Recep Tayyip Erdoğan Kimdir?

bazuuka

Banned
sen git top oyna

bu işlere karışma
Bu işleri size bırakalımda bi yüz yıl daha geri gidelim çok ilerideyiz.

Bence sen git gazoz kapağı topla.

insan beynin % 47 si i.neliğe çalışırmış %20 si sosyal devlet gereği sadaka dağıtırmış %15 i ülkesini düşünürmüş %7 si anarşiye çalışırmış geri kalanı ise hala bulunamamış ama araştırmalar devam ediyor.

Baya baya acı çekiyosun sen ya .Kılavuzun belli .Kılavuzu karga olanın burnu pislikten çıkmazmış:D

SEGMEN

İstiklal Mahkemesi Hakimi
recep tayyip erdoğan yamyamların karsısında ülekinin menfaatine önem veren adam gibi adam biridir... baskada açıklaması yoktur...
ülkenin menfaatlerini sıralarsak
1)gemi sahibi olmak
2)doğalgaz paralarını iç etmek
3)israile iyigörünmek
4)emekliye zam yapmamak
5)fabrikaları satıp millti işsiz bırakmak
6)araplara toprak satmak
7)mayınlı alanları israile satmak
8)yabancıların toprak almasını sağlamak
9)mazotu ,gübreyi zamlandırarak çifçiyi öldürmek
10)memura %4 zam yapmak
11)çalık grubunaiş vermektir

varlığım türk varlığına armağan olsun

atn42

New member
hala kimdir değildir diye sorulmuyormu
hala savunmuyorlarmı
çıkarın artık gözlüklerinizi

KaranLık

"KaranLık"
ülkenin menfaatlerini sıralarsak
1)gemi sahibi olmak
2)doğalgaz paralarını iç etmek
3)israile iyigörünmek
4)emekliye zam yapmamak
5)fabrikaları satıp millti işsiz bırakmak
6)araplara toprak satmak
7)mayınlı alanları israile satmak
8)yabancıların toprak almasını sağlamak
9)mazotu ,gübreyi zamlandırarak çifçiyi öldürmek
10)memura %4 zam yapmak
11)çalık grubunaiş vermektir

varlığım türk varlığına armağan olsun
senin aşığı olduğun atatürkçü milliyetçi hukümetler baska yol bıraktımı... bu hukümete özelleştirmeden baska..

sanırsınki akp gelmeden önce tr süper güçtü...:D çok komiksiniz ..:D ama durmak yok yola devam...

MG_eVİL

New member
senin aşığı olduğun atatürkçü milliyetçi hukümetler baska yol bıraktımı... bu hukümete özelleştirmeden baska..

sanırsınki akp gelmeden önce tr süper güçtü...:D çok komiksiniz ..:D ama durmak yok yola devam...
:vur:vur:vur:vur:vur:vur sen bence kafayı yemişsin...:vur:vur:vur

laz-er

New member
hepsi safsata,,inadına tayyip inadına ak parti...durmak yok yola devam..........

sapına kadar rizeli,sapına kadar vatansever , şunu unutmayın hiçbir rizeli vatatına ihanet etmez ,anca çamur atın .siz deniz baykal kimdir onu bir araştırın .......

kdogulu

New member
hala inanamıyorom yıllardır bu ülkenin başlında beceriksiz başarız olmuşsun ve utanmadan hala geçmişteki beceriksizlerle kendini bir tutuyosan yazık hani bu yol bitmiyor millet habire solluyor bizi aynı yerde saysak iyi.

