Rapidshare premium limit kaç gb?

RuTH

Altın Üye
5 günlük 50 gb. down hakkın var

trooper66

New member
rapid hergun yeni bişe çıkarıyo ben aldıgımda haftalık 20gb idi 2 gunde hepsini indirdim bişe demedi.şimdi sınır koymuş olabilir

_akif_

New member
rapidshare almaya kalkmasın kimse yeni kullanıcılara sınırlama gelmiş bundan sonra limit günlük 2.66 gb 10 gb değil.

//:U.N.G.O.O.D

Altın Üye
yaff gercekten sizin internetler hızlı zaten ben günlük 2.66 aşamam :p
ytl bazında 1 yalık 13ytl ye geliyo sanırım uygun bir fiyat
knight online gibi bir oyuna aylık en az 15 ytl veriliyorsa buna bu fiyat az bile

ocra

New member
Ben 3 yıllık hesabımı kapattım.
8 gün sonra ölü 1 hesap olacak.
2.66 GB mış. HEYALLAHIM.
Ama uzun süreceğini sanmıyorum.
2.66 Gb ye kim hesabını uzatırki ???
26 adet part eder :angry

ephemerid

New member
Daha birkaç hafta öncesine kadar günlük 10 Gb download hakkı oluyordu ve 50Gb a kadarda yapmadığınız downloadların birikmesi sözkonusuydu... Her ne olduysa (Artık serverlarımı çöktü, yoksa konut kredisi krizi onlarıdamı vurdu) günlük download limiti 2.66 Gb a düştü ve yapmadığınız download ın sadece 10 Gb ı birikiyor...
Yukarıda arkadaşında belirttiği gibi 2.66 Gb sadece 26 part yapıyor... Ben modeme reset atarak günde 100 part indiririm... Rapidshare in aklını başına devşirmesi lazım... Öyle 50 Gb lık verdiği extra download limiti ile kimsenin tatmin olacağını sanmıyorum...

1sc0rp!tX

Altın Üye
Rapidin arada böyle SaçmaLıkları oluyor..Bi ara da 1 premium hesabından 1 den fazla ip kullanıcıları download yapamıyordu..ama sonunda Kaldırdılar..

günLük 10 GB Limiti 2.66 GB a indirmişLer...1 kaç haftaya kadar düzeltirLer...Merak etmeyin..

casparadow

New member
sitesindede şifre hırsızlığı çoğaldığı için bu şekilde bi güvenlik kotası koymuşlar :s
sadece saçmalık
yeni bide + kotalar çıktı
bence uzun bir süre bu şekilde düşünüyor ama fazla ilerisini görmüyorum düzelir yani

tattao999

New member
inş. düzeLir 2.66 gb ne ki şimdi boş boş bekliyorum sınırı geçmişin diyo gece 12 den sonra açılıyo downloada başlıyorum sabah 6 ya kadar bitiyo ben ne anladım bu işden:vur

paduwan

New member
aylikda topladm 80gb indirme limiti var.Topladiginiz puanlarla ama download yapabiliyorsunuz 1puan 9mgb oluyordu galiba.ayda 280gb download etsem hd yetmez gerci eskisi gibi olsa ama bencede düzeltir yilbasinda falan

grkmklnc

New member
eski kullanıcıların limitleri değişmedi.yeniler 2.66gb la indiriyo.bende bunlardan biriyim ve bidaha almicam üylik filan. gece 30 part bastım sabaha kadar indirsin diye hepsi yüzde 90 a gelip durmuş 2.66 gb doldu diye. hiçbirinii kullanamadım. bari uyarsalardı önceden

Hectoor48

New member
Rapidshare güvenliği sağlayamıyosa gidip de adam gibi müşterilerini mağdur bırakmamalı kesinlikle.Buradan premiumu olan bütün arkadaşlara söylüyorum:rapide bu konu ile ilgili mail atın en azından bi tepkiyi anlasınlar.
Ne kadar sinir bozucu birşey ya 10GB bile yetmiyodu bana hadi idare ediyoduk bi şekilde şimdi 30€ verdik 6 ay üye olduk rahat indirelim diye bi oyunu bile 2 günde indiremiyoruz bu kota yüzünden.(Hele GTA 4 falan düşünüyosanız 1 hafta en azından :clap )

Yazıklar olsun rapidshare

Anarşizm

Banned

Sanırım resimlerden derdimi anlamışsınızdır. Bu rapidin getirdiği yeni kota sistemine çözüm olarak trafficshare sistemi oluşturulmuş. Trafficshare sisteminde 10 euro karşılığında günlük 100 gb (Rs.2) indirebiliyorsun. Ben 10 euro vermeme rağmen hala günde sadece 2.66 gb indirebiliyorum nedir bu işin cilvesi? Yardımlarınızı bekliyorum 10 euro boşa gitmesin:vur:saskin

HTML