. :closedeyes:
Hadi ordan ben parti desteklemiyorum diyorsun ama ne zaman CHP ve Kılıçdaroğlu ile ilgili eleştirel konular ve yorumlar yazılsa hemen savunmaya geçiyorsun

Tabii savunabilirsin ama arkasında durman şartıyla

αqqα уєкяυ

New member
Savunmak demeyelim de , Akp ile kıyaslama diyelim. Ya da başkanları. Nasıl istersen öyle de. Yani kılıçdaroğlu şöyle yapmış , Ama Erdoğan da böyle yaptı demediğiniz , yanlışlarını görmediğiniz için yazıyorum. Ayrıca Partiyi desteklesem kimden çekinicem. Açık açık söylerim.

Electric88

New member
bence tayyip ten sonra abd direk başına geçer akp nin.şu an taşeronluğunu yapıyor zaten akp,ileride abd coşkuyu vericek zaten.onun için kasmaya gerek yok.

slymnbrs1

New member
Yukarıda yazılan yeni adaylar Türk milletinin hayrına hiç bir iş yapmamaya ve zarar vermeye devam edecekleri için, anketin hiç bir anlamı yok.

SpeedyTolga

Banned
Başbakan barsak ameliyatı oldu.1 hafta kayboldu partide çatlaklar başladı.Birbirleriyle didişmeye durdular.Çelik, şahin ile atıştı, cemil çiçekle arınç kafa kafaya geldi, akdağ ile günay tersleşti..Partidekiler birbirine düşme derecesine geldi..

O partiyi parti yapan erdoğandır..

Velev ki o olmazsa, yüksek ihtimal arınç parti başında olacaktır.