KaranLık

"KaranLık"
:vur:vur:vur:vur:vur:vur sen bence kafayı yemişsin...:vur:vur:vur
seni anlıyorum:D vericek cevabın yok değil mi.. nolur şunu desene " evet akpden önce biz süper güçtük" nolurrrrr:D

nolur desene akpden önce bizi bm nin kapısında almıyolardı ( simdi geçici üyeyiz )
nolur desene akpden önce asgari ücret 252 tlydi simdi 527 ylt

nolur desenee:D nolur desene :D nolur desene :D

kdogulu

New member

seni anlıyorum:D vericek cevabın yok değil mi.. nolur şunu desene " evet akpden önce biz süper güçtük" nolurrrrr:D

nolur desene akpden önce bizi bm nin kapısında almıyolardı ( simdi geçici üyeyiz )

hatta ben sana cevap vereyim mi ben sınıf meznunuyum senin bahsettiğin o dönemlerde ben mezun olabilmiş olsaydım daha doğrusu o dönemlerede okusaydım şimdi kadrolu işimi yapacaktım ama sağolsun senin tayyibin hocası zamanında başbakandı ne yaptı eğitimin e sinden anlamıyanı atadı sonra kadorolar doldurulduğu için zincirleme bi şekilde bizler açıkta kaldık.peki senin hüssoşun bu durumu düzeltsin kpss yi kaldırsın öğretmenler 64 bin açık kadroya yerşeltirilsin(açık kalmaz sırf sınıf öğrt)ülke eğitimi iyileşsin hadi yıllardır baştasınız yapın kıvırmayın laf salatısı yapmayın IMF den çekinmiyorsanız yapın ödlekler...

KaranLık

"KaranLık"
hatta ben sana cevap vereyim mi ben sınıf meznunuyum senin bahsettiğin o dönemlerde ben mezun olabilmiş olsaydım daha doğrusu o dönemlerede okusaydım şimdi kadrolu işimi yapacaktım ama sağolsun senin tayyibin hocası zamanında başbakandı ne yaptı eğitimin e sinden anlamıyanı atadı sonra kadorolar doldurulduğu için zincirleme bi şekilde bizler açıkta kaldık.peki senin hüssoşun bu durumu düzeltsin kpss yi kaldırsın öğretmenler 64 bin açık kadroya yerşeltirilsin(açık kalmaz sırf sınıf öğrt)ülke eğitimi iyileşsin hadi yıllardır baştasınız yapın kıvırmayın laf salatısı yapmayın IMF den çekinmiyorsanız yapın ödlekler...
böyle mış lı miş li olmaz...

senin o dönemde okuyamamanın da tek sorumlusu tayyip değil mi...
ama siz hala türkiye süper güç diyemiyosunuz....:durdurun:durdurun

MG_eVİL

New member

çocuk git yat bence bu saatlerde bilgisayar başında kalmak zararlı sana... bm güvenlik üyesisiyiz zaten çocuk mantıklı yazılar yaz... bm milletler ab aynı şey değil..!!! asgari ücretin senin cebine girmediği için 527 olsa ne yazar... akp'den önce en azından yobaz bi ülkede yaşamıyorduk... evet belki bu kadar olmasada açtık ama en azından ülkemi satmayan hükümetler vardı... ülkemi yabancıların eline satan hükümetler yoktu ama genede açtık... biz sizin gibi fetoş yuvalarında şu bu yuvalarında ferah şekilde büyümedik biz devlet okullarında büyüdük... ama açtık... akp geldi gene açız... SANA EN GÜZEL CEVAP...

kdogulu

New member
böyle mış lı miş li olmaz...

senin o dönemde okuyamamanın da tek sorumlusu tayyip değil mi...
ama siz hala türkiye süper güç diyemiyosunuz....:durdurun:durdurun
bilmem o dönemde ben ilkokuldaydım zaman olarak yanlış zamanda dünyaya geldik herhalde keşe tayyibin gülün ve diğer akp milletvekillerinden birinin oğlu olarak dünyaya gelseydim süper olacaktı ama...
vala mışlı mişli değil bu benim hayatım,hayatımı yazdım oraya yalan söyleyecek değilim ne çıkarım olacak ki...
arkadaşlar eğer maddi durumunuz iyise çocuklarınızı yurt dışna gönderin,orda a dan z ye eğitim alsınlar.türkiyede akp okullara hala öğretmen atamadığı için miladı dolmuş hocalar ücretlendirme karşılığı derse girmekteler.akp bir yeni mezun yeni donanımlı öğretmen yerine iki eski sistem yaşlı hoca çalıştırmakta.eee zaten onların yedi ceddi dışarda eğitim alırken biz ne duruyoruz ki.

