Rapala nasıl yapılır?

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
El yapımı rapalanın aşama aşama kaydedilmiş görüntüleri,balık tutkunları için tavsiye edilir

[video=Rapala nasıl yapılır?]10441[/video]​

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
Hep rapala yapmak istemisimdir. Saka saka yeni ogrendim manasini XD. Ilgilenenler icin Yararli paylasim eyvallah abi =)
el becerisi olanlar için kahvede taş dizeceğine otur bunlardan yap,kaliteli ve düzgünleri bir ev için gelir kaynğı bile oluşturabilir

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
Bizim sulale kahve yolu bilmez abi. Ben babamin heykellerinin fotosunu cekip atayim siteye XD...
ya zaten sizi kastetmedim,hani boş turan tayfası yok mu? hep şikayet ederler hayatlarından,geçimlerinden falan,azıcık merakı olan için tavsiye ettim zaten,yoksa isteyen istediğini yapar,onun hesabını sormak bize değil O'na aittir :)

sonsuzluğa

Moderator
adam işini iyi biliyor.

abi sen yapmayı denedin mi :biggrin:

ARCHANGEL

ANGEL OF JUSTICE
Adamlar neler yapıyor be helal olsun tahtayı adam ne hale soktu : ) bize verseler tahtayı şömineye atar ısınmaya çalışırız : )

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
adam işini iyi biliyor.

abi sen yapmayı denedin mi :biggrin:
henüz yapmadım,aslında gerekli tüm teçhizatım var ama her insanın bir kötü yönü var ben mükemmeliyetçi olduğum için araştırma safhasındayım.Çünki iş tahtayı oymakla bitmiyor,balığın büyüklüğüne göre ağırlık merkezlerini tesbit etmek ve su içinde nasıl hareket edeceğini ağzına takılan şeffaf damakla tasarlamak gerekiyor ama önümüzdeki hafta eksik bir kaç malzeme ile buluşup,soluğu atelyede (hanımla kavga etmezsek küçük bir odamı bu iş için ayırmayı tasarlıyorum) alacağım.

DeRSaaDeT

Islambol
henüz yapmadım,aslında gerekli tüm teçhizatım var ama her insanın bir kötü yönü var ben mükemmeliyetçi olduğum için araştırma safhasındayım.Çünki iş tahtayı oymakla bitmiyor,balığın büyüklüğüne göre ağırlık merkezlerini tesbit etmek ve su içinde nasıl hareket edeceğini ağzına takılan şeffaf damakla tasarlamak gerekiyor ama önümüzdeki hafta eksik bir kaç malzeme ile buluşup,soluğu atelyede (hanımla kavga etmezsek küçük bir odamı bu iş için ayırmayı tasarlıyorum) alacağım.
Abi tecrubeyle oluyo aslinda. Hep yapmak lazim biraz da. Ama bu is teknik is. Arastirmasiz da pek biseye benzemeyebilir. Ben de mukemmeliyetciyim ki eskiden bu delilik derecesindeydi. Tek basima kalma tecrubesi sonrasi birseyde %70 basari yeter oldu benim icin XD.

Bu arada bahcen varsa salla eve is getirme kadinlar tozuna topragina karisir bu tarz islerin =)

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
Bu arada bahcen varsa salla eve is getirme kadinlar tozuna topragina karisir bu tarz islerin =)
benim asıl ilgi alanım,aldığım arabaların her tarafını söküp,öğrenip bakımını yapmak ama eller,üst-baş yağ içinde gelince hanım kızıyor artık:durdurun,daha temiz hobilere yönelmeye başladım.