Rap, Rock ı solladı mı?

Sizce Rap Rock'ı solladımı

• Kullanılan toplam oy
    93

By CaPTaiN

New member
ard arda kafiyeli kelimeler ve cümleler kurarak hızlı bir şekilde yapılan bir müzik boş müzik değildir.... Solladı tabi ;)

iSpiK

Kadim Dost
rap gibisi var mı ya.. valla bence bi dinleyin ama belli adamları dinleyin ne adamlar cıktı rap te .. öle fuat meshur fılan dıye sadece fuat a bakmayın ben dınlemem fuat genelde underground dınnerim ;)

ava_orion

New member
Bence en iyisi nu-metal.... İkisinin karısımı....

princeofdarkness

New member
rap muzık olayı rock muzıkle karsılastırıldıgında cok geyık kalıyor.. cok komık ya.. al arkana bı dj hatta onu da alma sadece bırının elıne ver mıkrafonu cıksın konusarak bıseyler anlatsın.. adamkı bı sound yok akustık yok nota yok yanı muzık adına hıc bırsey yok... bugun muzık marketlerde raflarda yerlı yabancı bır suru rap hıp pop albumu var..aynı pop muzık pıyasaı gb.. ben ce bır karsılastırma yapacaksınız pop muzıkle karsılastırın cunku 2 muzuık tarzının da hıc bır gecerlılıgı yok kımse bundan 10 yıl once cıkmıs bı pop kasedını tyada rap kasedını dınlemez.. bırı dınlıyorum derse kesınlıkle yalandır.. ama rock boyle degıl hala heryerde pınk floyd-led zeplın vs vs dınlenır dunyada ben hala krapm dınlerım mesela - arada egoıst dınlerım .. rock muzık profesyonellık ıster oyle 3 gunde 1 album yapılmaz hatta bazen yıllar surebılır bır albumun pıyasaya cıkması.... ıste kalıcılık budur... 1 albumu 10 yıl sonra dınleyebılmemızın ve sıkılmamızın nedenı budur...... yanlış muzık tarzı ıle karsılastırma yapıyorsunuz rock muzık prım aracı degıldır...

BSY17

New member
rap müziğini nedense hiç ama hiç sewmedim oldum bitimm ısınamıyorum ya zaten rock müzik dinlediğim için bide baterist olduğum içindirmiki bilmiyorum ama ben yinede ne olursa olsun rock tan vazgeçmem abiler kardeşler bacılar ablalr

ıGobe&Fotu

New member
neyse ben de buralardaki şu son bakışlarıma son yorumları ekliyim bari çünkü sınavlar nedeniyle açamıcam galiba uzun süre...bence rap ve rock ayrı şeyler ve ayrı hızlarda ilerliyo ama ille de sorarsanız rap çok hızlı bir şekilde yükselmeye başladı

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Bence yok öyle birşey...

blank&jones

New member
Rock lar kafa sallamaktan ne anlıyor kabullenın Rap Rock solladı sız Rocklar Rap tozunda boguldunuz!!! papucumun Rock cıları :p:p:p:p

NeCcko

Altın Üye
Bence ilerde sollucaktır çünkü amerikada ne moda olursa seneler sonra burda moda oluyor su an abd de rap tavan yapmıs durumda ilerde burdada böyle olur

burakgedik

New member
aileme dostuma selamlar olsun beni savaşa soktular koşturdum.
rap her zaman 1 numara.özellikle sagopa ve ceza şu aralar silahsız kuvvet , sahtiyan felan da dinliom

celein

New member
ben rapbın rockı sollayacagını hıc dsunmuyorum cunku rock bı hayata ıtırazdır ve bunu bılen herkes bana katılacaktır o yuzden kımse rock ve rap bırbırnı karstırmayın rap ve rock bence kardestır ondan ben rock ve rapn karısımını sevrım bılgılerınıze duyrulur

princeofdarkness' Alıntı:
rap muzık olayı rock muzıkle karsılastırıldıgında cok geyık kalıyor.. cok komık ya.. al arkana bı dj hatta onu da alma sadece bırının elıne ver mıkrafonu cıksın konusarak bıseyler anlatsın.. adamkı bı sound yok akustık yok nota yok yanı muzık adına hıc bırsey yok... bugun muzık marketlerde raflarda yerlı yabancı bır suru rap hıp pop albumu var..aynı pop muzık pıyasaı gb.. ben ce bır karsılastırma yapacaksınız pop muzıkle karsılastırın cunku 2 muzuık tarzının da hıc bır gecerlılıgı yok kımse bundan 10 yıl once cıkmıs bı pop kasedını tyada rap kasedını dınlemez.. bırı dınlıyorum derse kesınlıkle yalandır.. ama rock boyle degıl hala heryerde pınk floyd-led zeplın vs vs dınlenır dunyada ben hala krapm dınlerım mesela - arada egoıst dınlerım .. rock muzık profesyonellık ıster oyle 3 gunde 1 album yapılmaz hatta bazen yıllar surebılır bır albumun pıyasaya cıkması.... ıste kalıcılık budur... 1 albumu 10 yıl sonra dınleyebılmemızın ve sıkılmamızın nedenı budur...... yanlış muzık tarzı ıle karsılastırma yapıyorsunuz rock muzık prım aracı degıldır...
abım agzına saglık haklsın bu olaya bı son noktadır tekrar elına saglık :durdurun

MIROGLU_86

Banned
Arkadaşalr ben genel olarak söylersem Rock dinlerim. Ama Rap müzigi hiç dinlemem dersem de yalan olur. Arada iyi yapanlar olduğu sürece dinlenir tabii. (Misal Sagopa Kajmer gibi) Yalnız Rock müzik bi başka bence sollayamaz diyorum şimdilik.

arfy

____yaNNNNN
benide yazın rapciLere benidee ... ama en cok underground dinLerm.. + rock da dinLediğim oLyor ama .. özeLLikLe şebo ( şebnem ferah ) we vega yı cok sewerim

H@YDUT

MoNtAnA
2006 nın konusu hortlamış ama :D yinede yorumumu yapıyım 2006 ya göre şidmi daha iyi rap, solladı geçti bence rack ı

__ela__

şizoҒгєη сαdı
bu mümkün mü ya?

çok fazla rap grubu cıkıo ondan fazla görunduklerı ıcın bole bı ızlenım yaratmıs olabılır ama bu bence ımkansız...herkes rap yapar ama rock dınlemekte yapmakta bır ayrıcalıktır :)

HTML