KaranLık

"KaranLık"
çocuk git yat bence bu saatlerde bilgisayar başında kalmak zararlı sana... bm güvenlik üyesisiyiz zaten çocuk mantıklı yazılar yaz... bm milletler ab aynı şey değil..!!! asgari ücretin senin cebine girmediği için 527 olsa ne yazar... akp'den önce en azından yobaz bi ülkede yaşamıyorduk... evet belki bu kadar olmasada açtık ama en azından ülkemi satmayan hükümetler vardı... ülkemi yabancıların eline satan hükümetler yoktu ama genede açtık... biz sizin gibi fetoş yuvalarında şu bu yuvalarında ferah şekilde büyümedik biz devlet okullarında büyüdük... ama açtık... akp geldi gene açız... SANA EN GÜZEL CEVAP...
bana çocuk dediğin için mutlumusun :D seni mutlu edebildiysem demek ki her türlü zekaya hitap edebiliyorum :D vicdan sahibi ol vicdan...

MG_eVİL

New member
bana çocuk dediğin için mutlumusun :D seni mutlu edebildiysem demek ki her türlü zekaya hitap edebiliyorum :D vicdan sahibi ol vicdan...
:durdurun:durdurun:durdurun:durdurun allahım allahım şu kişiyi biri durdursun saçmalamakta üstüne yok... arkadaşım bak seviyeli bişey yapacaksan yap... AKAPE gibi yerden yere vuruluyorsun hala haberin yok...:clap:clap:clap:clap

s3phir0th

New member

Siz bu yobazı atatürkle kıyaslama gafletini gösterecek kadar acizsiniz.Size kızmıyorum aslında, adamlar derslerini iyi çalışıp beyninizi iyice yıkamışlar.Atatürkün fikirlerini ve devrimlerini unutturmak için ellerinden geleni yapıyorlar.Onun için size kızmıyorum,onun için bu kadar acizsiniz, size sadece acıyorum...

KaranLık

"KaranLık"
Siz bu yobazı atatürkle kıyaslama gafletini gösterecek kadar acizsiniz.Size kızmıyorum aslında, adamlar derslerini iyi çalışıp beyninizi iyice yıkamışlar.Atatürkün fikirlerini ve devrimlerini unutturmak için ellerinden geleni yapıyorlar.Onun için size kızmıyorum,onun için bu kadar acizsiniz, size sadece acıyorum...
ne yani atatürk yanlıs yapamazmı... kimse atatürke eşit değilmidir bu ülkede..

bırakın bu klişe lafları... inan duymaktan gına geldi.. az biraz icraat yapında ülke cumhuriyerin kurulduğundan beri aynı yerde sayıyo..

s3phir0th

New member
ne yani atatürk yanlıs yapamazmı... kimse atatürke eşit değilmidir bu ülkede..

bırakın bu klişe lafları... inan duymaktan gına geldi.. az biraz icraat yapında ülke cumhuriyerin kurulduğundan beri aynı yerde sayıyo..
atatürkü içinize sindiremediğinizi biliyorum, o konuda birşey demiyorum.Yukarda allah var, adam saltanatı, hilafeti kaldırıp cumhuriyeti kurmuş.Elbette işinize gelmedi.Peki şuna cevap ver: madem cumhuriyet kurulduğundan beri ilerleyemedik, sence bu ülkenin yönetim biçimi ne olmalıydı? sen bu ülkenin başı olsan nasıl bir yönetim biçimi seçip ne yapardın?

HTML