Rapidshare premium limit kaç gb?

statics

New member
Anarşizm, aynı sorunu olanlara başka forumlarda verilen cevap hep bu olmuş belki işine yarar...

Premium-Zone sayfanızdan Options sekmesine tıklayın.

Downloadtraffic Management
Select the settings for the extension of your download quota.

Böle bir menü var.

Seçeneklerden ;

'' Use TrafficShare and afterwards RapidPoints '' olanını işaretleyin.

oscritas

New member
evet onu yapın download açılıyor ama ne kadar işe yarar dier günlerden yermi bilmiyorum başlarım günlük kotaya basıcam indiricem ben

birgili45

New member
slm arkadaşlar ben yaklaşık 2 ay önce rapidshare almıştım 3 aylık sınırsız filim oyun indireyim diye
17,5 € verdik şimdi birde tırafikşarediye birşey yapmışlar 10 € onamı vercegiz toplam 27.5€ verecegiz. resmen soygunculuk buya böyle devam ederse ben rapid falan almam.
arkadaşlar gelin sizde almayın rapid.
bir dvd filim cekmek için 2 gün bekliyoruz.
arkadaşlar biraz sabredelim almayalım bakın ozaman nasıl yola gelirler
yanlışmı düşünü yorum zaten kıriz var sanırım kıriz rapid de vurdu onuda bizden cıkaracak herhalde
haksızmıyım sizce?

bochi

New member
rmegaupload veya netload gibi sitelerden her filmi bulabilirken (türk filmleri hariç) ve kota sınırı olmamasına rağmen neden illa rapid tercih edilirki....Arkadaşlar kimse araştırmıyor ama inanın diğer upload sitelerini bir araştırın her yabancı filmi bulabiliosunuz.Sadece türk filmleri için de 2.66 limitli rapid tercih edilmez değil mi...Zaten artık uploadlarımı bende netload dan yapacam...Kafasına göre siliyo...Rapide hayırrrrrrrrrr

ilker55

New member
eğer rapidshare kafasina göre silmese türkiyede bu siteyide engeller bence silmesi bir yandan iyii..şu an en hızlı ve güvenilir site rapidshare oldugu icin halen daha popülerliğini korumaktadir...onun içinde kafasına göre bazen 10gb kota bazende 2.66 gb koyabilir çünkü göbeğimiz bağlı:)

__SNOOPY__

New member
Anarşizm, aynı sorunu olanlara başka forumlarda verilen cevap hep bu olmuş belki işine yarar...

Premium-Zone sayfanızdan Options sekmesine tıklayın.

Downloadtraffic Management
Select the settings for the extension of your download quota.

Böle bir menü var.

Seçeneklerden ;

'' Use TrafficShare and afterwards RapidPoints '' olanını işaretleyin.

Bende de oldu. sorun bu şekilde çözülebiliyor fakat sonuçları ne olacak????

M3ric

New member
Rapidshare güvenliği sağlayamıyosa gidip de adam gibi müşterilerini mağdur bırakmamalı kesinlikle.Buradan premiumu olan bütün arkadaşlara söylüyorum:rapide bu konu ile ilgili mail atın en azından bi tepkiyi anlasınlar.
Ne kadar sinir bozucu birşey ya 10GB bile yetmiyodu bana hadi idare ediyoduk bi şekilde şimdi 30€ verdik 6 ay üye olduk rahat indirelim diye bi oyunu bile 2 günde indiremiyoruz bu kota yüzünden.(Hele GTA 4 falan düşünüyosanız 1 hafta en azından :clap )

Yazıklar olsun rapidshare
:durdurun:durdurun:durdurun Torrent'ten 4 gunde indi GTA.

ManUtd

Nevşehir Lee
valla ben koyuyorum jdownloader a linkleri akşam eve gelince miss gibi 2-3 gb oyunum felan hazır. kim takar preyi hızlı indirim yapmasak ne olur.

rmegaupload veya netload gibi sitelerden her filmi bulabilirken (türk filmleri hariç) ve kota sınırı olmamasına rağmen neden illa rapid tercih edilirki....Arkadaşlar kimse araştırmıyor ama inanın diğer upload sitelerini bir araştırın her yabancı filmi bulabiliosunuz.Sadece türk filmleri için de 2.66 limitli rapid tercih edilmez değil mi...Zaten artık uploadlarımı bende netload dan yapacam...Kafasına göre siliyo...Rapide hayırrrrrrrrrr
katılmamak elde değil. hem kafasına göre siliyolar hem de diğer siteler daha hızlı.netload dan ben 400mb lık dosyayı 30 dk da indiriyom. rapidden 100mb lık dosyayı 20 dk da indiriyo. bu mu yani hız. preli olsa ne olacak ki preli de 20 dk da iniyo aynı dosya.

HTML