Rapidden kurtulalım

daredevil_off

PiS YoLuK
KaRma' Alıntı:
Kapışalım Dare'cim :D

Your Package Premium
Package Expire Date 04/26/08
Expired? No Upgrade
Register Date 04/26/07
Hosted Files 161 Show Files
Total Downloads 92762
Total Points 2541
kim kapışalım dedi:durdurun :durdurun

diyenin kafasına taş düşsün:durdurun :durdurun :durdurun

cachee

New member
hacı sizde para cok heralde rapide ver kota doldu ona ver yok yok ben asgari ücretli bi işçiyim bana ağır gelir.
madem upshare.net var ona yükleyin ordan çekelim rapid görünce kafayı yiyorum
bazı arkadaslar var nolcak ucuz rapid üyeliği yazmışlar madem dokunmuyor neden korsancılık yapıyorsunuz alın lisansını kardeşim hangi programı kullanıyorsanız. ahkam kesmesi değil

KnockOut

Super Sonic
Süper Moderatör
daredevil_off' Alıntı:

katılıyorum, hatta kapışabiliriz=)

Your Package Premium
Package Expire Date 09/13/07
Expired? No Upgrade
Register Date 05/13/07
Hosted Files 65 Show Files (20 tanesini daha paylaşmadım)
Total Downloads 13179
Total Points 371

daredevil_off/react0r/KaRma/FoFer bunlara katılıyorum gerçekten iyi ama RS şaşmamak gerekli gerçekten (=

MaxiHell

New member
Walla kim ne derse desin rapidin özelligi cok hızı cok adamların alanı ve trafigi olagan derece bu iş üzerine koskoca sabancı gibi şirket kurmuslar isviçrede ama böle bir 2 şahısın kurdugu sitelere güvenmeyin sonra link kırık diye aglıyorsunuz walla ...

zoece

New member
evet arkadaslar buna benzer gerçekten güzel olan upload siteler var fakat hepsinin önrü 2 ya da 3 ay sürüyo nedense .. yine de rapid olmadan yapamicaz galiba :(

MaxiHell

New member
Ewt Rapidden Vazgeçilmez koskoca şirket arkadaşlar sonucta.... Madem İndirmeyi biliyorsun Premium almasını bileceksin.. ßenim 9 aylık premium war mesela bunuda nasıl 9 ay oldu biliyormusunuz upload ede ede dosyalarım indikce premium kazanıyorum

HTML